DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba. Vize randevu tarihini birkaç kez erkene çekebildim. Vize ekranında şimdi ' schedule ' yazıyor. Böyle bir problemle karşılaşan oldu mu ne yapmalıyım?

• @tufank çok teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@poyraz34 ekranda randevu aldığınız tarih gözüküyorsa bir sorun yok. kaldığınız aşamayı gösteriyor muhtemelen. randevu aşaması tamamlanınca, yani randevuya katılınca o alan maviye dönecektir.

• Arkadaslar merhaba
    Turist vizesine nereden basvuruyoruz. Ne okusam ds160 dolacak demis. Nerde bu form yada basvuru asamalarini yazabilirmisiniz

• @Webster-Rinki bu konu başlığının ilk post’unu okudunuz mu? Aşağıdaki linkteki dosyayı incelerseniz başvuru sürecinize yardımcı olacaktır.

• @ATS16 inceledim hocam tum surec yok malesef yine de tsklr

• @Webster-Rinki "tüm süreç yok" ifadesinden kastınız nedir?

• Arkadaşlar Ankara’da açık randevu yok. 4 gündür gece gündüz bakıyorum ama yok… acaba redli olduğum için olabilir mi? Ama İstanbul’da var onun tarihi 2026 Temmuz olarak görünüyor…

• Merhaba arkadaslar. Arkadasım yurtdışında bir ülkeden turist vizesine başvurmayı düşünüyor. Türkiyede çok sıra bekleniyor malesef. Kendisine o ülkede ikameti olmayınca red olabileceginden bahsettim ama yinede denemek istiyor. Vizesiz gidebileceği hangi ülkeleri tavsiye edersiniz?

• ⭐⭐

@melisa2020 Ret almış olanlara açılan randevular daha az.Ondan sebep oluyor malesef. Sıklıkla kontrol etmekten başka çözüm yok.

• @selamibasaran cevabınız için çok teşekkürler ederim 🙏

• @crazycells hocam, ds160 formunu doldurdum ve temmuz 2025 te randevum var fakat ekim 2025'te öğrenci pasaportumun süresi yaşımdan dolayı doluyor. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz?

• Ben bir şey sormak istiyorum. Mulaket tarihimiz yaklaştı. Turistik amaçlı ben eşim ve 4 yaşında kızım ile görüşmeye göreceğiz. Pasaportlarimiz boş. Burada neden abdye ilk seyahati gerçekleştirmek istiyorsunuz sorusuna ne diyebilirim mantıklı olarak? Çok detaylandirmadan bu soruya düzgün cevap vermek istiyorum. Yani esasında cevabı görmek istediğimiz yerler orada ama yeterli bulmazsa tam bir fail. O kadar uğraş bekleme çöp olsun da istemiyorum.

• ⭐⭐

@cftshn Görüşmede genellikle daha önce yurtdışı seyahati yapıp yapmadığınız soruluyor ama boş pasaporta vize alan da oluyor.
    İlk seyahatini ABD'ye yapan bir çok kişi de vizesini alabiliyor.
    Bu tamamen sizin profilinizle alakalı.
    Gerçek nedenlerinizi söyleyin, olmayan bir şeyi söylemeye kalkarsanız beden dilinizden anlarlar. Bol şanslar.

• Merhaba, mart ayında vizem reddedildi. Yeniden vize almak istediğimde 2025 eylülden önceye randevu alamıyorum. Vize reddi almasına rağmen vize reddi sorusuna hayır cevabı verip randevuya giden var mı?

diğer türlü en erken 2025 eylül randevusu var..

• @quikless Vize reddi olmasına rağmen vize reddiniz var mı sorusuna Hayır yanıtı verip mülakata giren kişi soru sorulmadan elenir. Boşa atacak zamanınız ve 185$ınız var ise deneyebilirsiniz; yoksa 2025 Eylül randevunuzu alıp ileri çekmek için kontrol edebilirsiniz.

• amerikan konsolosluguna mail attim vizemin iptal olup olmadigi ile ilgiki bilgi veriyorlar mi?

• @quikless siz ne yaptınız? Bende redli olduğum için Ankara 15 gündür randevu yok görünüyor İstanbul’da ise 2026 Temmuz ayında randevu var bende mecburen randevuyu İstanbul’dan aldım ama kesinlikle randevu açılmıyorki yakın bi tarihe alayım..,

• ⭐⭐

@melisa2020 aldığınız yer farketmez.Ds formunuzu görüşme yakınına doğru güncellersiniz.İki tarafta randevu açıyor kısıtlı şekilde.Hergün takip edin derim.

• @selamibasaran çok teşekkür ederim selami bey,cevabınız için içim rahatladı yani umarım Ankara randevuyu açar…birde ben ais üzerinden zaten güncelleme yapmıştım 1 defaya mahsus olarak ama zaten şöyle bişey var eğer Ankara’da randevu açılırsa ordan randevu alırım güncellemeye gerekte kalmaz diye düşünüyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.6k

| | | |