DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İnsan bişeyi kafaya koyup araştırmaya ve o yönde planlar yapmaya başlayınca arkasından çok şey geliyor. Kuzenim emlak danışmanı ve bir konsolosluk çalışanına ev ayarlamış arkadaş olmuşlar. Geçen ben planlarımdan bahsedince o da gidip ona bahsetmiş. Bugün beni aradı. Gelsin, konuşalım sohbet edelim. Hem bir çok konuda yol gösteririm. Hem de Kanada için PR almanın kesin yöntemi var. Onu anlatırım destek olurum demiş.

Yarın veya öbür buluşup bir kahve ısmarlayacağım. Eğer bilmediğimiz değerli bilgiler yakalarsam, sizlerle de paylaşırım.

Ben de gelebilirim 🤣🤣 sabırsızlıkla bekliyorum haberleri. PR varsa ben de alırım.

• @ayvalik10 Iyiymis. Ben dalis yapmiyayim da yemege gelirim, maksat sightseeing 😛

• Yasaklı

@ayvalik10

Abi ben tanımam. 🙃 Abla tanıyor. Onunda ailesinin bir kısmı Amerika da bir kısmı İngiltere de. Belki akrabası felandır bilemem. 🤣

Benim de Amerika’ da tanıdığım insanlar var burada sohbet niteliğinde sorduğum şeyleri danışabileceğim. Amerika’ lısıda var denizin ortasında aylarca beraber yaşadığımız Türk’ te var. Zor değil oradaki insanlarla bir şekilde tanışıyor olmak. 🙃

Benim eski kız arkadaşlarımdan birisi Hollanda’ da ve hatta doğma büyüme oralı biz Kalamış’ ta tanışmıştık. Türkiye’ de hiç yaşamamış mesela benim için kaldığı sürenin dışında 🤪 Tatile gelip gidermiş.

Dünya küçük yani abi insan insanı tanıyor. 🤣

Benim için ABD hayali sadece askeriyeden ibaret olduğu ve bunun dışında ilgimi çekmediği için zorlamıyorum pek. Yani olsa da olur olmasa da olur. Burada muhabbeti sevdiğim için takılıyorum öyle.

Hadi bir de çok can atmıyorum olsa da olur olmasa da diyeyim de bana çıksın herkes delirsin. 🤣🤣🤣

• @Ping-PONG Ses kaydı almayı unutma.😂😂

• ⭐⭐⭐

@MySea bize iş ilanı yok mu 🙈 boya badana sıva 🙈 @ahsenaydgdu @bidünya @asilelif göçmen kadınlar usta birliği 😁

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller abla seni Tampa İşçi Kadınlar Derneği başkanı olarak atıyorum hayırlı uğurlu olsun.

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG olur olur neden olmasın burada olursam sorun yok kardeşim 😎 haber et sen

• Eğer bu cümleyi kuran varsa hayırlı olsun hepimize 😂

Ekran Resmi 2021-04-20 16.10.58.png

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller abla seni Tampa İşçi Kadınlar Derneği başkanı olarak atıyorum hayırlı uğurlu olsun.

@Rhonster hayırlı uğurlu olsun ne diyelim başgan ✌

• 5 yıl sonra @Rhonster Mayor of Tampa Candidate

• ⭐⭐⭐

@Hyller evet bekliyoruz😀

• ⭐⭐⭐⭐

yeni aile ve sosyal hizmetler bakanı hemşerim çıktı alala acaba bir faydası dokunur mu bizimde dayımız teyzemiz olur mu 😃 auehaksdj

• Ne yapacaklarını şaşırdılar, yazıklar olsun.

• @Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@MySea bize iş ilanı yok mu 🙈 boya badana sıva 🙈 @ahsenaydgdu @bidünya @asilelif göçmen kadınlar usta birliği 😁

Bu is Philly'de:

Job details
    Salary
    $36,000 - $57,000 a year

Qualifications
    Adobe Photoshop: 2 years (Required)

Interior Design: 1 year (Required)

Driver's License (Required)

Bachelor's (Preferred)

Full Job Description

Associate Interior Designer

Henck Design LLC

Overview

Henck Design has an opening for a highly motivated and experienced interior designer for a full-time position. This position is for permanent placement with a brief assessment period. The associate designer will work alongside Henck Design team members to manage client relations, develop design presentations, assist with installs, help with design research, among other things. This position is available immediately.

The Associate Designer plays a key role in communicating with owner and operations manager to give clarity on what needs to be ordered and must work well in a team setting. The Designer must have strong organizational skills, exhibit a positive attitude at all times and work well with a positive attitude and ability to learn quickly. It is critical to the designers success to thoroughly understand and integrate the *brand identity and style into interior design work.

Tasks & Responsibilities:

Design presentation boards (Illustrator)
    Email correspondence with team, clients, vendors etc.
    Learn on the job experience with review systems for feedback
    Play an active client management role
    Manage design installs, some scheduling, and stylings
    Assist with design research for furniture, rugs, lighting with material schedules
    Some order management and must exhibit excellent data accuracy
    Manage and update internal Excel spreadsheets with awareness to verify
    Aid other staff in managing client orders & operations
    Qualifications & Requirements:

Completed interior design program at major university with minimum 2 years in the field
    Demonstrate a desire to learn, grow, and adapt to challenging situations
    Demonstrate the ability to perform at a high level and support positive company culture
    Focus and time management must be top priority to applicant
    Must be detail oriented with excellent organizational and time management skills
    Demonstrable knowledge of Google Drive, file structure and organization
    Experience with Rendering programs, Proficiency in Illustrator, AutoCAD & Photoshop
    Must demonstrate an understanding of interior design development & understand company's brand
    Job Type: Full-time

Pay: $36,000.00 - $57,000.00 per year

Benefits:

Employee discount
    Paid time off

Schedule:

8 hour shift
    Monday to Friday

Supplemental Pay:

Bonus pay
    COVID-19 considerations:
    Our Showroom is currently closed to the public with the exception of being "By appointment only" until further notice.

• ⭐⭐⭐

@MySea abi bize ustalık iş ilanları lazım amelelik yani😂aramızda iç mimar yok bildiğim kadarıyla😬

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar ben de gidersem gönendeki bütün arkadaşlarıma ön ayak olmak istiyorum valla minik bir gönen communitysi olmak isterim😂

Ben çok öyle o kafada değilim.. @bidünya da demiş ya, ne anne tarafında ne baba tarafında öyle bir beraberlik görmedim diye. Gerçi anne tarafında vardı ama bize yoktu, kendi aralarında... Bana benim kafada 3-5 BBQ arkadaşı yeter. 🙂

Biri benim zaten değil mi? 😂😉

Elbette. @Rhonster e de ateşi yaktırıcam. Bir iki kafa dengi daha çıksa yeter. Kalabalığa lüzum yok.

Bizim tertibin hepsi kral mı bilmem ama sen harbi kral adamsın. Bu arada 10 temmuz da bodrum da olacağım abi. Haberleşiriz. İnşallah taşınma ile ilgili planları yaparız.

Benim burdan geçmeden Bodruma giriş yok. Mecbur tanışıcaz.
    Mutlaka bekliyorum.

• @bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@MySea abi bize ustalık iş ilanları lazım amelelik yani😂aramızda iç mimar yok bildiğim kadarıyla😬

O zaman soyle olsun:

Job details
    Salary
    $18 - $27 an hour

Qualifications
    High school or equivalent (Required)

Commercial Painting: 1 year (Required)

US work authorization (Required)

Full Job Description
    Painter (Broomall, Newtown Square, Springfield, King of Prussia, etc.)
    $18 - $27/hour depending on skills and experience (entry level up to foreman)

Awesome opportunity for seasoned commercial and residential painters to join a great team of people building community through exciting projects. If you care about your work and are dedicated, your career path will grow as well!

A successful candidate has experience with:
    -architectural coatings
    -high performance coatings
    -epoxy and specialty floor finishes
    -exterior texture and elastomeric coatings
    -stains and transparent coatings
    -intumescent coatings
    -high pressure steam power washing

Full benefits package offered (health, life, disability, retirement, etc.)

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

İnsan bişeyi kafaya koyup araştırmaya ve o yönde planlar yapmaya başlayınca arkasından çok şey geliyor. Kuzenim emlak danışmanı ve bir konsolosluk çalışanına ev ayarlamış arkadaş olmuşlar. Geçen ben planlarımdan bahsedince o da gidip ona bahsetmiş. Bugün beni aradı. Gelsin, konuşalım sohbet edelim. Hem bir çok konuda yol gösteririm. Hem de Kanada için PR almanın kesin yöntemi var. Onu anlatırım destek olurum demiş.

Yarın veya öbür buluşup bir kahve ısmarlayacağım. Eğer bilmediğimiz değerli bilgiler yakalarsam, sizlerle de paylaşırım.

Ben de gelebilirim 🤣🤣 sabırsızlıkla bekliyorum haberleri. PR varsa ben de alırım.

Kanada istemiyordun sanki sen 😃
    Biri soğuk varsa ben yokum diyordu. Sen değildin dimi o 😃

• Yasaklı

@bidünya, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG olur olur neden olmasın burada olursam sorun yok kardeşim 😎 haber et sen

Etmem mi ev yapımı smoothie var işin ucunda. Ama hemen yazmam sıcaktan bunalınca yazar gelir smoothie mi içerim. Hayırsızım ben biraz 😛

• Yasaklı

Açın TLC de tarek la christina var. @Hyller @bidünya 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

42

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |