Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @redsat2000 tebrikler. Hersey istediginiz gibi olur umarim. Ben de Nisan ayinda 41 yasima girdim. Yas ilerledikce cesaretim azalmaya basladı. Paylaşımlarınızı takip ediyor olacağım.

• ⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar tebrik mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Umarım sizde gönlünüzün istediği zamanda nasip olur.

• @yekta sen gideceksin enerjini dusurme

• evet arkadaslar dedikodu yok mu? kim kazanipta gitmiyormus?kim kararsiz mis? kim gidecek parayi bulamiyormus 😜

• Bu seneki DV2019 talihlileri bir önceki seneye nazaran sanki daha şanslı gibi?! Forumdaki seçilenlerin bilgisine göre en fazla 30XXX case no'lu talihli var. Bu da demek oluyor ki en büyük rakamlar 30 binlerdeyse, DV2018 göre 25% daha az seçilmiş talihli var ve bu da fiscal year boyunca, yüksek case no'lu insanlara sıra gelme olasılığı oldukça fazla. Hatırlarsanız; DV2017'de seçilen 85 bin talihliden, EU bölgesindeki tüm talihliler current olurken, DV2018'e seçilen 116 bin talihliden ötürü fiscal year'ın EU bölgesi (en yüksek case no 40 bine yakındı) için 26-27 binlerde bitmesi yüksek ihtimal dahilinde.

• @gc_dream DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

evet arkadaslar dedikodu yok mu? kim kazanipta gitmiyormus?kim kararsiz mis? kim gidecek parayi bulamiyormus 😜

Kim ya onlar 😂

• geçen sene tarihte ilk defa yeniden çekiliş yapılmıştı..Sebebi neydi acaba? bilen arkadaşlar anlatabilir mi? kontenjan mı dolmadı? belki bu yılda olur(Polyanna :D)

• ✨Green Card Lotosuna Basvuran Kisi Sayilari✨

2016-2018 arasi basvuran sayilari aciklanmis!

Turkiye'den basvuran sayilari:
    🇹🇷DV2016:
    ✅Basvuran: 137,146
    ✅Toplam (aile uyeleri dahil): 245,493

🇹🇷DV2017:
    ✅Basvuran: 170,370
    ✅Toplam (aile uyeleri dahil): 316,226

🇹🇷DV2018:
    ✅Basvuran: 204,729
    ✅Toplam (aile uyeleri dahil): 406,929

• İlk mesajımda yazmıştım 200K-250K maksimum başvuru olmuştur diye tutturdum gibi artış miktarına göre DV-2020 250Bin başvuru olur max

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@likable DV2019 Dedikodu Grubu içinde söyledi:

İlk mesajımda yazmıştım 200K-250K maksimum başvuru olmuştur diye tutturdum gibi artış miktarına göre DV-2020 250Bin başvuru olur max

sizce DV2019'da kac kisi basvurmustur sayin @likable ? 230.000 civari mi?

• oyle gözüküyor @crazycells bu yıl kaybeden çok olursa dv2020 için başvuru sayısı azalacağını düşünmek abartı olmaz.Ne bilim bize çıkmaz zaten bu deyip insanlar başvurmayabilir @bct14 nin dediği gibi Polyanna (:

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Evet sayin @Takip , ama yeni basvuran kisiler de eklenebilir tabii 🙂

Ayrica basvuran sayisi istikrarli bir sekilde 30.000 olarak artarken, aile uyeleri kismi +40.000 sonra da +60.000 olarak artmis... Yani basvuran profili yildan yila degismis diyebiliriz. Eskiden bekar kisiler daha cok basvuru yaparken, artik evi barki, colugu cocugu olan kisiler de cesurca basvuru yapiyor. Zaten forumumuzda pek cok oyle arkadasimiz var, ama burada benim vurgulamak istedigim genel olarak basvuran profilinde de boyle bir degisim var.

Derivatives(aile uyeleri):
    DV2016 : 108,347
    DV2017 : 145,856
    DV2018 : 202,200

• çekilişten sonra sakinledik, herkes köşesine çekildi. bir zamanlar panayır yeri gibiydik 🙂 nerdesiniz arkadaşlar 🙂

• ailelerin durumu her yıl değişebilir. Durumlar her yıl olmayabilir. Bekar için hayat standartları olağandır. ama evli bir kişi için çocuğunun okul yaş maddi vs. vs. durumu değişkenlik gösterebilir. Bakalım hakkımızda hayırlısı

• offffff ek çekiliş yapılacaksa yapılsın 2020 de çıkacaksa çıksın çok sıkıldım artık. bunalıyorum artık burda yaa.bu gergin ve karamsarlık, gelecek kaygısı vs gibi durumlar offf offff 😞 çıkanlar ne kadar şanslısınız bir bilseniz ( tabii bana göre ) birde şu öylesine başvurupta bilet fiyatlarını ögrenince aaaaa bu ne beeeee ben gidemem diyenler bile varya ne diyim ben size yaaaaa

• @heleniki isyannnn şarkısı tam sana göre şuan :))

• DV 2019 daki arkadaşların tek hatası kazanmadan kazanmış havasına bürünmelerini . Daha çekiliş sonucu belli olmadan tutacağı eve bakan mı dersin alacağı arabayı bulan mı . Çok çok erken hayal kurmaya baslayınca çöküşü de bi okadar hızlı ve ağır oldu . Başvurup 6 ay uyumak Mayıs ayında uyanmak en mantıklısıydı . Ki öyle yapanlar kazandı 🙂

• @yekta aynen öyle 🙂 beni bu derde gc attı,çıkmadıya içim dumannnn 🙂

• @yekta ama bende 1 mayısa kadar uykuya yatmıştım 🙂 çekiliş 1 mayıs sanıyordum nette bakarken bu siteyi buldum,üye oldum 15 mayıs olduğunu ögrendim 🙂 ama bak bana çıkmadı.demekki 15 gün daha uyumam gerekiyormuş 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

105

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |