DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Green Card ile ABD'ye giriş yapmadan ev kiralamak/adres belirlemek

• @ayvalik10 ben bu konuyu görmemiştim yada hatırlamıyorum, bilgi için teşekkürler.
    Fakat bir not düşülmüş ve güncelleme gelmemiş. Şuan aktif hizmet vermiyorlar sanki. Bu konuda bir bilginiz varsa onuda paylaşır mısınız, belki birilerinin işine yarar.

• @Darko mail forwarding muhabbeti abdde yillardir olan sey.
    Belli bir ucret karsiligi dokumanlari her yere yollarlar. Hatta evrak geldiginde fotografta atiyorlar.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Revolter Revolter 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• Merhaba. İsmim mert. 28 yaşındayım. Yüksek lisans mezunuyum. Greencard cıktı bana da ama abd de kalacak yer ayarlayamadım hala bundan dolayı basvurumu henüz göndermedim. Case sıram da 2000 küsür. İlk başta oda kiralamak ve iş bulmak istiyorum. Bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

• @Mert-Karaalioğlu Oncelikle, lutfen vize surecinizi imzaniza tasiyin. Yonergeler icin tiklayiniz.

Eğer ki DV-2025 kazananı iseniz ve henüz DS260'ı doldurup submit etmediyseniz süreç aleyhinize işliyor. DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığına girerek, ilk post'da belirtildiği şekilde, en kısa sürede acil olarak DS260 formunu doldurmanız önceliğiniz olmalı.

GC'nin gönderileceği adresi daha sonra mülakat esnasında güncelleyebilirsiniz. ABD'de yaşayan, mülakatınız olumlu geçerse ABD'ye girişinize müteakip gönderilecek green card'ı sizin adınıza teslim alabilecek birisini mülakat tarihinize kadar bulabilirsiniz. Mülakatınız esnasında kanıtlamanız gereken ve tavsiye edilen en az USD 15.000 veya daha fazla nakit maddi birikimi o zamana kadar toplamak için elinizden geleni yapmanızı tavsiye ederim. Mülakatınızın başarılı geçmesi için iş bulmanız önceliğiniz olmamalı, maddi birikiminizi kanıtlayabilirseniz iş teklif mektubunu ibraz etmeniz veya sponsor bulmanız istenmeyecek sizden. CN numaranız eğer ki 2XXX ise, sizin yerinizde olmak isteyen bir çok kazanan kişi var...

Buna ilave olarak sorularınızı yanlış başlıkta soruyorsunuz, sorularınızı DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları başlığında sormanız gerekiyor. Bu forumu okumaktan, yukarıdaki arama bölümünü anahtar kelimeler girerek araştırmaktan çekinmeyin, burası bir hazine.

Tekrar etmek istiyorum ki yukarıda sorduğunuz sorular kapsamında çaba sarf etmeye devam etmeniz, sürecinizin aleyhine. Acilen formunuzu mümkün olan en az hata ile doldurun, aşağıdaki videoda detaylı şekilde anlatılıyor. Bol şans ve hayırlısı olsun sizin için.

Not: Diğer forum kullanıcılarının bir sonraki sorunuzda size cevap vermesi ve doğru yönlendirmesi için ilk ilettiğim vize surecinizi imzaniza taşımanız gerekmekte.

• ⭐⭐⭐

@Mert-Karaalioğlu, içinde söyledi: Green Card ile ABD'ye giriş yapmadan ev kiralamak/adres belirlemek

Merhaba. İsmim mert. 28 yaşındayım. Yüksek lisans mezunuyum. Greencard cıktı bana da ama abd de kalacak yer ayarlayamadım hala bundan dolayı basvurumu henüz göndermedim. Case sıram da 2000 küsür. İlk başta oda kiralamak ve iş bulmak istiyorum. Bana yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

@ATS16 Bilmeniz ve acilen yapmanız gereken şeyleri çok güzel ve detaylı şekilde açıklamış. Lütfen dikkate alın. İmza kısmından başlayarak.

Siz şimdilik formunuzu Amerika’daki adres kısmını N/A yazarak doldurun. Zaten formu dolduran birçok kişi bu şekilde yapıyor. Mülakat tarihiniz planlandığında tekrar benimle iletişime geçebilirsiniz. Yakın zamanda 1 odam kiralamak için müsait olacak. Eğer zamanları uyarsa siz de kiralayabilirsiniz. Olmazsa bile bu şekilde oda bulabilirsiniz her zaman.

Eğer odayı gelmeden bulamazsanız bir süre uzun konaklamalı otellerde kalabilirsiniz ve o süreçte buradayken oda/ev bulabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.2k

| | | |