Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

başımızdaki iktidar taraf olma olgusunu o kadar zihinlerimize işlemiş ki bundan sıyrılmaya çalışan insanlar (örneğin ben) suçlu kabul ediliyor..herhangi bir tartışmada doğru kelimeleri seçerek kimseyi incitmeden orta yolu bulma çabası bile insanlardan muazzam tepkiler almanıza neden olabiliyor..o yüzden yazdıklarımı dikkatli okursanız bir problem kalmayacak aslında ama bunu yapmıyoruz işte...''adama prim vermeyin görmezden gelin'' diyen beni bile taraf olarak görmeniz zaten konuya bakış açınızı gösteriyor

Yok ya hani taraf olsun şu olsun diye demedim sadece her olayın ardından geliyorsunuz dikkatimi çekti o kadar

• @Rhonster konuyla alakalı fikrimi belirttim sadece..emin olun aynı doğrular için mücadele ediyoruz ama olaylara farklı pencerelerden bakıyoruz ve bu da işin rengi, güzelliği...arkadaşa verdiğiniz tepkilerde haklı olmakla beraber en ufak bir şeyde kısmende olsa o arkadaşın zihin yapısına bizde bürünebiliyoruz .. ( @clourpoint in bana sarfettiği sözler gibi ) yani o canavar hepimizin içinde

• @aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster konuyla alakalı fikrimi belirttim sadece..emin olun aynı doğrular için mücadele ediyoruz ama olaylara farklı pencerelerden bakıyoruz ve bu da işin rengi, güzelliği...arkadaşa verdiğiniz tepkilerde haklı olmakla beraber en ufak bir şeyde kısmende olsa o arkadaşın zihin yapısına bizde bürünebiliyoruz .. ( @clourpoint in bana sarfettiği sözler gibi ) yani o canavar hepimizin içinde

Ben sana hakaretmi ettim bak sen canavar diyerek hakaret ediyorsun.

• ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Herkese iyi aksamlar,
    Arkadaslar telefon numarami degisitip mail adresimi de kapatacagim ama sirf su green card cekilisi icin aktif tutuyorum. Merak ettigim konu su, 5 Mayis tarihinde sonuclar aciklanacak ve selected/not selected yazilarini gorecegiz. Fakat basvuru sirasinda bu verilen kodu Mayis-Eylul arasinda elinizde tutun diye bir ibare var. Eger secilmez isek sonradan durum degisiyor mu? Mesela Mayista not selected gorduk Agustosta bir daha baktik gene ayni sonuc cikmiyor mu? Bunu neden bize elimizde tutmalarini istiyorlar?

• ⭐⭐

@area51yolcusu Çok nadirde olsa ek çekiliş olabiliyor.

• Şahıs 8 yıldır başvuru yapıyor bence sinirlenmekte haklı şahısla aynı yaştayız bu yaşa kadar karşısına iyi bir kezban çıkmayınca vaziyet ortada....

• Arkadaşlar zaten ülke şartlarından dolayı hepimiz gerginiz birde burda birbirimizle didiserek gerilmiyelim. Eğer bir kişinin yazısını görmek istemiyorsanız bloklayin gitsin ne kendinizi, nede forum kullanicilarini ve okuyanları germeyin naçizane tavsiyem

• Hep dis guclerin isleri bunlar, forum ajan kayniyor 😎

• Bu arada benim yildizim vardi birkac gun once, ne oldu acaba? 🤤

• ⭐⭐⭐⭐

Arkadaşlar, Her sene değişik bir konu da gergin ortamlar yaşanabiliyor. Bu tip gerginliğe veya işi uzatmaya hiç gerek yok. Zaten bununla ilgili dikkate çekecek bir husus var ise o konuda @crazycells gerekeni yapacaktır. Yada kıdemli ve formun gelişimine emek harcayan arkadaşlar uyarı yapacaktır. Formun kuralları ve işletimi ile ilgili hususlar net ve açık. Ne yazık ki özgürlüklerimiz ve fikirlerimiz o çerçevede olmak durumunda. BU FORMUN SAĞLIKLI İŞLEMESİ VE GELECEĞİ İÇİN ŞART.

ABD yolunda yapacağınız bu yolculuğun her aşaması ayrı bir heyecanı ve ayrı gerilimleri içerisinde barındırıyor. Burada yaratılan gerilimin öncelikle ne size nede buradan yararlanan insanlara faydası olmayacaktır. Burada alacağınız bu öngörü ABD de de işinize yarayacaktır. O açıdan iki defa düşünüp bir kere kalem almak daha iyidir. diye düşünüyorum.

• ⭐⭐⭐⭐

@MySea, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bu arada benim yildizim vardi birkac gun once, ne oldu acaba? 🤤

Profilden tekrar ayarlama yapabilirsin.

• Ok tesekkurler!

• ⭐⭐⭐

Yeni bir hafta yeni umutlar kısalan süre herkese günaydın o zaman 🎉

• ⭐⭐⭐

@Hyller günaydın iyi haftalar 🍀🍀

• ⭐⭐

Günaydın sağlıklı mutlu haftalar

• ⭐⭐⭐

@asilelif günaydın güzel haftalar😊

• @aayhann Aynen katılıyorum. +

• ⭐⭐⭐

@stras abi aslında olay katılıp katılmama meselesinden ziyade densizin biri bir şey yazıyor ve buz yazdığı bireysel değil genel oluyor ama ne hikmetse 1 kaç kişide delidir bilmem nedir diyor. kimse kimsenin özeline girme hakkına sahip değil bu laflar sözlerde 3 / 5 cümle ile geçiştirilicekte değil herkesi haddini hududunu durduğu yeri bilicek kaldki bu şahız daha öncedende amerikada domuz eti yiyecem türkiyeye sövecem ardından amerika müslüman türk kendini patlatsa ve en son dil bilmeyen kezbanlar gibilerinden yazıları da vardı ama ne hikmetse birileri çıkıp ya iktidara bağlıyor yada delidir o aman dokunmayın vs vs yazıyor. kimse geniş değil kimsedende geniş olması beklenemez evet burası forum sayfası herkes özgürce fikirlerini düşüncelerini paylaşabilir ama kimsede bu özgürlüğü birilerinin özeline girerek yapamaz hakkı da değil haddi de değil. onun için bunlar es geçilecek şeyler değil....

• @Oktay-İbiş Doğru söylüyorsun kardeşim. Ben de tepki veren arkadaşlarıma katılmakla birlikte, bu tür insanları çok fazla dikkate almakta o kişiyi değerli hale getirir düşüncesindeyim. O nedenle oldu ve bitti. O tür insanlar çevremizde eminim çok vardır. Enerjimizi sömürmesine izin vermemek adına dikkate almamalıyız. Eğer cevap vermeye değer bulmasaydık, sadece binlerce mesaj arasında bir satır olarak kalacaktı. Şimdi bakıyoruz, onlarca sayfada ilgili zattan bahsediyoruz. O kişinin mesajını kimse onaylamıyor zaten. Sadece tepkinin türü noktasında farklılıklar var.
    "Cahillerle Tartışmaya Girmeyin; Ben Hiç Yenemedim.. (Gazali)"

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |