DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @kingocali Düşüncelerime tercüman olmuşsun, eline sağlık..

• Bugün yeni kimliğimi ve 10 yıllık pasaportumu teslim aldım. Fotoğraf hazır. Herşey tamamdır. Hadi hayırlısı olsun hepimize.

• Arkadaşlar benim anladığım şu yanlışım varsa düzeltin: Avrupa kotasından müracaat ediyoruz.ne kadar çok başvuru olursa olsun türkiyeden gidecek talihli sayısı 3 aşağı 5 yukarı belli.Artık pasaport olayı çıktığından kimse kimsenin hakkını yeme gibi birşey olmuyor.gitmeyen olursada yerine sırada bekleyen talihli randevü alıyor.Artık kimse gitmeyeceği bir konu için para harcayıp pasaport çıkartmaz.azimli ve istekli kişiler müracaat eder diye düşünüyorum.

• @enestalha Hadi hayırlı olsun kardeşim.dv 2022 de bolşanslar

• ⭐⭐⭐

@enestalha, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Bugün yeni kimliğimi ve 10 yıllık pasaportumu teslim aldım. Fotoğraf hazır. Herşey tamamdır. Hadi hayırlısı olsun hepimize.

Hayırlı olsun bol şanş diliyorum sizlere

• Teşekkür ederim hepinize. Umarım hepimiz amacımıza ulaşırız.

• 2 gun sonra foruma geri girdim ve donen muhabbet ayni 🙂 daha 2-3 sayfa once yazdiklarim devam ediyor 🙂

• 4 Sene olacak denemeye devam ediyoruz inşallah bu sene olur ,Herkes gitmek istiyor ve başvurularda bulunuyorlar ama yumurta kapıya dayandığında çıktığı halde gitmeyenler kendini hazırlamış kişilerin hakkına giriyorlar. Umarım en kısa sürede şanslı kişiler seçilipte yeni bir hayat başlangıcı yapabilirler

1. başvurumda kazanıcam bu sefer eminim

• Arkadaşlar pasaportumun bitiş tarihi 25 ekim bu tarihden önce basvururu yaparsam bir sorun olur mu

• @gorkem34 Ben tek atıcam inanıyorum. 🙂

• @go_to_usa sorun olmaz. Geçerli tarihe kadar başvuru yapabilirsin. Zaten tarihi geçtiyse yapmana izin vermiyor. Bol şans

• Başvurular başladı mı ?

• @siberkaptan daha değil 🕊

• @Sympathique merhaba, matematik bölümü mezunu musunuz çok merak ettim 😲

• @unlucky kendisi başlı başına şans işi olan bir durumda bu hak yiyorlar mevzu tuhaf kaçıyor. bir çok kişi de aynı fikirde ama şunu söyleyeyim şans meselesi de bence bizim hazır olmamız ve gerçekten istememizle birlikte algımızı da açık tutup çıkan fırsatları değerlendirmemizle ilgili bir şey. Farzı misal bu loto ile çıkması düşük bir olasılık olduğundan gerçekten çok isteyen biri başka yolları da zorlar bu şekilde aslında gitme olasılığını arttırır ve gidebildiğinde kendini şanslı hissedebilir zira amacına ulaşmıştır. Ama olmuyorsa da artık şanssızım diye düşünmekten ziyade elinden geleni yaptığını ve orada yiyecek ekmeği olmadığından böyle olduğunu düşünmesi ruh sağlığı için sanki daha evla olur gibime geliyor.
    Size nacizane tavsiyem nickinizi değiştirin ama onunla birlikte şanssız olduğunuz fikrini de değiştirin. Şans zengin ailede doğmak gibi bir şey değildir. Şans hayatımızdaki güzellikleri görmeye odaklanmakla ilgilidir.

• Dolar her geçen gün artarken en kısa zamanda çıkması ardından yerleşmek gerek. 8e doğru gidiyor, geçmiş dönemlerde burada ki evini satıp oradan ev alabilenler varmış şimdi imkansız. 😁

• @unlucky x2 mi 4 sene yoksa tek başvuru mu

• Herkese merhaba biz de iki sene üst üste başvurduk ama maalesef talihli olamadık. Daha önce hiç yorum yapmamıştım. Buda totemim olsun 😄😄😄 isteyen herkese ve gidebilecek olanlara çıkar umarım

• @go_to_usa gc yi risk e atmaya değermi sence.başvuru yaptıktan en geç 3 gün sonra pasaportun elinde oluyor. yenisini çıkart derim.daha vaktin var..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

147

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |