DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gtx295 Hocam evet o saydığınız ülkeler ve ayriyeten birkaç ülke daha hariç diğer bütün ülkeleri gezmek istiyorum ama mesela Fransa'ya gidip eyfel kulesini görmekten daha çok Fransa'da ki üzüm bağlarını vs. gezmek istiyorum. İngiltere'de mesela özellikle Harry Potter stüdyolarına gitmek istiyorum şehri gezmektense. Yani çoğu ülkede yapmak istediğim tek tük şeyler var aslında. Şu sıralar gezginler Bali'yi aşırı övmeye başladı. Hatta birçoğu orada yaşamaya başladı.

• @SonsuzlukVeÖtesine İnş yaparsin diyelim 🙂 Herkesin hayali tabi farkli oluyor hayallerin arkasindan koşman ve onun üzerinde çabalaman güzel. İnşallah çabalarinin sonucunu herkes alir 🙂

• Sevgili forumm herkese günaydin 😊

• Herkesin bir gün hayallerine ulaşması dileğim ile esenlikler dilerim.

• Merhaba herkese bizim tik tak biraz hızlandı gibi daha çabuk atıyor 🙂

• @olcay54, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Merhaba herkese bizim tik tak biraz hızlandı gibi daha çabuk atıyor 🙂

Zaman hızlı geçiyor... 🙂

• Zaman gerçekten de çok hizli geçiyor. Belki de ben çocuklar ile ugraştigim için öyle geliyor 🙂

• @melekyayli91, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Zaman gerçekten de çok hizli geçiyor. Belki de ben çocuklar ile ugraştigim için öyle geliyor 🙂

Sanırım bir den fazla çocugunuz var. Ufakliklar ile uğraşmaktan insan nasil zaman geçtiğini anlamiyor. Bazen 1 tanesi bile insani yorarken 1 den fazla çocuk ile ilgilenmek insani ayri bir yoruyordur Allah yardimciniz olsun. Çocuklari büyütmek ayri bir dert onlara bakmak ayri dert belki de zevkli oldugu zamanlari da vardir bilemiyorum tabi😁

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gtx295 ilk doğduklarında bir an evvel büyüsünler ele avuca gelsinler diye dua edersin. Ele avuca sığdıkları zaman yürüsünler diye dua edersin. Daha sonra emzik bırakma - bez atma dönemleri gelsin istersin. Daha sonra oyunlar oynayıp yavaş yavaş ne istediğini anlama başlayıp senle konuşmaya başlarlar. Daha sonra okul faslı başlayıp 14 - 15 yaşına gelince ne çabuk büyüdünüz keşke küçük kalsaydınız dersin. Anne - babalar iyi değiller bilgin olsun 🙂 bu arada ben de ikiz var

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 ilk doğduklarında bir an evvel büyüsünler ele avuca gelsinler diye dua edersin. Ele avuca sığdıkları zaman yürüsünler diye dua edersin. Daha sonra emzik bırakma - bez atma dönemleri gelsin istersin. Daha sonra oyunlar oynayıp yavaş yavaş ne istediğini anlama başlayıp senle konuşmaya başlarlar. Daha sonra okul faslı başlayıp 14 - 15 yaşına gelince ne çabuk büyüdünüz keşke küçük kalsaydınız dersin. Anne - babalar iyi değiller bilgin olsun 🙂 bu arada ben de ikiz var

Çocuk ile geçilen zaman gerçekten çok hızlı geçiyor. Çok çabuk büyüyorlar farkinda bile olmuyorsun arkadaşlarin çocuklarindan ve yegenlerden biliyorum. Daha küçücük çocuktu ne çabuk büyüdü.. 🙂 Okula başlayinca hele ergenlik dönemine girdi mi tamam yaşlandiğimizin belirtileri başliyor 😁 Valla çocuk bakmak zor herkesin yapabileceği birşey değil. Ben çevremden bunu anladim.. Allah bağişlasin sizin ikizlerden saglikli topluma faydali saygılı bireyler olmali temenni ile 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gtx295 amin içten ettiğin duan için çok teşekkür ederim.

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 amin içten ettiğin duan için çok teşekkür ederim.

Her zaman efendim. Karşimdakine karşi iyi düşünmek önemli karşindaki de sana iyi düşünsün. İyilik yapan elbet birgün iyilik görür. Biz iyi düşünelim başkalarinin ne dediği önemli değil 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Benim teyzemin o kadar sene çocuğu olmadı sonra bir tüp bebek macerası sonrası ikiz erkek çocuğu oldu o gün bugündür rahat yok kendisine 😁 Belki linç yiyebilirim ama asla kendi çocuğum olmasını istemem Allah yazdıysa bozsun o kadar zıttım bu konuya karşı

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Benim teyzemin o kadar sene çocuğu olmadı sonra bir tüp bebek macerası sonrası ikiz erkek çocuğu oldu o gün bugündür rahat yok kendisine 😁 Belki linç yiyebilirim ama asla kendi çocuğum olmasını istemem Allah yazdıysa bozsun o kadar zıttım bu konuya karşı

Niye hocam kendi çocugun olduktan sonra her türlü sevilir. İyi bir gelecek verdikten sonra gayette çocuk sahibi olunabilir 😅

• ⭐⭐

@gtx295 Hocam şurada 30 40 sene yaşıyıp öleceğiz yeterince derdimiz tasamız yokmuş gibi birde 20 yılımızı bir çocuğa mı vereceğiz bana hiç mantıklı gelmiyor, vallahi evcil hayvan seçiyorum sahiplenmeden hangisinin ömrü daha kısaysa o bana olumlu geliyor örneğin hamster 🙂 4-6 yıl yaşayan hayvanların sorumluluğuna bile girmek istemiyorum ayrıca bende sabır yok şunu yapma derim çocukta yaparsa vallahi kapıyı çekip çıkarım evden o kadar tahammülüm yok hiçbir şeye 😁

@gtx295 Hocam şurada 30 40 sene yaşıyıp öleceğiz yeterince derdimiz tasamız yokmuş gibi birde 20 yılımızı bir çocuğa mı vereceğiz bana hiç mantıklı gelmiyor, vallahi evcil hayvan seçiyorum sahiplenmeden hangisinin ömrü daha kısaysa o bana olumlu geliyor örneğin hamster 🙂 4-6 yıl yaşayan hayvanların sorumluluğuna bile girmek istemiyorum ayrıca bende sabır yok şunu yapma derim çocukta yaparsa vallahi kapıyı çekip çıkarım evden o kadar tahammülüm yok hiçbir şeye 😁

Çocuk=sabir demek. O yüzden sabredemiyorsan çocuk sahibi olmamak daha iyi olabilir. Tabi ileride fikrin değişebilir 🙂 Hayvan konusu ise onlarda çocuklarin gibi oluyor ben gereksiz hayvan öldürmeye mesela karşiyim ki bunlar böcek vs de olsa. Her canli yaşamayi hakediyor benim gözümde.

• Kaza sonucu olmadığı sürece bende çoçuk istemem. Çoçuk büyük külfet. Bir saat sonra sayaç 25...

• ⭐⭐

@gtx295 Fikrimin değişeceğini kesinlikle sanmıyorum bir çocuk çığlığına dahi katlanamıyorum ben, yoldan geçerken yanımdaki çocuk avazı çıktığı kadar bi çığlık atsın o ses tonuyla benim direk başım ağrır. Sessizlik en iyi şey bu dünyadaki kaybedince değerini anlıyorsunuz 🙂

@gtx295 Fikrimin değişeceğini kesinlikle sanmıyorum bir çocuk çığlığına dahi katlanamıyorum ben, yoldan geçerken yanımdaki çocuk avazı çıktığı kadar bi çığlık atsın o ses tonuyla benim direk başım ağrır. Sessizlik en iyi şey bu dünyadaki kaybedince değerini anlıyorsunuz 🙂

Bende bazi konularda fikrimin değişmeyeceğini düşünürdüm ama değişiyor. 🙂

• @ayvalik10 aaa benimde ikizlerim var bana göre dünyanın en güzel duygusu Allah anneli babalı sağlıkla büyütsün

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

67

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |