DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici şimdiden randevunuzu alın yavaş yavaş geri çekersiniz belki o aradada bir kısa süreli Avrupa daha yaparsınız

• @T-C-Kubilay-Dikici Avrupa vizesi alınamaması durumunda tur ücretini iade ediyorlarmı, yanıyormu yoksa

• @Murat-4 yaptığın sigortanın kapsamına bağlı benim yaptırdığım sigortada eğer ret yersem tur ücretmin %75 tarafıma iadesi olacaktı

• @T-C-Kubilay-Dikici öğrendiğim iyi oldu teşekkürler, belki oradan bir kapı açılır.

• @Murat-4 şu riskinde var bunu da söylemeliyim

Ben turu 2023 kasım ayında satın aldım ücretini ödedim.
    tur programım İTALYA FRANSA İSPANYA Tekrar italya'ya dönüş şeklinde olacak bu yüzden vizemi mecbur italyadan almak zorundayım ilk gireceğim ülke italya olduğu için
    Şubay ayına kadar vizeleri açmadı italya vize görüşmesi hiç kabul etmedi benim turum temmuz ayında olduğu için biraz rahattım şubatta açtığında 5 dk doldu ve randevu alamadım eğer hiç randevu alamasaydım param yanacaktı marta açtıklarında ise yoğunluktan site dondu ve 2 saat denedim yine alamadım bu sırada ben tur şirketi ve eşim sürekli denedik ve randevular doldu dediler 10 dk sonra italya bodrum ofisi idata randevu kabul etmeye başlıyor dediler artık bodrumdan randevu son dakika alabildim çok fazla yoğunluk var eğer planın varsa bu durumu da düşün

• @T-C-Kubilay-Dikici plan varla yok arası kafam karışık, düşünücem ama teşekkürler, iade seçeneğini biraz da bu gibi vize alamama durumları için sormuştum.

• ⭐⭐

gençler selam. herkesin keyfi yerindedir umarım.
    doğru yeri bulamadım, buradan sorayım. belki biri yönlendirir.

Orlando Disneyland ve devamına son zamanlarda giden ve etkinliklere katılan, özellikle de çocuğu için, birileri var mı? danışmak istediğim konular var da....

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

gençler selam. herkesin keyfi yerindedir umarım.
    doğru yeri bulamadım, buradan sorayım. belki biri yönlendirir.

Orlando Disneyland ve devamına son zamanlarda giden ve etkinliklere katılan, özellikle de çocuğu için, birileri var mı? danışmak istediğim konular var da....

burasi gidemeyenler kulubu soru yanlış yerde 😂

• ⭐⭐

@rnc yok yahu, alakası yok.
    gidemeyenler değil, gidip de dönmek istemeyenler de var diyelim :).
    yoksa burada çoookk giden var. 🙂

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc yok yahu, alakası yok.
    gidemeyenler değil, gidip de dönmek istemeyenler de var diyelim :).
    yoksa burada çoookk giden var. 🙂

Genel olarak gidemeyenler kaldi. gidip dönmek istemeyen kim var acabaaaaa 😂

• @SUAT-GUNAY neden dönmek istiyorlar

• @SUAT-GUNAY

"Orlando Disney" kismi tamam da "devami" derken neyi kastediyorsunuz??

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

64

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.5k

| | | |