DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 2026 için yerimi alıyorum. Başvurmaya devam..

• Bu ileti silindi!

• @Eluinwe en erken bakın belki selected olmuştur ds260 ı erken doldurmanız gerekicek

• bu senede yaşandı bitti saygısızca..

• Biz 2023 kazananiydik 18 bin olmamıza rağmen malesef bize sıra gelmedi.Bu yilda kazanamadik. Nasipte 2026 sayfasına yazmakta varmiş.

1. başvurumda da çıkmadı. Size kötü bir haberim var. 5 Şubat 2024 itibariyle ABD'ye kaçak giren Türk sayısı 50 bine yaklaşmış. Yani bu demek oluyor ki önümüzdeki yıllarda Türkiye çekilişe katılamayabilir.

• Baba Merhaba 😞

• ⭐⭐⭐

@seroler mülakat sırası gelmeme ihtimali çok yüksek çekiliş başvurularınında henüz sürecin başına denk geldiği için kimse mülakat alırım alamam diye bir çıkarım yapamıyor. Onun için olurda mülakat alamazsam diye şansını denemeye devam ediyor. Yeni dönemde tekrar kazansada öncesinde vizesini almışsa ds formunu doldurmuyor böylecede kimsenin hakkına girmiyor mülakat slotu doldurmadığı için

• Selamlar 2026 talihlileri.
    Başvurular açılınca görüşürüz.
    Allaha emanet olun.

• ⭐⭐

@Maho_usta evet öyle , genelde bir elin parmağını geçmiyor forumda kazananlar , sonradan üye olup gelenler daha çok

• Yerimizi önlerden tutalım 🙂

• Ben daha sonuca bakamadım ama bu sayfaya geçelim bakalımm

• @salihcak0 Çıkmamıştır hocam acele etmeye hiç gerek yok

• @JesusLord Siz de benim kafadansınız 😂

• Merhaba DV2026 ben geldim 🫠
    Ben senin çıkabilme ihtimalini sevdim.

• ⭐⭐

@TTKvY O videoyu çekenler halt etmiş. İzlenme uğruna saçma sapan şeyler konuşuyorlar. Sınırdan geçenler geçtikleri anda göçmen statüsü almıyorlar.

• @USA hoşgeldiniz hocam. Forumun müdavimlerine bu sene de çıkmamış galiba

• ⭐⭐

Şunun şurasında Dv 2026 başvurularına ne kaldı 🙂 5 ayımız var. Hazırlanalım.

• @Kesinİzmirli hoş buldum (: evet bünye alıştı artık, her yıl mayısın ilk cumartesi akşamı buruk geçiyor 🙂

• @USA Profilindeki bayrağı yarıya indir bence bugün 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.4k

| | | |