Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @T-C-Kubilay-Dikici öyle oldu evet, önceki seneyi baz almıştım. Bir de ilk defa tecrübe edilince insan doğru kararı vermekte zorlanıyor haliyle o dönemki heyecanla. Şuanki tecrübeyle kesinlikle ben de 10k-12k üstü numara gelse hiç riske atmam direkt gerekli aksiyonları alırım.

• @tugofield Hakkımızda hayırlısı olsun geri sayım artık daha yavaş ilerliyor gibi gelmeye başladı adminlerin sayaca ayar geçmesi gerekli 🙂

• @T-C-Kubilay-Dikici, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@tugofield Hakkımızda hayırlısı olsun geri sayım artık daha yavaş ilerliyor gibi gelmeye başladı adminlerin sayaca ayar geçmesi gerekli 🙂

Mayis tan sonra muhtemelen ben daha foruma girmem. 🙂 Mayis ta artik farkli işlerim var onlari halledeceğim 🙂 herkesin hakkinda hayirlisi olsun^

• @debbieLA77 aaaa aşırı üzüldüm şuan. 😞 allah rahmet eylesin

• @hasnotben aaaa aşırı üzüldüm şuan. 😞 allah rahmet eylesin

• @gtx295 Genelde öyle olur buralar.Bir ekim ayı belirsizliği ve Mayıs ayı heyecanı arasında gider gelir forum.Onun dışında hani çizgi filmlerde çölde falan çalı yuvarlanır ya aynen o şekilde hareketsiz geçer

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Genelde öyle olur buralar.Bir ekim ayı belirsizliği ve Mayıs ayı heyecanı arasında gider gelir forum.Onun dışında hani çizgi filmlerde çölde falan çalı yuvarlanır ya aynen o şekilde hareketsiz geçer

Çikar ise muhtemelen işlerimi askiya alip gc için odaklanirim. Cn ye göre Ankara ya taşinirim. Satilacak şeyleri gene cn ye göre erkenden satarim. Sonra başka işlerim var onlarida hallettik ten sonra mülakati bekleriz 😂

• @gtx295 Hakkınızda hayırlısı olsun hocam.Bazen dua da olmuyor, temenni de fayda etmiyor sadece hayırlısı demek geliyor insanin elinden.Hayaller de güzeldi yasanabilseydi;Yine kendimi üzecek bişey buldum sebepsiz yere...

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Hakkınızda hayırlısı olsun hocam.Bazen dua da olmuyor, temenni de fayda etmiyor sadece hayırlısı demek geliyor insanin elinden.Hayaller de güzeldi yasanabilseydi;Yine kendimi üzecek bişey buldum sebepsiz yere...

Kader kismet. Varsa yaşiyacağimiz yaşiyoruz bir şekilde. Çok kapilmadan hayal kurmak ta güzeldir 🙂

• @valour inşallah öyle olur her şey gönlünüzce olsun

• 2024 sürecinde şuan hangi cn ler mülakat aldı halihazırda?

• Herkese hayirli akşamlar forumun bu seneki Amerikaya gidecek üyeleri^^

• 7 mayısta kazandın yazısını gören arkadaşlar direk dosya taşımak için mail atmaya başlayın diğer lokasyonlara ,yatırım tavsiyesi değildir ama bir bilen ,yaşayan, tecrübe eden tavsiyesidir

• @hsn-kartal, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

7 mayısta kazandın yazısını gören arkadaşlar direk dosya taşımak için mail atmaya başlayın diğer lokasyonlara ,yatırım tavsiyesi değildir ama bir bilen ,yaşayan, tecrübe eden tavsiyesidir

Atlantis 00 adlı kullanıcının özelden yazdığı mesaja binaen direk yazım için özür diliyorum, direkt olarak yazmam gerekirdi ne olur kusura bakmayin

• ⭐⭐ Yasaklı

@hsn-kartal Size özelden gelerek kalp kırmadan sadece bilgi amaçlı güzelce yazmışım doğrusunu bilin diye. Gelip burada bunu yazmanız aşırı absürt olmuş 😃 Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Biri gelip benim yanlış bildiğim bir şeyi özelden tatlı dille doğrusunu öğretirse ben ona teşekkür ederim. Ne demişler bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim. Demek ki bazılarına yanlış bildiği bir şeyi tatlı bir dille doğrusunu söyleyince sinirlenebiliyormuş. Çok değişiksiniz valla. Allah akıl fikir versin size.

• @hsn-kartal Size özelden yazıp uyarmış sizi neden burda herkesin içinde ulu orta söylüyorsunuz ki

• ⭐⭐ Yasaklı

@hsn-kartal Benim yazdıklarım şunlar hocam merhaba En son yazdığınız yazıda ''direk'' yazmışsınız fakat doğrusu ''direkt'' olacak. Bilginiz olsun istedim iyi akşamlar
    Arkadaşın cevabı
    Komiksiniz gerçekten, ne yaptınız bozdunuz mu sayın çok okumuş.

Tekrar söylüyorum allah size akıl fikir versin.

• ⭐⭐

@hsn-kartal Size özelden yazılan şeyi burda söylemeniz pek hoş olmamış sanki … Eminim iyi niyetli olarak sizi uyarmak istemiştir ☺

• @lawyergirl yok çok hoş oldu ,bu tür bilmislikleri yapmaya gerek yok diye düşünüyorum

• @Atlantis00 anladım ne gerek var belki ortaokul mezunuyum,bilmiyorum attığım o ileti iyi niyetle atılmış cımbızla çekip bana bunu neden yaziyorsunuz size mi kaldı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

133

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.9k

| | | |