DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Hayri-Sozen edit: hoş olmadı. insanlarla dalga geçmek bu resmen.

• ⭐⭐

fefffffffffffffffff.png

Gel beni parçala diyor

• @hdemircanusa youtubeda danışmanlık yapan biri kendi danışanı bir kadının başvurduğu dönemdeki şartları ile şimdiki şartlarının farklı olması nedeniyle kazandığı halde gitmeyeceğini söyledi...

• @hdemircanusa troll bunlar

• ⭐⭐

@Özgür-Can Troll olduğuna çok eminim ama şu süreçte yapılacak işler değil , benim gibi takıntılı biri düşecek peşine 1 post için 10 dayak yiyecek haberi yok

• ⭐⭐

@geographer26 Ya millet şaşırmış , bu çok basit bi olay , Greencard sonuçların açıklanmasına 1 dk kala 1000000000 TL miras bile kalsa o parayı Amerika'da nasıl harcarım diye düşünür yine giderim , adama Toki çıkmış , ben gitmekten vazgeçtim diyor , ne diyim şimdi ben buna , ne anlatayım . sakın gitme dedim Toki gibi bi şans gelmiş aman dedim boşa mülakat vs harcama yapma dedim , Toki ile geleceğini güzelleştirir

• @hdemircanusa Çok çok çok haklısın, daha 18 yaşımda olmama rağmen bende çok istiyorum totem gereği paylaşmak istemediğim ama büyük ve yararlı hayallerim var benimde, eğer gerçekten troll değilse bu arkadaşın açıklaması gerçekten Allahından bulsun başka birşey demiyorum.

• @maestro, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@crazycells @gucarslan merhabalar. kazanıp kazanamadığımıza bir turlu bakamıyoruz. sürekli aynı hatayı alıyoruz. Baska yaşayan varmı acaba. bilgilerimizin doğruluğundan eminiz. defalarca kontrol ettik.
    Warning:The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.

Several characters are often confused:
    0 = zero, O = letter 'O', 1 = one, I = letter 'I' (like 'Ice'), 5 = five, S = letter 'S', 6 = six, G = letter 'G', 8 = eight, B = letter 'B'

Merhaba cevaplandı mı bilmiyorum ama dün forumdan bir arkadaş numaramı unuttum seçeneği ile ilerlediğinizde sonuç çıkıyor diye yazmıştı bende denedim gece 23 e kadar uğraştığım ekran direk açıldı hala bakamadıysanız o şekilde bakın

• @Hayri-Sozen senin gerçek değildi ama o paylaştığın foto 🙂 çok belliydi hatta kafayı kırdığını düşündük çıkmayınca .Çok komikti elinle kapatıp fotosunu atsana bi tekrar ama elinle kapa

• Bu arada geçen sene zaten greencardı olmasına rağmen video için başvuran arkadaşa çıkmamış, numarası 20244TT5ATZ73MUW
    DV-2024 ÜCRETSİZ GREEN CARD BAŞVURUSU (DETAYLI ANLATIM) 7-37 screenshot.png

• @Cemda ben direk kendisini şikayet ettim .

• ⭐⭐

@Gürkan-1 18 yaşında şuan burda bunun mücadelesini veriyorsan zaten sen benim için tüm akranlarından 1-0 öndesin , o kadar troll yapan varki ,gerçek yazanda arada kaynıyor , bende hakkımı helal etmiyorum böyle yapan varsa

• @Hayri-Sozen Hocam çıktı mı cidden?

• @Özgür-Can direk Unsuscribe yapıyorum kendisini youtubeden...

• @emrsvt aynen ergenidir nedir yalan söylüyor

• @serel Girdiğin bilgiler geçersizdir.
    Lütfen konfirimasyon numarana, soy adında ve doğum yılına tekrar göz at ve başvurur formunda yazanla eşleştiğine emin ol diyor. altaki açıklama ise alta bot oluğ olmadığın kısımla alakalı girdiğin kodlarda 0 ı o ile karıştırma falan diyor

• Başaramadık abi 😔

• @hdemircanusa 🙏 💚 bende aynı şekilde.

• ⭐⭐

@Özgür-Can : dk: 07:34 , boşa bi hak kullanmış olduk ama önemli değil 👾

• @Özgür-Can yalan arkadaşlar inanmayın profilinden bakın paylaştığı fotoya , normal bi davranış değil yaptığı cidden üzüldüm kendisine

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.3k

| | | |