Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @yalta adınıza çok sevindim 🙂 tebrikler. case number nasıl? uygun mu bari?

• eşim ve benim için has not been selected

• EŞİMEDE BANADA HAS NOT BEEN SELECTED İLK BAŞVURUDA RED EY AMERİKA DAHADA GELMEM 🙂

• case numberım 15000 lerde.. Bu numara canımı sıktı biraz...

• Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

• @ufuk-oktay sadece soyadını yaz isim kısmına kardeşim

• @sefer-çavuş Merhaba. Eşim ile kendi adıma başvuru yaptım ve bize de çıkmadı. Eşimin fotoğrafından yana şüphem vardı zaten, ilk elenenlerden olabiliriz (kahkül vardı ve alnını kapatıyordu. Oldum olası nefret ederim kahkülden) Diyeceğim şu ki; dil kurslarını deneyin. Biz öyle yapacağız. Eşim daha önce amcasının yanında 1 ve 1,5 yıl kalmış ve bu esnada dil kursuna gitmiş. Şimdi de o yolu deneyeceğiz. Daha sonrasında ben 2 yıllık okul düşünüyorum. Olmadı E1 vizesi ile yatırımcı olacağız. Bakalım, her yolu zorlayacağız.

• Arkadaşlar bana çıktı, fakat DS-260 formunu doldurmak için giriyorum ama "You are attempting to access a Diversity Visa case for a program year that is not current. The case is not eligible for further processing at this time. " yazıyor. Sistem çok mu dolu yoksa bu işlem için henüz erken mi?

• @yalta 15000 harika bir rakam. Bence sevinin

• @onura denedim o da olmuyor anlamadım herşey doğru

• @kartal bu ne telas:) daha cok vaktin var

• HAS NOT BEEN SELECTED Ramazanında ilk günü bu yapılırmı ben içmiyimde kim içsin 😞

• @kartal DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar bana çıktı, fakat DS-260 formunu doldurmak için giriyorum ama "You are attempting to access a Diversity Visa case for a program year that is not current. The case is not eligible for further processing at this time. " yazıyor. Sistem çok mu dolu yoksa bu işlem için henüz erken mi?

Hayırlı olsun Case number kaç? İlerleyen günlerde açılır d260 formunuz.

• @yalta cok guzel bir rakam. Kazanamayanlari ve yuksek numaralari dusun bence.

• @chemist valla biran önce başvurun, vize sayısına bağlı falan diye yazıyordu 🙂

You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2019 (October 1, 2018 to September 30, 2019). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available.

• Eşime de bana da çıkmadı, ama benim ısrarımla başvuran eşimin ablasına ve bacanağıma ikisine birden çıktı. Gerçekten çok isteyene değil öylesine başvurana çıktığı tescillenmiş oldu.

Onların adına gerçekten çok sevindim ama zaten birine çıkınca ailece gidebiliyorken, karı koca ikisine birden çıkması... Bari bi tanesi bize çıksaydı 🙂

Case numberları da birinin 17 bin, birinin 20 bin.

Herkes için hayırlısı olsun.

• @kartal sistem baya degisti artik numarana gore cagriliosun. Diger topicleri de oku bol bol bilgi sahibi olursun.

• @chemist DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@yalta cok guzel bir rakam. Kazanamayanlari ve yuksek numaralari dusun bence.

Gerçekten mi? Ohh içim ferahladı biraz..

• Çekilişte soy adını istiyor sadece dimi ? İsim yok

Onay numarası

Soy adı

Dogum yılı

Dogru dimi

Abiler ?

• @yalta sonucta 15bin garanti bir numara. Er yada gec sira gelecek senin icin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.3k

| | | |