DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yaşar-Baykal ben de sonradan yuksek lisans yaptim, ozellikle yaptim diye belirtmedim bile. O sordu bende yuksek lisans dedim.

• @salih-atilla Merhabalar abi, şükür bir sorun olmadan tamamladık süreci çok sağolun düşünmeniz bile moral oldu bizlere. Ayrıca ilk fırsatta detaylı bir anlatım yapacağım 🙂

• @Revolter tebrikler hayırlı olsun. darısı bize inş

• @Revolter
    Dostum hayırlı olsun. İnşallah bizde alırız. ABD de buluşuruz.

• @Revolter çok sevindim, tebrik ederim 🌸

• @Revolter Hayırlı uğurlu olsun vizeniz, tebrik ediyorum. Yeni maceranızda çokça şans ve mutluluklar.

• @gucarslan Uğur abicim merhaba, dün yapılan dağıtımla beraber biz mail attıktan sonra 2 kez mülakat verildi ancak yine biz alamadık.. Umutsuzluğa kapılmamaya çalışıyoruz ama çok endişeliyiz hatırlatma maili atıp kendimizi hatırlatsak, sonrasında beklemeye devam etsek nasıl olur? Fikirlerinize göre ilerleyeceğiz..

• @emirhan1 Merhabalar. Dil okulu kaydı ve sonrasında dosya taşıma için Kanada mantıklı mı? Geçenlerde @gucarslan @crazycells hocalarımdan birisi Vancouver'ın sıkıntı çıkarabildiğini yazmıştı sanırım, Kanada dosya taşıma için önerilmeyen bir alternatif mi? Bir de Londra İngiltere bu konuda nasıldır? DV Chart sitesindeki verileri nasıl yorumlayıp iyi/kötü ayrımı yapmak lazım emin olamıyorum...

• Merhabalar. Az önce Belgrad için mülakat mailimi almış bulunmaktayım. 11 Temmuz olarak belirlendi. Bu süreçte evlendim, eşim için ds260 formunu doldurdum. Mülakat tarihi kısmında eşimin ismi yazmıyor. Henüz ds260 formunu açtırıp kendime eklemediğim için mi acaba? DS260 formunu açtırmak için bu maili bekliyordum. Bir an önce yapacağım ama yine de sormak istedim.

• @Revolter dün bizler mülakat maili aldık bugün sen vizeni aldın amerikada buluşuruz tebrikler

• Herkese iyi akşamlar öncelikle Ankaradan mülakat maili alan arkadaşları tebrik ederim.Bizde 9 temmuz için Belgrad'dan mülakat maili aldık çok şükür.Umarım bekleyen arkadaşlar için de bir an önce sevindirici haberler gelir.

• ⭐⭐⭐

@ugurbocegi Konustuk evet, Kanada icin sadece Montreal ABD Konsolsolugu bakmakta DV dosyalarina, Ankara'dan daha iyi bir performansi olsa da sikintili (maillere cevap verme, saglik konttrolunun uzun surmesi vs gibi nedenler, ciddi bir sorun yok sadece burokratik egilimler farkli) bir konsolslosluktur, tabii bunlar tasimaniza engel degil, her turlu diger yollar daha zahmetli ve dusuk ihtimalli.

• ⭐⭐⭐

@dkanar Evet bu nedenledir. Her zaman olmuyor mesela benim esim ekliydi dosyama ama bazen olabiliyor, sorun yok mail atip gerekli adimlari ogrenin. Tebrikler her ikisi icin de.

• ⭐⭐⭐

@yakt05 Cok uzgunum bunu yasadiginiz icin, hayirlatma maili atma izin maalesef bir etkisi yok, sizin yapabileceginiz bir sey degil cunku. KCC'e mail (dosyam nerede maili)
    attiginizda nasil cevaplar almaktasiniz acaba?

Sizin durumunuzu ben anlamamisim, sizi atladilar diye dusundum, afedersiniz. Bol sanslar umarim bir an once sonuclanir.

• @lumos, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@dkanar Evet bu nedenledir. Her zaman olmuyor mesela benim esim ekliydi dosyama ama bazen olabiliyor, sorun yok mail atip gerekli adimlari ogrenin. Tebrikler her ikisi icin de.

Teşekkür ederim. Gerekli adımlardan kastınız nedir acaba? DS260 formunu açtırma talebinde bulunacağım. Açtıklarında eşimi kendi dosyamda ekleyip tekrar formu kitleyeceğim. Başka bir şey gerekli midir bu süreç için?

• ⭐⭐⭐

@dkanar Esinizin formu oldugu halde onun adi mulakatta olmadigi icin doldurmus oldugunuz formu da bildirin ki yeni form doldurmak durumunda olmayin demek istedim. Kendi formunuzu bekar(ya da cocuksuz mesela) doldursaniz bile, dosyaya zamanlica eklendigi (add applicant) vakit butun herkese geliyor mulakat. Ozetle talihlinin kendi formunda olmasa da dosyaya eklenir eklenmedigi duurmlarda da bu sekilde bildirmek gerekir "Formu doldurdugumda bekardim, su tarihte evlendim, bu tarihte esimin formunu ekledim. Gerekli adimlar nedir?"

• @lumos Çok teşekkür ederim. Çok sağolun. Dediğiniz gibi yapacağım.

• @melikemim @lumos sizce durum nedir?

• ⭐⭐⭐

@melikemim Sorun nedir?

• @lumos Dear Applicant,

Thank you for writing to the U.S. Visa Service Desk.

We understand that you need assistance in transferring application to Austria.

Your email has reached the US Visa Service Desk of Hong Kong and China. For us to assist you further with your concern, please contact the call center of Austria on this link https://www.ustraveldocs.com/at/en/contact-us.

Have a pleasant day!

Sincerely,
    U.S. Visa Service Desk.

şöyle bir mail geldi bu mail ben hong konga mail attıktan sonra oluşmuş tam olarak durumu da anlamadım, support sistemine girince de hongkong gözüküyor ama ne olduğunu hiç anlamadım şu anda.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

37

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |