Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bende de +2 has not been selected hadi hayırlısı

• @onurd bilgilerimi unuttum de öyle dene .

• Ulan öyle bir zoruma gidiyor ki. Sinirden dağı taşı parçalayasım var. Sen otur şafak say random veya her ne şekilde seçiyorlar ise elin gitmeyecek öküzüne çıksın bana çıkmasın. Şeytan diyor al turist vizesini git amk yerine bi daha gelme. İşin kötü yanı şu forumda kendimi de geçtim sevdiğim bi tane adama çıkmadı.

• Has not been selected +2 😪

• @onurd merhaba sırf sana yardımcı olmak icin üye oldum. Case numarandaki 2019 dan sonra eğer sıfır var ise ordunun O ‘su ile dene olmadı numaramı unuttuma tıkla.

• Çok üzgünüm sevgili dostlar. +2 Has not been selected 😞 Hayırlısı ne ise o olsun dedim ve olmadı demek ki ailemi de borca girerek zor duruma sokmayıp daha fazla para biriktirmem gerek.
    Hepinizin canı sağ olsun. Umarım sonraki senelerde çıkar ve ben inanıyorum. Ekim ayınca görüşmek üzere...

• @onurd DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar bilgilerimi girip onaylıyorum Enter entrant ınformation yazıyor neden ?

Kimse yardım etmeyecek mi ?

Sari renkte: Warning: The information entered is not valid. uyarisini aliyorsaniz bilgileri hatali giriyorsunuzdur baska bir ihtimal olamaz.

Enter Entrant Information zaten bilgilerinizi girmek icin actiginiz formun basligi.

• @SansizSansli size çıktımı ?

• @hsndmn gitmeyecek birine çıktığını nereden biliyorsunuz ? şafak sayıldı diye herkese çıkması mı gerekiyor? ayrıca üslubunuza lütfen dikkat edin küfür ,hakaret bu ortama yakışmıyor

• @metert Seni bi kere uyardım dostum. Burada seni bi yerine takan yok. Ne halta gelip herşeye muhalif oluyorsun? Yüz yüze gelirsek o mesajları kuzenim yazmış dersin. Demedi deme.

• @vecihi Hayir cikmadi. Yani cikti da gecen sene cikti ama Case Number yuksek oldugu icin bir anlam ifade etmiyor. 28Bin lerde...

• @SansizSansli değerli arkadaşım umudunu yitirme sıra gelicek ben çok umutluyum sizin için, bu süreçlerin hepsi geçici.

• @vecihi Ben vazgectim, baska kitalar icin is basvurularina basladim. Amerika icin bu kadar zahmete degmez, benim acimdan...

• Neyse dostlar sıkkın olan canımızı dahada sıkmayalım tartışmayalım ben şuan ne düşüneceğimi bilmezken size yazıyorum vardır bir hayır üzülmeyin:( @hsndmn

• Has not been sected

Çıkmadı anlamına gelıyor sanırım :(( ?????

• @SansizSansli özelden konuşabilirmiyiz? Başka kıtalar için başvuruyla ilgili.

• @sansizsansli neden vazgeciyorsun tas attin kolun mu yoruldu ...insan kaderinde olan istermis kaderinde olandan vazgecme kimse vazgecmesin. gec olsun guc olmasin ...

• @Takip kardeşim az önce YouTube da gezerken öylesine bir haber videosu buldum. Bir tane Türk genci Amerikada uçağı talan etmiş ortalığı karıştırmış FBI falan gelmiş. Amerika kelimesini duyunca aklıma gc geldi çılgına döndüm. Hani o kadar vakit aklımızdan çıkmadı bunu mu hak ettik yani. Yemin ederim forumdaki çoğu kişiyi severim kendileri de bilirler sevdiğim bir kişiye çıksa şu kadar üzülmeyecektim. Ağlayan da var ramazanın ilk günü kafa çekmeye giden de. Şu durumlara üzülüyorum.

• Arkadaslar bir forumda okudum conf number kaybetmeyin eylul ayinda yeniden kontrol edin 2 ci kez secim oluyormus bir kac kisi oyle kazanmish

• ⭐⭐ Yasaklı

Arkadaslar babama 2019 green card cıkmıs.Fakat süperkalifiye VE süper ingilizcesi olmasına ragmen ben gitmem diyor benimle kavga etti. Hakkını bana devredebilirmi.Çekilişe onu ben sokturdum. Hatta fotografıyla saatlerce ugrastım.Fakat bana çıkmadı. Şuan çok üzgünüm ve çok aglıyorum KESKE HAKEDENE CIKSA!!!!!!! Yarın amerikan elçiligine gidip durumu anlatsam yardımcı olurlarmı

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |