DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Ben hala giriş yapamıyorum arkadaşlar şanslı kişileri tebrik ederim

• @JesusLord tarayıcı değiştirin, chrome girmiyor dan deniyorsanız girmiyor.

• @zeynepebe Merhabalar, Tebrikler öncelikle. Aklınızdaki soruları sorabileceğiniz başlık için buyrunuz; DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

• ⭐⭐

Bu başlığı terkediyorum , 2026'ya geçiyorum artık , yazılanlar konuşulanlar burada hatıra olarak kaldı , 2026 için şansımızı denemeye devam

• Bu yılda olmadı. HAS NOT BEEN SELECTED
    şansımızı seneye deneyeceğiz. Kazananları tebrik ederim

• ÇIKTIIIII LANN ÇIKTIIIIIĞĞ diye ne zaman sevinicez be 😂 2. senede tırt ÇIKTI

• bende de vallahi selected

• imzamıza DV2025 HNBS güncellemesini yapalım.
    DV2026 sayfalarında görüşürüz.
    umarım kazananların hepsi mülakat alır ve vizeleri basılır.
    ve umarım hepiniz sağlıklı bir şekilde yeni bir yaşama adım atarsınız.

giderken ayağınızı sürüyerek gidin de bizlerde gelebilelim....

• 2 hnbs de benden.

• Ahhh ahhh bizi bu geçen sene reklam yapan influencerlar yaktı. Ne güzel milletin haberi yoktu 🙂 İsteyen herkese çıkar umarım

• Bünye alışmış. Tepkide vermiyor 🙃 14te0🤪

• @teddydaniels onları bi elime geçirsem

• @USA, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Bünye alışmış. Tepkide vermiyor 🙃 14te0🤪

Eyy mübarek seninle aynı kaderi paylaşacağız gibi duruyor 😂

• @teddydaniels başvuruya beraber başladığımız arkadaşıma çıktı, 3. Başvuruda kazandı, gözlerimle görmesem kimse bana bu çekilişe 14 kere başvuru yaptırımaz 🫠 27 de kazanan olmuş, biz greencardın çıkma ihtimalini sevdik, çıkana kadar devam 🥶

• HNBS maalesef, bu sene de kaldık. Eşimin sonucuna daha bakmadık bekletince demlenir belki daha iyi olur 😁

• Anlık olarak DV2026 için aklımda canlanan sahne ektedir;

• @Alper-Kocatepe, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

HNBS maalesef, bu sene de kaldık. Eşimin sonucuna daha bakmadık bekletince demlenir belki daha iyi olur 😁

sjsjsj bende aynı misal bekliyorum, bi taraftan demleniyorum bi taraftan onun demlenmesini bekliyorum.

• Arkadaşlar ben hala bakamadım. Ya soyad ile ilgili sorun veriyor yada sayfa error veriyor çıldırmamak elde değil. Soyad ve ad şeklinde yazılacak demi

• Çıkan arkadaşları çok tebrik ederim, umarım en kısa sürede hedeflerinize ulaşmanız dileğiyle Amerika’dan selamlar 🖖

• x2 hnbs bu %1 olasılık daha beklenecek gibi değil ya work visa ya mexico artık gözü kararttım

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |