Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

.... normal bizim burdaki kedi köpek gibi yürüyüp gidiyor 😃

hadi, köpekten tırstığımızda "hoşt" falan diyoruzda, bu timsaha ne diye höyküreceğiz.😃

• ⭐⭐⭐⭐

@kartalveat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

hadi, köpekten tırstığımızda "hoşt" falan diyoruzda, bu timsaha ne diye höyküreceğiz.😃

timsahlarda oranın köpeği onada hoşt de 😃

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@kartalveat, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

timsahlarda oranın köpeği onada hoşt de 😃

iyiydi...😃

• @tanti kasko bedelini gösterir bir evrak daha iyi olmaz mı?

• @zafer-kaymak, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti kasko bedelini gösterir bir evrak daha iyi olmaz mı?

Olur tabii ki, ben sahibinden tarzı sitelerden emsal bedelli araçlardan bahsetmiştim, sizin dediğiniz daha geçerli olacaktır.

• ⭐⭐⭐

@heleniki selamlar floridanın neresini düşünüyorsunuz💁🏻

• ⭐⭐⭐

@tanti aşırı tadımm kaçtı😞😞😞 kuzeyi soğuk güneyii sürüngen dolu oof amerika

• Ben Florida'da Jaksonville'yi de mercek altına aldım.

*Nüfusu 1 milyona yakın.
    *İşsizlik korona öncesi % 2.5 - 3 arasında gidip gelmiş. Büyük bir şehir için güzel bir oran.
    *Sıcak ve ılıman bir iklime sahip.
    *Nüfusunun % 86'sı sadece İngilizce konuşuyor. İspanyolca konuşan sayısı ülke ortalamasının bile altında.
    *Kira ve yaşam giderleri makul.

• ⭐⭐⭐⭐

@Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben Florida'da Jaksonville'yi de mercek altına aldım.

*Nüfusu 1 milyona yakın.
    *İşsizlik korona öncesi % 2.5 - 3 arasında gidip gelmiş. Büyük bir şehir için güzel bir oran.
    *Sıcak ve ılıman bir iklime sahip.
    *Nüfusunun % 86'sı sadece İngilizce konuşuyor. İspanyolca konuşan sayısı ülke ortalamasının bile altında.

daha önce orada yaşayan birisiyle konuşmuştum nerde konuştum hatırlamıyorum ama sakın ola Jacksonville e gelmeyin demişti şehir pis olduğu gibi halkı da öyle falan filan baya anlatmıştı.

• ⭐⭐⭐⭐

@heleniki @ahsenaydgdu @Final-Approach ben Tampa'dan başlayacağım serüvene hem başlangıç için baya uygun bir şehir Houston'la denk bir şehir karşılaştırma açısından hemde hoş bir şehir sosyal ortamı daha iyi Houston'dan göründüğü kadarıyla.

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

amerikanın heryerinde birşey var ufak göletlerden derelerden uzak durduğunuz sürece timsahla karşılaşmanız baya düşük.

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach son haftaya en güzel görselleri bekliyoruz🙏🏼😂😂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Orta yol bulunur ya, dobarlan bırakma kendini 🙂

• ⭐⭐⭐

@tanti 94B29D44-951A-4F04-9A45-9DD96AB02947.jpeg ahahaha çocuğun halısında bile timsah var oda gözleri kuzeye dikmiş 😂 en başından beri Winterfellciydik ama yeni işlere kalkıştım kings landing düşünür olduk 💁🏻Gelir vergidi olmayışıds floridaya yakınlaştırmıştı beni bilmiyorum kısmet görcez 1 hafta sonra 😊😊😌

• ⭐⭐⭐

@Rhonster tampaa hımmm.. hiç okumadım orasıyla ilgili bi bakayım.. ben daytona beach düşünüyordum. neslihan hanım vardı onu izliyordum eşi pilotaj okuyordu ama sonra döndü onlar galiba atmıyolar bişey.. anlatsana neden tampa? bide ben isimlerin enerjisine aşırı inanıyorum tampa çok nötrr.. gideceğim yerle alakalı his meselesi ne biliyim kimine çok saçma gelir belkide isme göre bile karar verebilirim😂

• @ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tanti 94B29D44-951A-4F04-9A45-9DD96AB02947.jpeg ahahaha çocuğun halısında bile timsah var oda gözleri kuzeye dikmiş 😂 en başından beri Winterfellciydik ama yeni işlere kalkıştım kings landing düşünür olduk 💁🏻Gelir vergidi olmayışıds floridaya yakınlaştırmıştı beni bilmiyorum kısmet görcez 1 hafta sonra 😊😊😌

Maşallah 🧿 aynen 6 Haziran’ı görelim de bir

• ⭐⭐⭐

@tanti hayırlısı inşallahh en çook forumdaki daimilere çıkar🙏🏼

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster tampaa hımmm.. hiç okumadım orasıyla ilgili bi bakayım.. ben daytona beach düşünüyordum. neslihan hanım vardı onu izliyordum eşi pilotaj okuyordu ama sonra döndü onlar galiba atmıyolar bişey.. anlatsana neden tampa? bide ben isimlerin enerjisine aşırı inanıyorum tampa çok nötrr.. gideceğim yerle alakalı his meselesi ne biliyim kimine çok saçma gelir belkide isme göre bile karar verebilirim😂

ben mesleğimden dolayı Florida'yı düşünüyordum zaten araştıra araştıra Tampa'yı buldum bu arada sadece Tampa diye düşünme St. Petersburg'la arada sadece bir köprü var içiçeler genel olarak Tampa Bay terimi daha doğru olur orası için sağlık sistemi gelişmiş orada diğer şehirlere oranda daha fazla hastane vs vs var çok güzel eventleri var şehir canlı özellikle de balık ve balıkçılığı seviyorsanız hafta sonu aktiviteleriniz belli ben hiç olta tutmadım hayatımda ama hep heveslenmiştim Fethiye'de okurken arkadaşları ikna etmeye çalışmıştım ama olmayınca bendende ozamanlar kaçmıştı heves şimdi tekrar ateşlendi.

• Nüfusu fazla olan şehirler hakkında konuşurken çok fazla genellemelere gidilmemeli insanları konusunda.

Aynı ilde fakat farklı muhit bile çevrenizi çok fazla etkiliyor.

Mesela İstanbul için konuşacak olursak Beşiktaş % 84 ile muhalefet partisine oy verdi, Başakşehir'in çoğunluğu ise iktidar partisinden yana oyunu kullandı.

Beşiktaş'ta yaşayan adamın Başakşehir'de işi olmadığı gibi Başakşehir'de oturan adamın da Beşiktaş'ta işi yok. 🙂

Bu durum Amerika'da da geçerli.

• DEGERLI ARKADASLAR BEN KESINLIKLE ABD YE YASAMAYI VE TICARET YAPMAYI ISTIYORUM...TURKIYEDE EVIMI ARABAMI SATIP DOLAR ALSAM 110.000 BIN DOLAR YAPARIM..YANI BU PARAYLA AMERIKAYA YASAL OLARAK NASIL GIDEBILIRIM..YANI TURIST FALAN DEGIL ..RESMIN OLARAK GIDICEM HERSEY KANUNI OLUCAK...ORDA BIR IS KURACAGIM..VARMI BUNUN( GREENCARD DISINDA) BIR YONTEMI....

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.3k

| | | |