Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @vecihi Eksik olmayın hocam. Size de çıkmamış galiba. Size de buradaki herkese de çok üzüldüm. Herkesin bir hayali vardı. Nasip:((

• @gc_dream anencephaly katiliyorum. Ve inaniyorum vazgecmeyen cani gonulden isteyen herkese CIKACAK

• Kazanan bütün arkadaşları tebrik ederim.

• @solita DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@borat Ben hem B1/ B2 ole gelding .B1 is B2 tourist ...

Anladım. 6 aylık mi verdiler ? Hangi şehirden gittiniz ? Baya meraklandım kusura bakma 🙂

• @hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@captain DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@hsndmn DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Ulan öyle bir zoruma gidiyor ki. Sinirden dağı taşı parçalayasım var. Sen otur şafak say random veya her ne şekilde seçiyorlar ise elin gitmeyecek öküzüne çıksın bana çıkmasın. Şeytan diyor al turist vizesini git amk yerine bi daha gelme. İşin kötü yanı şu forumda kendimi de geçtim sevdiğim bi tane adama çıkmadı.

Kardeşim boşver napalım kaç ay burda yazdık çizdik konuştuk. Arkadaşıma başvurdum ingilizcesi yok diye çıktı ona bana çıkmadı kaç yıldır deniyoruz. Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim. çok yakın arkadaşım. bir tuhaf oldum. bu kadar zamandır bekliyoruz. Aslında sonucunu bilioyduk sanki ama insanın yinede bir umudu oluyor. Neden sevinemedik neden bu gece bizim olmadı. Çok istemekmiydi hatamız ne desem bilmiyorum. Ama dedigin gibi ben bir şeklide gidecegim. Paraysa para anasını satayım. Gidip orda artık bir hatunmu bulurum okulamı yazılırım. Ama bunun çıkmaması çok koyuyor insana hemde çok :(((((

Aynen öyle hocam. Hayatta birşeyi çok istersen olmaz. Bak adam ailesi adına başvuru yapıyor kendisine çıkmıyor babasına çıkıyor hemde 2xxx case number ile. Adam ben gitmem diyor. Hayat her alanda böyle kardeşim. Demek ki birşeyi çok istememek lazımmış. Çok şükür emek verdim bir dükkan açtım yıllar önce. Elbet yaşamımı sürdürürüm ama 15 yaşında bir çocuk iken kurduğum ve halen devam etmekte olan hayalimi belki de hiç bir zaman gerçekleştiremem. Ben yine her sene başvurumu yapacağım. Çıkarsa gideriz Allahın izniyle. Çıkmazsa da yapacak bir şey yok.

yav bilmiyorum nerden tutulduk bu sevdaya.. senle aynıyım burda işim var param var gitmesemde bişeye muhtaç degilim. belli bir statüm var. Yani amerika arasa bulamaz belki bizim gibi insanları.. ama ama ama kime çıkıyor green card fabrikada çalışan tek kelime ingilizce bilmeyen ( küçümsemiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın) gitsemde olur gitmesemde diyen birine.. 😞 ben buna tutuluyorum işte

• @kartal tebrikler kardesim

• @gunes DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@borat Teşekkür ederim bilgi için. Hayırlısı böyleymiş demek ki 🙂 Bana gelen öyle bir maili hatırlamadığım gibi habere de denk gelmemişim ki başvurumu yenilememişim...

Tabi ki pozitif düşünmek lazım. Ben de çok heyecanlanmıştım mail geldiğinde 2017 başvurusu için geldi sandım. Yeteri kadar göçmen anlamadıkları zaman tekrar alim yapıyorlar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@carleone DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

400 bin kişi den 3.500 kişi kazanmış.

sanirim henuz resmi sayilar aciklanmadi. Buyuk ihtimal bu sayilar tahmine dayaniyordur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@northfield DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Fb'ta birisi cekilisin 1 ay surdugunu soyluyor. 1 ay icinde tekrar bakin diyor. Asli var mi acaba?

boyle bir durum soz konusu degil.

• @kadikay DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@sharm hayirlisi olsun kardesim. Ben daha bakamadim. 3.cekilisimiz.

Insallah sizin icin en hayirlisi olur, ailecek mutlu olacaginiz bir hayata adim atarsiniz.

@crazycells 'in paylastigi ekran goruntusu bana ait degil bu arada 🙂
    O mektubun sahibi, kazanan forumdasimiza da en iyi dileklerimle..

• @borat 6 Aylin evet...ama 6 ay daha uzatabiliyorsunuz Gerekce gosterek...10 yillik vizem var... her yil en cok 6 ay kalabiliyorsunuz...Washington Dc denim Kent merkezi

• Has not been selected and you will not be selected forever. 😂

• @reader senin durum ne oldu bakabildin mi 🙂

• @kadikay teşekkürler.

• Sayın @derek

On Thu, Oct 19, 2017 at 12:44 PM, [email protected] wrote:
    Dear Diversity Visa Program entrant:

Please check www.dvlottery.state.gov for an important announcement regarding your Diversity Visa Program entry.

Remember, only internet sites that end with the ".gov" domain suffix are official U.S. government websites. Many other websites (e.g., with the suffixes ".com," ".org," or ".net") provide immigration and visa-related information and services. The Department of State does not endorse, recommend, or sponsor any information or material on these other websites. The Department of State, KCC, or any other U.S. government entity will never ask you to send money via email or request that you reply with personal information. The only fee associated with the DV program will be paid at the time of your interview.

U.S. Department of State

Böyle bir mail gelmişti. Gözden kaçırmış olmayasınız.

• Neyse millet Ekim ayında görüşmek üzere. Kazananlar geldikçe moral olarak çöküntü yaşayacağız. Hepsine hayatında başarılar ama zaten bozuk olan moralimi iyice bozmak istemiyorum. Cümleten hayırlı geceler.

• @solita DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@borat 6 Aylin evet...ama 6 ay daha uzatabiliyorsunuz Gerekce gosterek...10 yillik vizem var... her yil en cok 6 ay kalabiliyorsunuz...Washington Dc denim Kent merkezi

Orada uzun sure kalıp sistemi görüp hatasını koklayan için daha zor bir bekleyiş. İnşallah gönlünce olur.

• ⭐⭐ Yasaklı

case number 0000000002500 ne demek

• @calibraturbo Hayırlı olsun demek 🙂 Herkese çıkan yani kazanan kişilere case number veriyorlar ve sırayla görüşmeye davet ediyorlar. Forum içerisinde bir çok bilgi var konuları incele istersen.

• @captain DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@captain DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Ulan öyle bir zoruma gidiyor ki. Sinirden dağı taşı parçalayasım var. Sen otur şafak say random veya her ne şekilde seçiyorlar ise elin gitmeyecek öküzüne çıksın bana çıkmasın. Şeytan diyor al turist vizesini git amk yerine bi daha gelme. İşin kötü yanı şu forumda kendimi de geçtim sevdiğim bi tane adama çıkmadı.

Kardeşim boşver napalım kaç ay burda yazdık çizdik konuştuk. Arkadaşıma başvurdum ingilizcesi yok diye çıktı ona bana çıkmadı kaç yıldır deniyoruz. Sevinsemmi üzülsemmi bilemedim. çok yakın arkadaşım. bir tuhaf oldum. bu kadar zamandır bekliyoruz. Aslında sonucunu bilioyduk sanki ama insanın yinede bir umudu oluyor. Neden sevinemedik neden bu gece bizim olmadı. Çok istemekmiydi hatamız ne desem bilmiyorum. Ama dedigin gibi ben bir şeklide gidecegim. Paraysa para anasını satayım. Gidip orda artık bir hatunmu bulurum okulamı yazılırım. Ama bunun çıkmaması çok koyuyor insana hemde çok :(((((

Aynen öyle hocam. Hayatta birşeyi çok istersen olmaz. Bak adam ailesi adına başvuru yapıyor kendisine çıkmıyor babasına çıkıyor hemde 2xxx case number ile. Adam ben gitmem diyor. Hayat her alanda böyle kardeşim. Demek ki birşeyi çok istememek lazımmış. Çok şükür emek verdim bir dükkan açtım yıllar önce. Elbet yaşamımı sürdürürüm ama 15 yaşında bir çocuk iken kurduğum ve halen devam etmekte olan hayalimi belki de hiç bir zaman gerçekleştiremem. Ben yine her sene başvurumu yapacağım. Çıkarsa gideriz Allahın izniyle. Çıkmazsa da yapacak bir şey yok.

yav bilmiyorum nerden tutulduk bu sevdaya.. senle aynıyım burda işim var param var gitmesemde bişeye muhtaç degilim. belli bir statüm var. Yani amerika arasa bulamaz belki bizim gibi insanları.. ama ama ama kime çıkıyor green card fabrikada çalışan tek kelime ingilizce bilmeyen ( küçümsemiyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın) gitsemde olur gitmesemde diyen birine.. 😞 ben buna tutuluyorum işte

Dostum seni çok iyi anlıyorum . Bu sene gitmek belki de senin için kotu olacaktı. Biraz kaderci olalım . inanıyorum her ne konuda olursa olsun gerçekten isteyince vakti geldiğinde olacak.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |