DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @hsn-kartal merhaba, herkesin hayat kavramı ve foruma giriş zamanları farklı tabi ki foruma girdiğimde şahsıma sorulmayan sorulara bile cevap vermeye çalışıyorum. sizin karşınızdaki kişiyi ve yaşadığı hayatı bilmeden nezaketsiz diye yaftalamanız ne kadar doğru ? ki özelden mesajda atmışsınız Viyanaya taşıdınız mı diye, oradan da cevap verdim buradan yazdığınızı da görüp cevabımı yazıyorum. Burası bilgi paylaşım yeri lütfen forumu amaçlar için kullanın, insanlara etiket yapıştırmak için değil.

• @ATS16 evet haftaiçi 17-19 saatleri arası ulaşabiliyormuşuz.

• @melikemim ben size anında cvp verdim ve online olduğunuz halde cvp vermediniz,ikincisi ozleden mesajı da zaten ben bu iletiyi yazdıktan sonra, yani daha yeni verdiniz.Niyetim kimseyi yaftalamak değil.Bende kendimce aldığım her bilgiyi burdan paylaşıyorum.Niyetim bilgi tek taraflı olmasın ,paylaştıkça büyüsün, yarın ya da daha sonra diyelim dosya taşıyabildim ilk işim burdan tasidigim elciligi yazmak olacak iyi akşamlar dilerim..

• @hsn-kartal polemik yaratıp buradaki esas amacımızdan sapmak istemiyorum, hala onlinedınız vs gibi şeyler yazıyorsunuz. Mesaja verdiğim cevaptan da iletiyi yeni gördüğümü algılamanız gerek ama neyse. Benim derdim hiç bir zaman bilgi kaçırmak vs olmadı öyle bir derdim de yok. Buradaki herkesin amacı vizesine kavuşmak sizinki de öyledir. Gerginliğinizi buraya yansıtmanın da bir anlamı yok. Benim burada cevapsız kaldığım da çok oldu ama kimseye gidip saldırmadım. Dosya taşıma yolunuzda başarılar. Umarım vizenize kolaylıkla kavuşursunuz.

• @melikemim saldırmak mi? Kusura bakmayın..uzatmak istemiyorum, iyi akşamlar

• Merhaba dosya taşıma için sormak istediğim bazı konular var. Travel state gov adresinde konsoloslukların bilgilerine baktığımda hepsinde e mail adresi görünmüyordu. Bu konsolosluklara nasıl ulaşacağız ? Bir de mülakatları okurken çoğu kişinin https://om.usembassy.gov/visas/immigrant-visas/immigrant-visa-online-inquiry-form/ adresinden de ileitişime geçtiğini gördüm buradan geçmek daha mı sağlıklı nedir nasıl kullanılır ? Kendimce bir mail yazdım çevremdeki konsolosluklara atmaya başlamak istiyorum. Tecrübeli arkadaşlar genel bir bilgilendirme yapabilir mi

• @Lifepark-0 bazı elcilikler direk navigatore yönlendiriyor böyle bir durumlada karşılaşabilirsiniz

• @hsn-kartal navigatör dediğiniz anladığım kadarı ile benim demin attığım link. Burada bıraktığım e mail adresinden bana dönüş yapıyorlar. Peki "Employer Information or Petitioner’s Name" ne yazılmalı ben tek katıldığım için hepsine benim adımı yazmam gerekiyor sanırım. Topic kısmında ise visa procces mi seçmeliyim? Döküman olarak da sadece pasaportumu eklemeyi düşünüyorum

• @deebee, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Srmpd mulakata Ankara’da girecekseniz ve sicilinizde herhangi bir suc yoksa edevletten alacaginiz arsiv kayitli adli sicil kaydi yeterli olacaktir. Bir onaya gerek yok.

Teşekkürler

Evet İstanbul'da yaşadığımdan Ankara'da mülakata gireceğim.

Suç kaydı da bildiğim kadarıyla yök 😃

@onrslnyrk, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Srmpd Merhaba,
    E-Devlet uzerinden alacaginiz Adli sicil kaydinin ARSIV kayitli olmasina dikkat edin 🙂 ingilizce tercumeli sectiginizde sanirim arsiv kayitli olarak veriyor direk turkce alinca arsiv kayitli vermemisti bizimkinde:) Arsiv kayitli olmazsa direk AP sebebi tecrubeyle sabit 😃

AP süreci benim zorunlu askerliğimdan dolayı zaten olacak, ama neticede sürecin uzamaması için diğer evrakların tam olmasını istiyorum. Dediğiniz hususu dikkate alacağım.

@toykan17, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@Srmpd Ben Adliye'ye giderek hem apostilli hem apostilsiz şekilde adli sicil kaydı belgesi aldım.Çalışan herkese de bakın Arşiv kayıtlı değil mi diye sordum.

Aslında e-devletten bana veriliyor ama yabancı olduğumdan belki sizin gibi gidip bir nüsha da adliyeden almam daha iyi olur, her ikisini götürürüm.

Çağlayan adliyesinden alınabiliniyor mu? Bu konuda bilginiz var mı?

• @gucarslan Ben istenilen 17:00-19:00 saatleri arasında denedim fakat açan olmadı.

• Bu ileti silindi!

• @Srmpd Tüm adliyelerden alınabilir diye düşünüyorum.

• @Lifepark-0 hocam bu konuyu bende tam anlamadım

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hsn-kartal, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@melikemim, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@hsn-kartal viyana da mı olumsuz dönüş yaptı ?

Şunu anlamıyorum; birisi size bir soru soruyor cevap veriyorsunuz ama siz bir soru sorunca kişi cevap vermiyor.Ne kadar nezaketsiz bir yaklasim..

sn. @hsn-kartal, forum kullanıcılarına bu şekilde ithamlarda ve söylemlerde bulunamazsiniz. kişiler imkanları dahilinde sorulara cevap verip vermeme özgürlüğüne sahiptir. bir kişi, kendisine sorulan soruyu cevaplamadi diye "nezaketiniz" olarak nitelendirilemez. lütfen kullandığınız söylemlere dikkat edin. forum size aklınıza gelen her cümleyi kurabilme özgürlüğü tanımıyor, tanımayacak.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@toykan17 benim de size bir sorum var.
    talep edilen belgeler için gerekli forum başlığını okudunuz mu acaba?
    ve elbette apostil ile ilgili konuyu de defaatle açıkladığımız iletileri?

• @gucarslan mesaj anlaşıldı

• @keyifteyiz ikinci yesil pasaport alabilme imkanımız varmi?

• @sinemed, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@ATS16 evet haftaiçi 17-19 saatleri arası ulaşabiliyormuşuz.

Ben aradım cuma günü o saatler içinde ama ulaşamadım. 15dk felan bekledim. Pazartesi tekrar denerim.

• @sinemed ben de denemiştim denk düşmek çok zor iki kişi bakıyor tahmin ettiğim üzere gördüğüm kadarıyla , bu yüzden düşürmek zor hattı

• @gucarslan Teşekkür ederim yardımınız için.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.3k

| | | |