DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

ben size söylim demedi demeyin mayısa kadar 1000 leri görür bu sayfa 🙂

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

aynen ben de öyle tahmin ediyorum abi🙂

• @Oktay-İbiş artık Türkiye de herşey var ama lezzet olarak çok fark var.kahveleri çikolataları, şekerlemeleri tad koku olarak burdakiler gibi değil.

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

aynen ben de öyle tahmin ediyorum abi🙂

hatta 1200 olur diyebilirim 🙂

• ⭐⭐⭐

@birumut, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş artık Türkiye de herşey var ama lezzet olarak çok fark var.kahveleri çikolataları, şekerlemeleri tad koku olarak burdakiler gibi değil.

2000 lerden sonra bozuldu her şeyin tadı. ne tat kaldı ne tuz zaten kanserlerin ve adı duyulmamış hastalıkların artması palm yağı , glikoz şurubu , trans yağ vs. gıda nın içinde olduğum için haliyle sürekli duyuyoruz ve işitiyoruz.

• @Oktay-İbiş tadı kalitesi bozuldu şimdide tüketicinin kafasını karıştırmak için değişik gramaj taktiği uygulanıyor. bu gramjlama olayına devlet el atmalı .

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Durun ben az ağlayım aranıza katılırım ben 40 a girdim 79 doğumluyum 🤣 teyze bile diyebilirsiniz ama siz gene kibarlık yapın abla deyin hayrınıza

teyzecim ablacım pardon bacım sen 41 e doğru gidiyorsun biz görürmüyüz acaba 41 leri 🙂

• ⭐⭐⭐

@birumut, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş tadı kalitesi bozuldu şimdide tüketicinin kafasını karıştırmak için değişik gramaj taktiği uygulanıyor. bu gramjlama olayına devlet el atmalı .

geçen sene bu yerli malı etiketine sebep denetime gelen bir kaç kişi ile ciddi ciddi kavga ettim polis gelecek derecede. her sene icat çıkarıyorlar tamam uygulasalar eyvallah ama zulüm ediyorlar yapacaklarından değil sırf görüntü. ben 1 günde 3 kere etiket değiştirdiğimi biliyorum. artık zamlardan ziyade gramajı düşürüyorlar bazende hem düşürüp hem zamlıyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Calibraturbo

'prostitution' yapmak veya yaymak amaciyla ABD'ye giremezsiniz.

Ayrica forumda yasal olmayan boyle konularda tavsiye edici paylasimlar da yapamazsiniz, bilginize.

• ⭐⭐

@crazycells in dv talihlisi olduğunu yeni ögrendim (hangi yıl olduğunu bilmiyorum) herhalde gidene daha kolay çıkıyor 2019 bekleme odasına göz attıydım herkes çıkmadı yazınca kendimi o anın psikolojisinde buldum 😂

• ⭐⭐

bende 38-39 arasındayım 40 dan önce abd görürsem 🙂

• 50 de olsa 60 ta olsa farketmez. Her yıl devam yaş 42 olsa da, oldurana kadar devam. 👍

• Çevrenizden bildiğimiz büyük eyaletler dışında şansını deneyenler var mı? Herkes ya New York'a ya da California'ya gitme derdinde eğer kart çıkarsa. ama işte buralar pahalı yerler böyle bir sorun var hem düzgün güzel bir hayat kurulabilecek hem de iyi para kazanılacak göçmen nüfusu yine fazla başka şehirler ya da eyaletlerde şansını denemiş kişiler olan varsa çevresinde paylaşırsa bilgi sahibi olmuş oluruz.

• @aysegul bende 39 ama gostermiyorum

• ⭐⭐

ehehe bu kadının mimiklere bayılıyorum 10 yıl geriden başladım mayısa kadar gider 😂😂

• Oglen 2 de 354de bıraktığım sayfa sayısı 361 olmuş 1200 leri rahat görür @Oktay-İbiş abi

• @this-time89 şuan için en büyük akım Texas

• Bence amerikaya yeni gidenler için nyc ve las tarzı yerlere gitmek mantıksız gibi. Oraya gidince biz ceylan olacağız, kurtların bizi avlamaması lazım. Ben doğma büyüme istanbullu olduğum için ve artık beton şehir yapısından bıktım ve büyük bir kente gitmeyi tercih etmezdim.

Ben şahsen gitmeden önce hangi kentlerde delivery, amazon ve uber sektöründe ne kadar personel açığı var bakardım ve delivery ve uber kazancı en yüksek kentlere de bakardım.

Kişisel zevklerime göre; yağmurun bol yağmadığı mümkünse hiç yağmadığı, kar yağışının çok olduğu veya yaz ve ilkbahar mevsiminin yaşandığı yerleri tercih ederdim.

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş Allah herkese sağlıklı sihhatli uzun yillar nasip etsin insallah görürsün kardeşim niye görmeyesin. Ama teyze demiyeydin iyiydi 🤣

• @this-time89 son zamanların en popüleri tx. Belirttiğiniz kıstaslara uyar mı bilmem ama farklı eyaletlerde de yaşayan işini gücünü oturtmuş arkadaşlar var forumda, north carolina, virginia, mass., delaware, washington (dc olmayan), nj vs.. Mesleğinizle ilgili kariyer sitelerine göz atarsanız size uygun yerleri belirleyebilirsiniz, bunlarla da biraz araştırma yapınca demografik özellikleri sosyal yaşantısı vs konularında bilgi sahibi olursunuz. Bu forumda da aratırsanız(arama bölümü bu anlamda çok işe yarıyor, hem eyalet veya şehirle ilgili başlığa ve bilgilere hem de orada yaşayan forum kullanıcılarına ulaşmış olursunuz) çok faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |