Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Boyle seylerle zaman harcamayin, hayat devam ediyor. Bircok insan bu forum ortamina paylasilan bilgi ve tecrubelerden faydalanmak ve ayni zamanda biraz da muhabbet ve arkadaslik icin geliyor. Heryerde oldugu gibi bazi aykiri gorus ve davranislar olabilir. Ki bu bir forum ortami, elbette gorus ve dusunceler arasinda, sadece birseyi yorumlarken bile farklilik olacaktir. O yuzden, cok da buyutmemek, ciddiye almamak gerekir diye dusunmekteyim.

• Bence herkes kendi görüşünü söyleme özgürlüğüne sahip olmalı. “Sen nasıl böyle konuşursun”, yok sen şöylesin yok sen böylesin demek yerine sadece admine mesaj atmak daha doğru olur kanaatindeyim. @crazycells gerekeni yapar. Hatta bence doğru olanı da yapıyor ama ona bile tepki gösteriliyor.
    Sakin olalım arkadaşlar. Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. Hatalı birine onun anlayacağı dilden konuşursak onun gibi oluruz.
    Sevgiler.

• arkadaşlar linç kültürünü ne çok seviyoruz yaa..adamın tarzı bu ve bazen çok ileri gidiyor orası kesin ama hakkında sayfalarca konuşulmasıda o arkadaşa prim verilmesi anlamına geliyor..bende bir aile sahibiyim ama okudum geçtim yazdıklarını..calibraturbo nun yazdıklarını okuyan onu biraz tanır ve takmaz bile..farkındamısınız abd ye gitme hayalleri kuruyoruz ama herşeydende bir anda etkilenir haldeyiz..bu demek oluyor ki biz hala gitmeye hazır değiliz, farkında değilmisiniz orada bizi ne kadar farklı bir kültürün beklediğini..sakin olun ve calibraturbo gibilerin sizi antrenmanladığını düşünün...@crazycells olaya nasıl sağduğuyla (yöneticilik böyle bişey işte) yaklaşmış ama siz onu foruma yazmamakla tehdit ediyorsunuz..bu kadar küçük bir olayı bu forumun bize kazandırdıklarını göz önünde tutarak büyütmeyelim bence...görmeyin duymayın o arkadaşı, az çok tarzını herkes anlamıştır..bi deli size sokakta ana avrat küfretse ona nasıl karşılık verirsiniz ? aynı böyle düşünün

• forumun profil yapısını genel olarak bildiğim için bende tepki alıcam ama olsun 🙂

• @aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

arkadaşlar linç kültürünü ne çok seviyoruz yaa..adamın tarzı bu ve bazen çok ileri gidiyor orası kesin ama hakkında sayfalarca konuşulmasıda o arkadaşa prim verilmesi anlamına geliyor..bende bir aile sahibiyim ama okudum geçtim yazdıklarını..calibraturbo nun yazdıklarını okuyan onu biraz tanır ve takmaz bile..farkındamısınız abd ye gitme hayalleri kuruyoruz ama herşeydende bir anda etkilenir haldeyiz..bu demek oluyor ki biz hala gitmeye hazır değiliz, farkında değilmisiniz orada bizi ne kadar farklı bir kültürün beklediğini..sakin olun ve calibraturbo gibilerin sizi antrenmanladığını düşünün...@crazycells olaya nasıl sağduğuyla (yöneticilik böyle bişey işte) yaklaşmış ama siz onu foruma yazmamakla tehdit ediyorsunuz..bu kadar küçük bir olayı bu forumun bize kazandırdıklarını göz önünde tutarak büyütmeyelim bence...görmeyin duymayın o arkadaşı, az çok tarzını herkes anlamıştır..bi deli size sokakta ana avrat küfretse ona nasıl karşılık verirsiniz ? aynı böyle düşünün

Son derece katılıyorum

• Boyle konusmasina hic gerek yoktu... olan yildizina oldu😀 biz daha eksi itibardan cikamadik... ne gerek vardi boyle yazip on basiligi kaybetmeye🤣🤣...aslinda burdaki herkez birbirinden destek alip umutlanip amerika hayalini gerceklestirmeye calisiyor... kirmaya yikmaya hic gerek yok be kardesim su 3 gunluk dunyada...

• ⭐⭐⭐⭐

@aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

arkadaşlar linç kültürünü ne çok seviyoruz yaa..adamın tarzı bu ve bazen çok ileri gidiyor orası kesin ama hakkında sayfalarca konuşulmasıda o arkadaşa prim verilmesi anlamına geliyor..bende bir aile sahibiyim ama okudum geçtim yazdıklarını..calibraturbo nun yazdıklarını okuyan onu biraz tanır ve takmaz bile..farkındamısınız abd ye gitme hayalleri kuruyoruz ama herşeydende bir anda etkilenir haldeyiz..bu demek oluyor ki biz hala gitmeye hazır değiliz, farkında değilmisiniz orada bizi ne kadar farklı bir kültürün beklediğini..sakin olun ve calibraturbo gibilerin sizi antrenmanladığını düşünün...@crazycells olaya nasıl sağduğuyla (yöneticilik böyle bişey işte) yaklaşmış ama siz onu foruma yazmamakla tehdit ediyorsunuz..bu kadar küçük bir olayı bu forumun bize kazandırdıklarını göz önünde tutarak büyütmeyelim bence...görmeyin duymayın o arkadaşı, az çok tarzını herkes anlamıştır..bi deli size sokakta ana avrat küfretse ona nasıl karşılık verirsiniz ? aynı böyle düşünün

bunun kültürle ne alakası var onu bağdaştıramadım sadece. farklı farklı şu kültür bu kültür dedinizde. her dediğine atlasaydık o arkadaşın ohooo ama deliyse de sokakta 1 susarım 2 susarım 3. de yeter derim deliyse deliliğini bilsin.

• ⭐⭐⭐⭐

forumun profil yapısını genel olarak bildiğim için bende tepki alıcam ama olsun 🙂

tepki alınacak birşey yok ki ama biraz fazla optimistsiniz ya da daha doğrusu fazla ılımlısınız bence 🙂

• @Rhonster deliyse deliliğini bilsin sözü herşeyi açıklıyor işte 😃 görmezden gelin çok basit

• @aayhann, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Rhonster deliyse deliliğini bilsin sözü herşeyi açıklıyor işte 😃 görmezden gelin çok basit
    Siz ne kadar geniş bir insansınız kardeşim .vallahi kıskandım sizi.

• @clourpoint çok talihsiz bir açıklama..o arkadaşa laflarından ötürü tepki verdiniz peki ''siz ne kadar geniş bir insansınız'' lafını ben hangi kalıba sokmalıyım..beni ne kadar tanıyorsunuzda böyle bişey söylediniz ..geniş bir insan değilim sağduyu sahibi bir insanım..

• @clourpoint, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Siz ne kadar geniş bir insansınız kardeşim .vallahi kıskandım sizi.
    Sevgili @clourpoint bu sözler olmadı gibi.
    Şimdi ne farkınız kaldı o kişiden. Fikirlerinizi özgürce söyleyebilirsiniz ama kendi savunduğunuz değerlere ters davranmış oluyorsunuz.

• ⭐⭐⭐⭐

@clourpoint çok talihsiz bir açıklama..o arkadaşa laflarından ötürü tepki verdiniz peki ''siz ne kadar geniş bir insansınız'' lafını ben hangi kalıba sokmalıyım..beni ne kadar tanıyorsunuzda böyle bişey söylediniz ..geniş bir insan değilim sağduyu sahibi bir insanım..

Hocam sizde de hep bir haklı haksız farketmeksizin ezilenin yanındayım havası var silinen mesajları da görmediniz ama @clourpoint in verdiği tepki o yazulara karşı gayet normal
    İ

• ⭐⭐⭐

biri kuyuya bir taş atmış bin kişi çıkaramıyor

• ⭐⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

biri kuyuya bir taş atmış bin kişi çıkaramıyor

Dün çıkmıştı ama biri geri attı

• ⭐⭐⭐⭐

@mehmet-JS anlıyorum derdinizi

• Sevgili @Rhonster benim bir derdim yok. Ama siz biliyorsanız söyleyebilirsiniz.
    Bak sevgili @Rhonster ben haftanın yedi günü çalışan biriyim. Gerçekten boş vaktim yok. Foruma nadiren girebiliyorum. O nedenle anında yazamıyorum. Amacım kuyuya taşı atmak değil sadece görüşümü geç yazmak zorunda kalıyorum.
    Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
    Bu konuda yazmayı da bırakıyorum amacım fikrimi söylemekti ( geç de olsa).
    Kusura bakmayın lütfen.

• başımızdaki iktidar taraf olma olgusunu o kadar zihinlerimize işlemiş ki bundan sıyrılmaya çalışan insanlar (örneğin ben) suçlu kabul ediliyor..herhangi bir tartışmada doğru kelimeleri seçerek kimseyi incitmeden orta yolu bulma çabası bile insanlardan muazzam tepkiler almanıza neden olabiliyor..o yüzden yazdıklarımı dikkatli okursanız bir problem kalmayacak aslında ama bunu yapmıyoruz işte...''adama prim vermeyin görmezden gelin'' diyen beni bile taraf olarak görmeniz zaten konuya bakış açınızı gösteriyor

• ⭐⭐⭐⭐

@mehmet-JS, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Sevgili @Rhonster benim bir derdim yok. Ama siz biliyorsanız söyleyebilirsiniz.
    Bak sevgili @Rhonster ben haftanın yedi günü çalışan biriyim. Gerçekten boş vaktim yok. Foruma nadiren girebiliyorum. O nedenle anında yazamıyorum. Amacım kuyuya taşı atmak değil sadece görüşümü geç yazmak zorunda kalıyorum.
    Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
    Bu konuda yazmayı da bırakıyorum amacım fikrimi söylemekti ( geç de olsa).
    Kusura bakmayın lütfen.

Fikrinize birşey demedim ki diyecek olsam çoktan derdim ben o biri kelimesi herhangi bir şahsiyete ait değildi.

• @Rhonster uzatma kardeşim boşver.bir daha bu konu hakkında yorum yazma.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

91

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |