Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti hayırlısı inşallahh en çook forumdaki daimilere çıkar🙏🏼

ayrıca uluslararası havalimanına'da sahip aktarmalı olarak avrupa üzerinden istanbula geçebilirsin bir çok amerika şehrinden daha avantajlı (büyük şehirler hariç tabi 😃 ) bizler için acil bir durumda direk uçabilirsin. istanbula direk uçuşlar var mı bilmiyorum tampa'dan ama yoktur herhalde.

• ⭐⭐⭐⭐

@serdal, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

DEGERLI ARKADASLAR BEN KESINLIKLE ABD YE YASAMAYI VE TICARET YAPMAYI ISTIYORUM...TURKIYEDE EVIMI ARABAMI SATIP DOLAR ALSAM 110.000 BIN DOLAR YAPARIM..YANI BU PARAYLA AMERIKAYA YASAL OLARAK NASIL GIDEBILIRIM..YANI TURIST FALAN DEGIL ..RESMIN OLARAK GIDICEM HERSEY KANUNI OLUCAK...ORDA BIR IS KURACAGIM..VARMI BUNUN( GREENCARD DISINDA) BIR YONTEMI....

geriye tek yol evlilik kalıyor o da mümkünse.

• ⭐⭐⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Nüfusu fazla olan şehirler hakkında konuşurken çok fazla genellemelere gidilmemeli insanları konusunda.

Aynı ilde fakat farklı muhit bile çevrenizi çok fazla etkiliyor.

Mesela İstanbul için konuşacak olursak Beşiktaş % 84 ile muhalefet partisine oy verdi, Başakşehir'in çoğunluğu ise iktidar partisinden yana oyunu kullandı.

Beşiktaş'ta yaşayan adamın Başakşehir'de işi olmadığı gibi Başakşehir'de oturan adamın da Beşiktaş'ta işi yok. 🙂

Bu durum Amerika'da da geçerli.

dediğin doğru ama Jacksonville düşündüğün kadar büyük bir şehir değil Adana'dan çok daha küçük ama Adana için aynı genellemeyi %80 oranında yapabilirsin 😃 tabi birebir hala karşılamaz genellemek ama büyük oranlarda doğruluk payıda içerir kendisi zaten tek bir mahallesi için konuşmamıştı genel olarak bahsetmişti.

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu şimdi baktım direk uçuş yok ama Lufthansa ile 1 aktarmalı uçuşlar var toplamda 12:20 saat sürüyormuş.

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@heleniki selamlar floridanın neresini düşünüyorsunuz💁🏻

selam. boca raton yada jacksonville tarafı. sizde mi?

• @ahsenaydgdu merhaba ben bir süre jacksonville de yaşadım, klasik bir okyanus kıyısı şehri çok güzel beachleri var ama çok canlı bir şehir değil, biraz sıkıcı gelebilir mi diye düşündüm ama o halde, arada bir miami, orlando yolculuğu iyi gelebilir☺️ Tampa daha canlı büyük bir şehir diye biliyorum. Bu arada timsahlar gerçek. akrep, kurbağa, börtü böcek içiçe bir yaşam var. Yılan da gören arkadaşım çoktu ben görmedim Allahtan😂

• ⭐⭐⭐⭐

daha neler var abi ayın 2 ye yarıldığı vs vs 😃

Olum dur şimdi. Karıştırma ayı yıldızı. Son 6 gün mü ne 😁😁

• ⭐⭐⭐⭐

@ibrahimasar, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

daha neler var abi ayın 2 ye yarıldığı vs vs 😃

Olum dur şimdi. Karıştırma ayı yıldızı. Son 6 gün mü ne 😁😁

birde ben düşeyim 5 kalsın nolacak 😃

• @ahsenaydgdu

O yüzden Ben Virginia veya oregon diyorum 🙂

• Ya arkadaşlar o bu değilde biz ginede kadar Amerika dağılacak Corona iç isyan daha neler olucak acaba 😂

• ⭐⭐⭐⭐

@MrMuscle, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ya arkadaşlar o bu değilde biz ginede kadar Amerika dağılacak Corona iç isyan daha neler olucak acaba 😂

hiç birşey olmaz dv2021 in kazananlarının mülakatı başlamadan herşey durulur.

• @crazycells rotuslu fiziki fotoyu scan yapip basvurursan olur yoksa rotuslu fotoyu kaydedip digitaliyle basvuru yaparsan olmaz

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben Florida'da Jaksonville'yi de mercek altına aldım.

*Nüfusu 1 milyona yakın.
    *İşsizlik korona öncesi % 2.5 - 3 arasında gidip gelmiş. Büyük bir şehir için güzel bir oran.
    *Sıcak ve ılıman bir iklime sahip.
    *Nüfusunun % 86'sı sadece İngilizce konuşuyor. İspanyolca konuşan sayısı ülke ortalamasının bile altında.
    *Kira ve yaşam giderleri makul.

Benim de jacksonville için duyduğum suç oranı ülke ortalamasının iki katıymış sanırım. Ve ülkenin en çok cinsel istismar ve tecavüz suçunun olduğu eyalet. Bence florida 👎🏻

• Böyle geziyorum evde:

• @Ali-Dmr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Böyle geziyorum evde:

😀😀😀😀

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@MrMuscle bize torpil geçiyorlar biz gelicez diye ne kadar sorun varsa hepsini temizliyorlar. Bize tertemiz bir amerika bırakmak için var güçleri ile uğraşıyorlar. Size verilen önemi hiç anlamıyorsunuz. Ağızları ile kuş mu tutsunlar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

haftaya aşağıdaki hangi klibi seyredeceğiz görelim bakalım

• bugün itibariyle son 1 hafta..

• ⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

haftaya aşağıdaki hangi klibi seyredeceğiz görelim bakalım

Ben bundan yer ayirtayim. Macera dolu Amerika. 😁😁

• @travelleth, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bugün itibariyle son 1 hafta..

Aslında her şey bellidir çoktan. Bilgisayar kazananları belirlemiştir ilan edilmesi kaldı geriye... 6 Haziran’da yoğunluktan öğrenemeyiz belki ama 7-8 Haziran gibi bekleyiş sona erer.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |