DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben ve 2 arkadasim surecimizi bugun itibariyle MN, Maple Grove`da restaurant pozisyonu icin baslattik. Gun icinde vaktim olunca ilk sayfadaki formu da dolduracagim. Simdiden bu forumda bilgi veren seruvenini paylasan herkese tesekkurler. Bakalim LC doldurmalari ne kadar surecek.

• ⭐⭐⭐

@AlbertC tebrikler, hayırlı olsun. 2 arkadaşımızın LC si ödeme onayından hemen sonra dolduruldu. (1 iş günü içerisinde). Sponsor bu konuda çok hızlı. Ödeme onayı sonrası LC ön bilgi formu gelecek oradaki bilgileri girip hemen gönderirseniz sponsor LC girişine hazır olur. Bu form ile ilgili sorularınız olursa lütfen iletin.

• @AlbertC hayırlı olsun 🙂

• ⭐⭐

@AlbertC süreciniz hayırlı olsun.

• @AlbertC süreciniz hayırlı olsun. Aynı Lokasyona, hemen hemen aynı zamanlarda gidiyor olacağız. Sıkıntısız, sorunsuz su gibi akıp geçecek bir süreç olur İnşallah.

• @AlbertC hayırlı olsun süreciniz. umarım hızlı ve güzel bir şekilde sonuçlanır. minnesota bölgesi nüfusu hızlıca artıyor berkibirdinc bey..

• 24 Mayıs 2024'te BDV Solutions'a ödeme yaparak EB3 sürecimi başlattım. Maple Grove, Minneapolis şehrini seçtim. 28 Mayıs tarihinde LC Filed durumuna geldim. Aynı yere birkaç kişinin gidecek olması hem resmi prosedürler için hem ABD öncesi hazırlık için hem de ABD'deki yaşam için büyük avantajlar sağlayacak.

• ⭐⭐

@cools hayırlı olsun süreciniz.Başlığın ilk iletisindeki eksele de bilgilerinizi kayıt eder misiniz?

• ⭐⭐

Sabır vizesine yeni başvuran tüm arkadaşlara kolay süreçler dilerim :))

• @halilarda60 Bir gün herkes Minnesotalı olacak 😁

• @cools çok haklısınız; her bölge için, daha gitmeden fikir alışverişi yaparak birbirimizi tanımak, gittikten sonra da "bir ses bir nefes" misali psikolojik olarak da güç verir insanlara. hemen hemen aynı zamanlarda süreç başlatmış olup da aynı bölgeyi seçen kişiler için hepten şans ve avantaj bir durum. Hızlı ve sorunsuz bir süreç yaşarız umarım hep birlikte.

• @cools hayırlı olsun...

• Merhaba, EB-3 Sürecini Amerika içerisinde başlatmak istiyorum. Sosyal medyada sürekli olarak EB3 Vize videolarıyla karşılaşıyorum. Bu firma güvenilir mi ? Sürecini orada başlatıp sonuç alan arkadaşlarımız oldu mu merak ediyorum.

• ⭐⭐⭐

@dilaradrk forumda kendilerine ait konu başlığı var dilerseniz sorularınızı sorabilirsiniz. EB3vize ve BDV Solutions ile başvurmuş adaylar mevcut forumda. Yalnız AOS yapmak için bülten uygun değil. Yani turist vizesi ile giriş yapıp AOS yapmanız için bültenin sizin PD'nizi yani öncelik tarihinizi kapsaması lazım. Bu süreyi turist vizesinin verdiği 6 aylık max kalış süresi ile sağlayamazsınız. Öğrenci statüsü veya başka bir statüye geçiş yapmanız gerekiyor. Ya da sürecin bir kısmını TR'de bir kısmını ABD'de bekleyebilirsiniz. Bu konu başlığının ilk iletisinde süreç ile ilgili tüm detaylar mevcut. Aynı zamanda sürecin içerisindeki adayların kayıt oldukları excel tablosunu da görebilirsiniz.

• @tufank çok teşekkürler Tufan Bey

• image.png

yukaridaki sekilde bir guncelleme olmus ama ne zaman olmus takip edemedim. daha onceden bu su sekildeydi;

image.png

yabanci forumlarda may 2023 dosyalarinin onaylandigini biliyorum ama diger kisimlar hakkinda bilgim yok.

• ⭐⭐⭐

@btek14 evet ben de takip ettim sadece Analyst review May 2023 olmuş. Diğer tüm bilgiler hatalı ya da güncel değil. Average processing times tablosu bile hala March 2024 ü gösteriyor. Geçen aydan beri düzeltmediler 🙂

• @tufank hayatimdaki amaclardan ikisi bu siteyi guncelleyen ile tanisip sohbet etmek digeri de USCIS'de ise girmek.

• ⭐⭐⭐

@btek14 🙂 memurlar yoğun ve stresli çalışma şartlarından şikayetçi. Bazı isyan mesajları okuyorum yabancı kaynaklardan. Yeterli kalifiye eleman yok ve yoğun tempoda çalışıyorlarmış. Şu siteyi düzenleyen kişiyi geçtim acaba hiç bakıp denetleyen biri yok mu.. iyice salmış durumdalar.

• @tufank orda bir turk olsa surekli laf sokar bir sekilde bunu dert ederdi 🙂 yapamiyosan birak matt efendi diye.

sartlar agir olabilir bir sey diyemem ama tersi yonde hikayeler de mevcut. ne diyelim, sikinti, cekene zor.

Benzer Başlıklar

• 1
  • 2201
  • 1
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.9k

| | | |