DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@treystoom Doğum haritanızı Nilay Dinç e mi baktırdınız

• @newbie97 ben yengeç burcuyum. Ama doğum günü doğum yeri hatta doğum saati bile önemli harita için. Genel geçer bir yorum olmuyor, detaylı anlatımla yorumluyor. Benim doğum saatimden yola çıkarak evlilik tarihimi ve çocuğumun doğum tarihini söylediği an tamam anlat dinliyorum dedim 😂 ama tabi yinede herşey için %100 diyemeyiz

• @lawyergirl evet Nilay Dinç bu işte en iyisi diye araştırdım. Cidden de öyle bir kadın. Çok samimi ve akılcı birisi. Biraz tuzlu ama olsun hakkını verdi.

• ⭐⭐

@treystoom Aynısını fizyonomistler de yapıyor. Sadece el şekillerinize bakarak evlenme yaşınız kaç çocuğunuz olduğu vs çıkıyor. İlginiz varsa araştırın derim el şekilleri öyle bir şeyki öldüğünüzde kayboluyor tüm detay çizgileri bu da farklı bir gizemi işin 🙂

• İkizler burcu bu sene hem seyehat hemde şans anlamıdna mayısta en verimli anlarını yaşayacakj diye yazıyor. bu sene oldu oldu olmadı diğer seneler zorlar ikizleri 😃

• @newbie97 alternatif bilim ilgimi çekiyor belkide gizem dolu olduğu içindir. El falı yakın zamanda araştırdığım birşey. Yeni yeni mantık kurmaya çalışıyorum. Çünkü ben şimdi Tüp mide ameliyatı oldum 125 kilo iken ki el çizgilerim ile şuan ki çizgilerim bir değil. Buda mantık ihtimalini düşüyor. Ama gerçekten bu işinde iyisi diyeceğim birisini bulursam deneyimlemek isterim. Ama dediğim gibi bunlar kişinin inanmak istediği şeyle alakalı. Hatta bir Astrolog şunu demişti bakarken sana dair bir çok olumsuz şey görüyor ama söylemiyorum. Çünkü kendini olumsuza itmeni yada olmayacak birşeyi olacak gibi yaşaman bunu düşünmen sana zarar verir. Yani ne olursa olsun herşeyin net bir yanıtı yok. Sadece merak ve inanmaya bağlı.

• @Witch-Lilith şöyle düşün. Nilay Dinç bana 28 Ekim ve 2 Kasım tarihlerinde yurtdışı için yapacağın bir adım şans ve o yolda sana yeni yollar açabilir dedi. Ve ben kendime 28 Ekim Eşim adına 2 Kasım 'da başvuru yaptım. Genel geçer burç yorumları çok birşey ifade etmez benim kanaatimce

• ⭐⭐

@treystoom Burçlara inanmam ve bu konuda eşimle de çok atışırız. Bir terslik olduğunda Mars Jupitere pandik atmış derim heheh ama bu yorumunuzu kaydediyorum bookmarklara :)) Eğer hayırlı haberi alırsak kararım değişebilir. 😂

• ⭐⭐

@newbie97 Yüzük falı da var hangi yaşta evleniyorsun ve kaç çocuğun olucak cinsiyeti ne gibi şeyler çıkıyormuş

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@treystoom Burçlara inanmam ve bu konuda eşimle de çok atışırız. Bir terslik olduğunda Mars Jupitere pandik atmış derim heheh ama bu yorumunuzu kaydediyorum bookmarklara :)) Eğer hayırlı haberi alırsak kararım değişebilir. 😂

Sizinle aynı fikirdeyim 😂Hatta astroloji konusu açılınca aklıma şu video geliyor:

• @Riethian Astroloji diğer şeylerden farklı bir durum😂 tarihte örnekleri olan buna Fatih Sultan Mehmet 'de dahil bir çok liderin astroloji desteği ile başarısı olmuştur. Hatta ve hatta şuan ki iktidar ve muhalefet dahil bir çok siyasi kuruluşun içinde astroloji uzmanı vardır.Ayrıca Kur'an da geçen tek alternatif bilim diyebiliriz. Gizli diğer alternatif ise Astral seyahatdır. Ama bunu birazda hadisler destekler. Kısacası kum falı, kahve falı gibi şeyler değildir astroloji yada enerjisel bazı tahmin odaklı bilimler. Bunlara inanın demiyorum kesinlikle o haddim değil ama araştırma önerisi olarak sunabilirim. Hem keyifli hem gizemli hemde belki yeni bir keşif olur sizin için.

• İslam dinine inanmayanları ayrı tutarak, dini islam olan forum dostlarım. Falın her türlüsü haramdır. Geleceğimizi yalnızca Allah bilir. Çekilişi kazanacak olursanız zaten kazanırsınız. Fal bakmak vs. şansınızı artırmayacak. "De ki: 'Göklerde ve yerde olan gaybı, Allah'tan başka bilen yoktur." (Neml, 27/65). Ki bilim adamlarımız dahi bunun saçmalıktan ibaret olduğunu söylüyor. Hem dinde hem de bilimde hiçbir yeri yoktur. Dua edin, inanmıyorsanız dahi olumlu düşünün. Bu tarz falcılara paranızı heba etmeyin. İnanın onlara vereceğiniz ''tuzlu'' miktarda ki para ile ihtiyacı olan birine yardım ederseniz sizin için çok daha hayırlıdır. Ben sadece belirtmek ve uyarmak istedim. Kimsenin yaptıklarına vs. karışacak değilim. Herkesin güzel bir gün geçirmelerini diliyorum 🙂

• ⭐⭐

@treystoom Yani şöyle elle tutulur bir kanıt görmeyi ben de çok isterim 🙂 Hiç bir konuda şüphem dışında %100 bir ön yargım olmadı. Yeni bir bilgi/gerçek gördüğümde kendimi güncellerim. O yüzden sizin sonucunuz benim için yeni bir merak kaynağı oldu an itibari ile :)) Ben de yengeçim bu arada heheh

• ⭐⭐

@treystoom Fal değil ki bu. El çizgileri direk kader çizgisi, sen kilo vererek kaderini değiştirmiş olabilirsin mesela. Ölünce de ellerinden kaderinden silinir

Aklıma bu video geldi dilerseniz bakabilirsiniz

• ⭐⭐

@lawyergirl Fala karşıyım ben direk hiç hoşlanmam ama bu şeyler farklı, fizyonomi adı altında inceleniyor sadece ele de bakılmıyor ki yüze kulak şekline bile bakılıyor

• @SonsuzlukVeÖtesine amacım kesinlikle tartışma yaratmak değil. Yanlış anlama lütfen ama Kur'an da geçen Astroloji'yi dinde böyle birşey yoktur demek reddiyeye girer. Birşeyi kesin hüküm için lütfen araştırıp öyle yorum yapın. Hz.Musa'nın yaratıcı tarafından Astroloji donatımı ile yüceltilmiş bir peygamber olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Bunu yargılayamam ama bence dinin neleri kapsadığını öğrenmek için sadece biraz Kur'an ve hadis okumak yeterli aslında. Bunu inanmak için okumaya gerekte yok. Öğreni ve bilgi amaçlı olarakta okumakta fayda var. Okumak güzel birşey çünkü her kelimede yeni birşey öğrenir insan çünkü saygılarımla🙏

• ⭐⭐ Yasaklı

@treystoom Evet Kur'an'da gök cisimleri ve yıldızlarla ilgili birçok atıflar bulunuyor fakat Kur'an'da vurgulanan asıl şey göklerde ve yerde ne varsa Allah'ın kontrolündedir ve Kur'an'da gök cisimlerinin insan üzerinde hiçbir etkisi olduğundan bahsetmez. Sadece dediğim gibi gökteki cisimlerden bahsettiği her ayette mutlak gücün ve kontrolün Allah'ta olduğunu belirtir. Ayrıca Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethetmesinde sizin tabirinizle hangi astroloji desteği ile olmuştur acaba? Bilgilendirir misiniz rica etsem.

• @newbie97 kesinlikle fal değil. Fal Tarot ( aslında onunda kader seçimi olarak bakan var ) kahve , kum ,su gibi şeylerdir. Dediğim gibi ilgimi çekiyor araştırmaya devam teşekkür ederim video için 🙏

• @Atlantis00 Kur'an düzden okursak Hz. Musa denizi yardı ve Firavun içinde kayboldu. Tarihte hangi lider ordusunun başında ilerlemiş ki Firavun gibi bir lider en önde gidip denizin yarılması karşında o denize girsin di mi ? Ama Kur'an okurken mantık ve araştırma yaptığınız şeyler ile okursanız aslında denizin gel git olayı yaşadığını ve bunu hesaplamak için Musa'nın gerekli donanıma sahip olduğunu anlarsınız. Ateist düşüncesi olan insanların klasik cevabı olan Ahzap 53 ne alaka dediklerinde cevap verebilmek için Kur'an'ın dümdüz okunmaması lazım. Fatih Sultan Mehmet'in kendine ait bir Astroloji haritası bile var kendi çizdiği ayrıca açık kaynak araştırması yaparsak görmemek elde değil. Ve doğru zamanı ve tayin etmek için kullandığını yabancı kaynaklar dahil hepsi söyler.

• ⭐⭐

@newbie97 Herkesin düşüncesine saygı duyarım ama hayat denen şey karar ve eylemler topluluğudur. Bunun da ellerimizdeki desenlerde zaten belirli olması fikri bana çok anlamsız geliyor. Benim doğrum %100 doğrudur diyemez kimse ama bir insan kaderinin tayinini kendisi yapmıyorsa neden var? Yazılmış senaryoyu oynayan kukla bedenlerden mi ibaretiz? 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.9k

| | | |