DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Belki bu konular için doğru yer burası değil bilmiyorum...Ben onu çok kırdım, kötü sözler söyledim,onu incittim.O sadece iyilik peşindeydi altın gibi de bir kalbi vardı.Ve şimdi ben onu kaybettim;greencard falan artık umurumda değil ben hayatta daha iyisini yani onu kazanmıştım.Bir kelebek gibi uçarak gitti ve ben hiç bir şey yapamadım.O benim için çok değerliydi keşke zamanı geri alma şansım olsa ama artık çok geç.Ben ben özür dilerim sadece ve sadece özür dilerim.Aptallığım için,seni anlamadığım için kalbini kırdığım için özür dilerim

• ⭐⭐

@hadi-BE ayarlarimla oynuyorsun 😄

• 1.197 dk kaldı.. Böyle de düşünebiliriz artık 😬

• @celica, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@JesusLord hocam buranin insani gereksiz sosyal. cok zorba ve sosyal bir toplumuz. ben abd veya iskandinavya insaniyim kimse sormasim ben yasar giderim bir sekilde. burnunu sokan bir kultur olmasi yani 😃

Teşekkür ederim kardeşim benim gibi düşünen Türkler olduğunu görünce seviniyorum çünkü bende Türküm sorun bende olmamalı herhalde diyorum. Tamam batıya göre Türkler daha sıcaktır ama bir Ortadoğu’ya görede maalesef daha bireyseldir

• ⭐⭐

@mercz Öyle diyince aşırı uzun geliyor 19 saat diyelim geçelim işte 😃

• GC çıkmakla dertlerde bitmiyor ki asıl dert bundan sonra başlıyor. Sıra gelir mi, randevu verirler mi gibi sorularla boğuşup duracağız.

Umarım gönülden isteyen herkese gc çıkar ve rahat bir şekilde dertsiz tasasız randevu alırız.

• Merhaba hayırlı akşamlar dilerim, bir kaç konu hakkında yardıma ihtiyacım var cevaplayabilirseniz çok makbule geçer. K.K.T.C'de ikamet etmekteyim, pasaportumu da yenilemem gerektiğinden ve zamanım da olmadığından dolayı burada 10 yıllık olarak çıkarttırmıştım. Avrupa ülkelerine girişte problem olduğundan hiç bir zaman bu yolu seçmiyordum ama dediğim gibi mecbur kalmıştım. Gişedeki memur hanımefendi Türkiye'de herhangi bir nüfus dairesinden pasaportun alım yerinin değiştirtebileceğimi belirttiğinden içim rahattı lakin yine vakit olmadığından gelip işlem yapamadım 🙂 Merak ettiğim 1.soru : U.S Vizesi alınırken K.K.T.C'den alınan bu pasaport sorun çıkartır mı ? 2.sorum : Pasaportumun alım yeri değiştirileceğinden Pasaport Numarası da değişecek mi ? yardımcı olmaya çalışacak tüm dostlara şimdiden teşekkür eder yarın için de herkese bol şans dilerim her şey gönlünüzce olsun.

• @hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Aç hayalin altını, ısınsın ruhumuz 🔥🔥🔥 Son 20 saat...

Los angeles, California.

Los angeles, California - peaceful.lens.jpg

📷 peaceful.lens

Bu arada aynı fotoğrafı 3-5 kere paylaştığım oldu mu acaba? 😂😂

Siz ve bu güney eyaletleri sevginiz.. bir kuzey eyaletleri seven olarak sevgiler.. 🙂

• @ayvalik10 çok çok teşekkür ederim

• arkadaşlar merhaba , ben bulgaristan ve türkiye vatandaşıyım. greencarda bulgaristandan başvurdum bulgaristandaki ismimle. türkiye doğumluyum bu arada. çıkarsa eğer , ki muhtemelen çıkmayacak ama , ben nasıl bir yol izleyeceğim ? bulgaristan adımla mı türkiyeye gelip başvuru yapıcam ? ds260 formu varmış onu da mı bulgaristandaki adımla doldurucam ? bulgaristan pasaportuyla ankara konsolusluğuna gidip başvurabilir miyim ? çok spesifik bir durumdayım, araştırma yaptım çok bilgi bulamadım. tek bildiğim doğduğum ülkeden başvuru yapmam gerektiği. teşekkürler şimdiden.

• ⭐⭐⭐

@Zealist

1. KKTCden başvuru olması bir sorun yaşatmaz
    2. teslimat yerinin değişmesi pasaport numarasını etkileyeceğini sanmıyorum. Atanan numara aynı sonuçta sadece teslimat adresi farklı

• @JesusLord, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Los angeles, California.

Los angeles, California - peaceful.lens.jpg

📷 peaceful.lens

Siz ve bu güney eyaletleri sevginiz.. bir kuzey eyaletleri seven olarak sevgiler.. 🙂

Florida lobisi olarak beklemedeyiz güney lobisinin baştacı yerlerinden

• @newbie97 Aylar günler sayarken dakikalara düşünce daha az gibi geldi 🙂

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Zealist

1. KKTCden başvuru olması bir sorun yaşatmaz
    2. teslimat yerinin değişmesi pasaport numarasını etkileyeceğini sanmıyorum. Atanan numara aynı sonuçta sadece teslimat adresi farklı

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. U.S Cyprus Kuzey ofisi vize verme işlemlerini askıya aldı bundan dolayı işimiz baya zorlaştı ... çıkacağından değil de bir ümit işte 🙂 bakalım hayırlısı

• ⭐⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE ayarlarimla oynuyorsun 😄

😂😂

• ⭐⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Los angeles, California.

📷 peaceful.lens

Selam komşu 🙋 (Erkek emoji yapamadım be) Güneye inersen bekleriz 😊

• ⭐⭐⭐

İyi gelceler 🔥🔥🔥

Santa Monica Beach Sunset, California

12504629484_0b120faf3b_k.jpg

📷 Justin Mier

flickr.com /justinmier

• @tufank teşekkür ediyorum. Bahsettiğiniz başlığı daha evvel inceledim ben farklı bir konu olabilir diye incelemek istedim. Çok teşekkürler sağlıklı günler dilerim.

• herkese şimdiden iyi geceler, İnşallah yarın şu sıralar keyif uykusu çekebiliriz.Sahsi olarak bana çıkarsa melatonin içip 12 saat uyumalı bir uyku yapacağım 😃

• Merhaba, varsayalım ki yarın seçildik. Benim pasaportum yok ve DS 260 için pasaport gerekiyor. Pasaport ortalama kaç günde geliyor? Şehir merkezinde yaşıyorum. DS 260'ı oldukça hızlı doldurmak istiyorum. Son zamanlarda pasaport çıkartmış olanlar deneyimlerini yazabilirse iyi olur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |