Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells @Pickles Bilgi ve fikirler için teşekkürler arkadaşlar... İsteyen herkese çıkar inşallah.

• @Goksen-Degirmenci, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@travelleth, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bugün itibariyle son 1 hafta..

Aslında her şey bellidir çoktan. Bilgisayar kazananları belirlemiştir ilan edilmesi kaldı geriye... 6 Haziran’da yoğunluktan öğrenemeyiz belki ama 7-8 Haziran gibi bekleyiş sona erer.

6 haziran cumartesiye geliyor. ben ne yapar ne eder öğrenirim onu.. nasıl olsa çalışmıyorum bütün gün bilgisayar başındayım 🙂

• @ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

haftaya aşağıdaki hangi klibi seyredeceğiz görelim bakalım

Ben bundan yer ayirtayim. Macera dolu Amerika. 😁😁

Sözlerini ezberlediğim ilk şarkı buydu , Burda karşıma çıktı, yoksa kaderin bir oyunumu bu 🙂

• Selamlar herkese. Bu sene 2. kez başvuruyorum GC'ye. Şans getirmesi adına bir yazı girmek istedim. Bu sene çıkacak hissediyorum 😛 Herkese boooool şans :))

• @serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

DEGERLI ARKADASLAR BEN KESINLIKLE ABD YE YASAMAYI VE TICARET YAPMAYI ISTIYORUM...TURKIYEDE EVIMI ARABAMI SATIP DOLAR ALSAM 110.000 BIN DOLAR YAPARIM..YANI BU PARAYLA AMERIKAYA YASAL OLARAK NASIL GIDEBILIRIM..YANI TURIST FALAN DEGIL ..RESMIN OLARAK GIDICEM HERSEY KANUNI OLUCAK...ORDA BIR IS KURACAGIM..VARMI BUNUN( GREENCARD DISINDA) BIR YONTEMI....

E2 Yatırımcı vizelerini inceleyin.

• @MuratUsa, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Turkiye'de asgari gecim standartlarinda haftada 60 saat calisarak yasayan insanlar nicin yurtdisina cikmak istemez cok merak ediyorum.Bundan daha zor bir hayat nasil olabilirki?Bunun adi kolelik.60 saat calisip et alirken dusunuyorsan bu baska nasil tanimlanabilirki?

Evet malesef dünyayı ve hayatı bu şekilde yaşamaktan ibaret sanan. Ve bir ömür boyu öyle sömürge düzeni gibi yasayan çok insanımız var😐 hayat çalışmaktan ibaret olamaz olmamali. Ve malesef bu konularda kanunlarımızda yetersiz. Ve bu sisteme çanak tutuyor. Hani bir söz varya olan garibana oluyor🤨 insanlar kafalarini bir kaldirsa! kendilerine yeterince deger verseler. kimse bu sékilde kimsenin sırtına binemezdi. yazik!

• @olcayist Amerika en büyük sömürgeci yanlız konuya çok uzak gibisiniz nereye gitmek istediğimizi bilelim de boş konuşmayalım

• Herkese merhaba arkadaşlar. Foruma arada bakıyordum. Artık kayıt olma zamanı gelmişti. 20 yaşındayım ilk başvurum bu sene oldu. Ablam ile beraber inceleyip son 1 haftayı bekliyoruz. Benim en büyük sorum teminat gösterilmesi istenen 15 bin dolar. Yani 15 bin dolar zorunlu mu? 5 bin 10 bin dolarla kabul edilen yok mu? Biliyorum bin kere konuşulmuştur burda. En kötü bana açıklayıcı bi link verirseni çok mutlu olurum. Umarım herkesin istediği gibi olur.

• 0f63ef57-8d6c-4bd4-91cc-6e1ee66dc670.jpg

Hayaller alaska hayatlar Ankara.

Atarsa Ankara Arkadaşlar, Pavyonlarıyla ünlü bu memleketimizin sembolik hayvanı ankara kedisi. Memurlar şehri olarak da bilinen Ankara, nacizane ülkemizin başkenti olarak bilinmekte

• @dreamworld bence yazdiklarimi anlamayip bos bir yazi yazmana gerek yok👍 benim anlatmak istedigim bu yaşadığımız sınırlar. Amerikanin tabiki biliyorum sömürgeci politikalara sahip bir ülke olduğunu 😊 ama sonuçta orası kendi vatandaşını sömürmek yerine dünyada gücü yettiği ülkeleri sömürüyor buda doğru birşey diğil! bence tabi bu benim fikrim.

• @kryilkilic, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

0f63ef57-8d6c-4bd4-91cc-6e1ee66dc670.jpg

Hayaller alaska hayatlar Ankara.

Atarsa Ankara Arkadaşlar, Pavyonlarıyla ünlü bu memleketimizin sembolik hayvanı ankara kedisi. Memurlar şehri olarak da bilinen Ankara, nacizane ülkemizin başkenti olarak bilinmekte

Ankara ve Konya'yı daha önce yapmıştım, sırada İstanbul var lakin görsel hazırlamaya üşeniyorum 😃

• Sonuçlar saat kaçta açıklanacak tam olarak bilen biri varmı 5 diye biliyorum doğrumu ?

• ⭐⭐

@MrMuscle TSİ akşam 7 gibi

• Son 6 gün, herkese başarılar dilerim. Umarım hayallerimiz gerçek olur. 🙂

• Herkese selamlar arkadaşlar ;
    Çok şanslı bir DV2018 kazananı , ama bir o kadarda o sene bize sıra gelmeyerek en şanssızı olarak ( 33xxx lerdeydi numaram - galiba son 13 sene içerisinde gidemeyen yoktu , hep current oluyordu 😞 bize denk geldi ) herkese merhaba demek istedim.
    Tabiki başvurmaya devam ediyorum yeniden , burada benimde bir cümlem olsun istedim.
    Hepimize bol bol şans ...
    Ancak şunu da söylemeden edemeyeceğim , olmayacaksa baştan hiç çıkmasın , sonra daha büyük bir hayal kırıklığı oluyor.

Sevgiler hepinize

• @dreamworld, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@olcayist Amerika en büyük sömürgeci yanlız konuya çok uzak gibisiniz nereye gitmek istediğimizi bilelim de boş konuşmayalım

diğer ülkeler sömürgeci değiller mi?

• @travelleth konuyu saptirmayalim ve gereksiz uzatmasak😊

• Evrene guzel enerjı gonderımınde bugun : Sayın enerjı lutfen kasım ayını gosterme bıze lutfen haftaya buralardan defolup gıtme heyecanı ver lutfen bu yazı yaz sıcagında ankaraya gıdıp gelmeyı nasıp et ve kasım ve aralık ayınca o ucaktan asagıya dahı bakmamayı goster bıze

• Kenetlenecekler

• Önümüzde ki hafta 4 tane sınavım var ama tek düşündüğüm şey gc sonucu. Kendi kendime her ne kadar çıkmayacak desem de ya çıkarsa ihtimalinin yarattığı heyecan insanı tamamen kilitliyor. Birikimim şuan anca 1500 dolar ama kazandıktan sonra ne yapar eder tamamlarım diye düşünüyorum, önceden maddiyat konusunda çok umutlu değildim ama yaklaştıkça diyorum ki çıksın bir yolu bulunur elbet. Henüz 23 yaşındayım mülakat-ilk gidiş derken 25 yaşında olurum. Herhalde hayata başlamak için güzel bir yaştır. 🙂 Burada gerçekten artık beklentim kalmadı, insan dünyaya bir defa geliyor, eminim gidenlerde böyle düşünüyordur. Gerçekten güzel kaliteli bir hayat yaşamak istiyorum. Burada inşaat mühendisliği yapacak olsam küçümsemek olarak söylemiyorum binebileceğim araba clio gittiğimde aynı emek aynı işle binebileceğim araba daha üst klasman da olacak, yanlış anlaşılmak istemem amacım gösteriş yapmak vs değil aynı emekle daha güzel bir hayat yaşamak. Neden bir defa geldiğim hayatta bir araba almak için bir tane kendime bir tane devlete alacak kadar vergi ödeyeyim? Markete gidiyoruz et almak istiyoruz güzel bir et kilosu 100lira, yani amerikan rüyası dedikleri şey aslında istediğini yapabilme,istediğini alabilme,istediğini yiyebilme özgürlüğünden fazlası değil bence. Sosyal ilişkiler,ekonomik sebepler yüzünden kendi ülkemizi çevremizi değiştiriyoruz. Gidecek olsam 25 yaşında kimseyi tanımadan,hiçbir yeri bilmeden gideceğim ve gram pişmanlık duymayacağım.Ailemin ekonomik durumu ortanın üstünde değil, ben mezun olduğumda da ortanın üstünde olmayacak. Ev kirası,araba kredisi,market alışverişi,gelecekte çocuk eğitim masrafları asla önümü kestiremiyorum. İçimi dökmek istedim öyle, hepimize bol şans 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |