Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Emre-Öner cevabını zaten sayın @nordlendingen vermiş 8 mayısı beklemeniz lazım.

• @SchieZophRen, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bu sene sonuçların açıklanacağı gece Kadir gecesine denk geliyor. Allah'ım sen konuyu biliyorsun. Dinimiz amin..

süper kadir gecemiz kader gecemiz olabilir.herkes kadir gecesi bol dua etsin.Rabbim dualarınız kabul etsin.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Öner hocam 2021 yılındayız 2 3 ay öncesi 2020 😃

ovv doğru ben o zaman 2020 de açılana başvurdum 😃

• @Emre-Öner, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar merhaba 2021 çekilişine başvurdum bu gün ise onay numarasını unuttuğumu fark ettim siteden numarayı öğrenmek istediğim zaman bilgilerimin yanlış olduğunu söylüyor fakat bilgilerim doğru lsa olsa e mail yanlış olur onu da elimdeki tüm mail adresleri ile denedim ama olmadı bu sorunu nasıl çözerim bilgisi olan var mı ?

Teşekkürler

kardeşim sen ne istediğini düzgünce yazarmısın kimse bir şey anlamadı.bak dv 2021 çekilişi gecen yıl haziranda yapıldı.dv2022 başvuruları gecen ekim kasım ayaları arasında oldu.sen neyi kaybettin 2-3 ay diyorsun tam anlayamadık.dv 2022 nin başvuru numarasınımı kaybettin?

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Öner, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

arkadaşlar merhaba 2021 çekilişine başvurdum bu gün ise onay numarasını unuttuğumu fark ettim siteden numarayı öğrenmek istediğim zaman bilgilerimin yanlış olduğunu söylüyor fakat bilgilerim doğru lsa olsa e mail yanlış olur onu da elimdeki tüm mail adresleri ile denedim ama olmadı bu sorunu nasıl çözerim bilgisi olan var mı ?

Teşekkürler

kardeşim sen ne istediğini düzgünce yazarmısın kimse bir şey anlamadı.bak dv 2021 çekilişi gecen yıl haziranda yapıldı.dv2022 başvuruları gecen ekim kasım ayaları arasında oldu.sen neyi kaybettin 2-3 ay diyorsun tam anlayamadık.

öncelikle başvuru tarihi ile sonuçların açıklandığı tarih farklı olduğu için yıllı karıştırıyorum bu konuda haklısınız kusura bakmayın. Benim başvurduğum bu mayısta açıklanacak olan çekiliş fakat ben confirmation numberı kaybettim. Dvprogram sitesinden bunu öğrenmeyi deniyorum fakat tüm bilgilerim doğru olduğu halde bilgilerimin yanlış olduğunu söylüyor

• @Emre-Öner özellikle bu confirmation numberı kaybetmeyin fotosunu cekin yazıcıdan cıkartın iyi saklayın diye ikazlar duymuştum.bu konu hakkında modoretöre soralım nasıl bir yol izleyeceğimizi öğrenelim.ben sorayım kendisine sana cevap yazar.

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Öner özellikle bu confirmation numberı kaybetmeyin fotosunu cekin yazıcıdan cıkartın iyi saklayın diye ikazlar duymuştum.bu konu hakkında modoretöre soralım nasıl bir yol izleyeceğimizi öğrenelim.ben sorayım kendisine sana cevap yazar.

Teşekkür ederim

• @Emre-Öner Sonuçlar açıklandığı zaman isim-soyisim-doğum yılı ve e-posta adresinizle öğrenebileceksiniz. Açıklanmadan öğrenmek mümkün değil.

• @Emre-Öner Şu an her ne deniyorsanız yanlış şeyi deniyorsunuz. Sonuçlar açıklanmadan DV2022 Confirmation Number'ınızı öğrenmeniz mümkün değil.

• Ben sonuç 2021 de açıklanacağı için 2021 i seçip denemiştim. Teşekkür ederim

• ⭐⭐ Yasaklı

atarsa 83

• ⭐⭐ Yasaklı

• ⭐⭐ Yasaklı

admine şikayet etmeyin arastırın okuyun cürek . nereymiş Cumhuriyet neymiş

• @Calibraturbo Hicbir fikrim yok ama turku guzelmis, hosuma gitti 👍

• ⭐⭐ Yasaklı

uzay madencisi imamlara ithafen

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clourpoint, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Emre-Öner özellikle bu confirmation numberı kaybetmeyin fotosunu cekin yazıcıdan cıkartın iyi saklayın diye ikazlar duymuştum.bu konu hakkında modoretöre soralım nasıl bir yol izleyeceğimizi öğrenelim.ben sorayım kendisine sana cevap yazar.

diger arkadaslar da yazmislar zaten.

Ancak cekilis sonuclari aciklandiginda onay kodunu unutanlar bunu ogrenebilir, oncesinde ogrenmenin bir yolu yok maalesef.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea Ayda demir talaşı olsa maden olarak, acaba Amerika onun bir tırnakçığını almasına izin verir mi Türkiyenin. Adamlar Ayı çoktan registerlamıştır kendi üstlerine. Adamların mekiğiyle aya gidicen, toz toprak getiricen, onu da sana verecekler öyle mi? Hem radyoaktiftir ordan gelecek olan bok püsür, sokmasınlar dünyaya. Ya da 14 günlük karantina süresi uygulasınlar. Uğraşmayalım bi daha yeni bi korona şeyiyle.. 🙂

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@MySea Ayda demir talaşı olsa maden olarak, acaba Amerika onun bir tırnakçığını almasına izin verir mi Türkiyenin. Adamlar Ayı çoktan registerlamıştır kendi üstlerine. Adamların mekiğiyle aya gidicen, toz toprak getiricen, onu da sana verecekler öyle mi? Hem radyoaktiftir ordan gelecek olan bok püsür, sokmasınlar dünyaya. Ya da 14 günlük karantina süresi uygulasınlar. Uğraşmayalım bi daha yeni bi korona şeyiyle.. 🙂

Halkın büyük çoğunluğuna ay sonuna çıkaramayan bir iktidar mı aya çıkacak.?

• ⭐⭐⭐⭐

@kartalveat, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Halkın büyük çoğunluğuna ay sonuna çıkaramayan bir iktidar mı aya çıkacak.?

Yaw yerli araba dedi olmadı, yerli uçak dedi uçmadı. Şimdi aya gittik geldik işte diyecek. Bi de stüdyoda video patlatırlar, Nail Kolugüçlü diye bi Türktronot a ayda bir iki adım attırırlar videoda. Bu benim için küçük ama başganımın seçimler için büyük bir adımıdır. Bu çocuğa bi daha oy verin der. Marmaray sayesinde artık istediği an Boğazda balık yemeye gidebilecek Gaziosmanpaşalı gecekondu sahipleri ve duble yollar, osmangazi köprüsü ve yerli uçak sayesinde istediği an Gaziosmanpaşalıya Boğazda balık yerken eşlik edebilecek Çemişgezekli rençber memet bi kere daha reyizlerini destekleyip şad olurlar. Milli duygularıyla gözleri yaşaran göğüsleri kabaran aziz türk milleti 5 yıl daha bu cendereye razı gelir. Bu devran böyle sürer gider. Ekmeğe sürülecek hafıza yok bunlarda. Hiç bir yalanı hatırlamıyorlar ama 2001 doğumlu Aişe Merve Dindar bacımız 1945 deki karne ile ekmek, 74 deki ekmek yağ tüp kuyruğuna dair resimleri paylaşıp unutmadık o günleri diye paylaşımlar yapıyorlar. Afrikanın uzantısı, orta asyanın kısrak başı, arap yarım adasının üst yanı bu kara parçasında yaşayan ırk, layık olduğu yöneticiler tarafından güdülmeyi hakediyor.

• Herkese iyi günler,

Ben ekimde DV Lottery'den başvuru formumu doldururken doğum yerine Gebze mi Kocaeli mi yazdığımı hatırlamıyorum. Eğer şans vururda hak kazanırsam Green Card a başvurmaya, DS260 formuna pasaportumda yazan ilçe GEBZE yi yazacağım. Başvururken KOCAELI yazdıysam bu sıkıntı yaratır mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |