DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@JesusLord Texas Cumhuriyetinin bir ferdi olmadan ölmek istemiyorum :)) Lone Star Forever!

• Arkadaşlar selamlar, biraz baktım ama bulamadım. Elinde DV-260'ı hızlı doldurabilmek için referans olarak kullanmak için excel tarzı bir dosya olan var mı?

• ⭐⭐

Son 2 saat kalmış bugünü de bitirmişiz haberimiz yok 🙂

• @BlueGeostar Merhaba, evet öyle bir süreç var fakat şu anda 2007 deki başvuraları işleme alıyorlar. Yani süreç benim için çok uzun. Bu çekiliş olumsuz olursa başka bir yol bulup gideceğim nasipse 🙂

• @lawyergirl şair burada ne anlatmak istemiş 🤔 🙂

• ⭐⭐

@Murat-4 Dün tatildi sanki pazar günü gibiydi o yüzden bugünü pazartesi sanıyorum 😄

• @lawyergirl doğru ben her gün çalıştığım için, tatil kavramı yok bende ondan 🙂

• @Selman-Trabzon, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar selamlar, biraz baktım ama bulamadım. Elinde DV-260'ı hızlı doldurabilmek için referans olarak kullanmak için excel tarzı bir dosya olan var mı?

word tarzi bir sey de olabilir tabi. onceden cevaplari hazirlamak daha mantikli olur diye dusunuyorum

• suan green card basvurusunda bulunmus durumdayim ve pasaportum yok greencard cikarsa eger pasaport alip ds formunu doldurcam sormak istediğim soru green card cikarsa eger cikti diyelim pasaportu ciktiktan sonra cikarsam ve ds formunu 1 hafta sonra doldursam sorun olur mu?

• Tek hanelere düşmeye dakikalar kala.. ☺

• Tunelin sonunda işik göründü:)

• @Doğukan-Tezcan pasaport beklemenize gerek yok çıkarsa hemen ds formunu doldurup gönderin nasıl yapacağınızı forumda aratabilirsiniz önemli olan bir an önce formu göndermek

• @asariel Greencard çıktı gitsemmi gitmesemmi karar veremedim , vazgeçtim gitmiycem ,oraya gidince ev , bulup , iş buluyolar dimi, öylesine başvurdum çıkmış gitmiycem , çıktı param yok gitmiycem hazır olun 😀

• Son 9 gün ve saatler, umutla bekleyen arkadaşların müjdeli, sevinçli güzel haber alması dileğiyle selâmlar...

• @Onurfidan turist vizesi yerine gc ye başvurdum ücretsiz diye çıkarsa gezip geri gelcem 🙂

• Herkese tekrardan selamlar 2 kere HNBS ( 23 ve 24 ) geldi. Bakalım DV 2025 çıkıyor mu ? Çıkarsa her şeyi toparlayıp uçmayı planlıyorum. Son 10 gün herkes de heyecan arttı aynı şekilde bizde de öyle. Sabırsızlıkla bekliyoruz. DV2025 başvurularında olup burada sohbet edenlerden tek isteğim her yere 3-4 kere aynı soruyu farklı başlıklar altlarına sormamalı zaten fazla bir yük oluyor ve site çöküyor. Herkesin güzel haberler alması dileğiyle ❤

• @Turker-Soykan Umursamayı bıraktığında, daha önce umursadigin ve gerçekleşmesi neredeyse imkansiz olan şeyler bile sıraya giriyor.

Green kart çekilişindeki şansı da böyle görüyorum. Mesela kazanan her 10 kişiden 9'u akışına bırakan kişilersen oluştuğunu düşünüyorum.

• İyi akşamlar. Şu gc çıkıpta hayatımızı değiştirse fena olmazdı yani bu sefer.

• Herkese güzel bir akşamdan merhaba. Bu aralar ayri huzurlu ve mutluyum. Belkide Nisan gelmesinden kaynakli bilemiyorum. Hem ailem ayri mutlu hem kendim mutluyum Allah herkese mutluluk versin. iyi akşamlar. 🙂

• @newbie97 ozaman bu yılın en iyi totemi olmaya adayı totemi buraya bırakıyorum.

24.04.2024 saat: 20:24 😂 belki bir ihtimal bu tutar 🇺🇸

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

145

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |