Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@melekyayli91 Çocuklarla ilgilenince zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor bile 😄

• @lawyergirl sorun değil paramediğim ben naloksan yapıyoruz hemen 😅

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@melekyayli91 Çocuklarla ilgilenince zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor bile 😄

Çocuklarla vakit geçirmekten kendime zaman ayiramiyorum. Bir akşamim var Allahtan erken yatiyorlar da çay kahve keyfi yapabiliyorum 🙂

• ⭐⭐

@Murat-4 iyi akşamlar. herkesin orucu kabul olsun.

• @korki Bana 5 kere çıkmadı. ben nerdeyse yolu tamamlamışım hapı yuttum😁 😁 :

• @celica Valla 20 küsür yıldır posta yolu ile başvurmaya başladım ben :)) Bir cacık olmadı hala. Umarım bu sene o senedir 🙂

• @Riethian 20 yıl green card başvurusu vay arkadaş dile kolaymı, siğorta pirimi yatsa emekli olur insan, azmini tebrik ediyorum.

• ⭐⭐⭐

İyi geceler 😊

Ocean Beach - San Diego, Ca. U.S.A.

434275815_1391901228353503_7893306289306762801_n.jpg

By Art Harral

• ⭐⭐

Selamlar günaydınlar bugün yine diş günü umarım son gidişim olur yoksa bela okuyacağım artık o noktaya geldim

• Herkese günaydın 🌅

Hayallere son 37 🤞 🇺🇸

Yaban mersini ile ünlü Scarborough, Maine'den enfes bir yaban mersinli donut fotoğrafıyla günü açıyorum 😀

alt text

• Günaydın Forum sakinleri

• günaydınlar, iyi çalışmalar herkese

• ⭐⭐⭐⭐⭐

şu yeşilkart çıksa da artık herşeyi buna bağlamasam olmaz mı. Araçların yurtdışına çıkması için kestirdikleri yeşil sigorta var ben yeşilkart diyorum. Adamlar beni uyarıyorlar yeşil sigorta diye. Şimdi bir araca teklif bakıcam plakası 34 DVM ben 34 DMV olarak yazıyorum.

• ⭐⭐

@korki siyah donut yapmıştım geçen 7 mayısta. şimdikinde de yapacağım belki şans getirir

• @ayvalik10 🙂 🙂 çok iyiymiş bu

• @celica Ben geçen sene çorap tufanına katılmıştım ama totem tutmadı bu sene başka bir şey denemeyi düşünüyorum. 😀

alt metni

• ⭐⭐

@ayvalik10 Diş sigortalıyor musunuz acaba bu aralar en çok lazım olan şey bana 😁

• ⭐⭐

@korki Bu abd kahvaltısı hiç bana hitap etmiyor, zaten normalde de şekerle aram yok bunlar bol şekerli donut yiyor pankekin üstüne şurup döküyor tam bir facia özellikle kan şekerini aşırı hızlı yükseltir. Normalde kahvaltı yapan biri değilim hiç kaldırmaz valla midem bunların kahvaltısını

• @newbie97 Vallahi ben donutları çok seviyorum. Sanki şekerli poğaça gibi geliyor bana 😀 Ayrıca yeni dünyada sadece kahvaltıda değil ekmekten tutun cips vb. hemen her işlenmiş gıdanın içine şeker koyuyolar ve koydukları şeker oranı Avrupa ve Türkiye'den kat ve kat daha fazla oluyor. Bu nedenle yiyecek bulmakta çok zorlandığımı hatırlıyorum. Şeker bombardımanına tutulmadan yiyebileceğim hafif atıştırmalıklar veya tatlı arayışlarımda sizin gibi çok şekerli olacağını düşündüğüm ama güzel göründükleri için denemek istediğim donutlar beni bu arayıştan kurtarmıştı. Emin olun bu donutlardaki şeker oranı alacağınız bir abur cuburdan daha azdır ve daha sağlıklıdır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

58

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |