DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu)

• Bu saatten sonra gc hayal

• Gc ye basvurularin 2 katina cikacagini dusunuyorum buda olasiligi oldukca dusurecek tabi turkiye banlanmazsa. Ciksa bile bu dolar karsisinda kimlerin o kadar parayi toplamaya gucu yeter bilinmez

• @metert DV2019 Kaybedenler Kulubu (Dedikodu Grubu) içinde söyledi:

Gc ye basvurularin 2 katina cikacagini dusunuyorum buda olasiligi oldukca dusurecek tabi turkiye banlanmazsa. Ciksa bile bu dolar karsisinda kimlerin o kadar parayi toplamaya gucu yeter bilinmez

Doların çok yükselmesi nedeniyle ben başvuruların azalacağını düşünüyorum açıkçası. Hayırlısı olsun.

• bence de azalacaktır ve azalsın ins ki bari sansımız artsın .. çıksın para bulunur , is oraya gelsinde sıkıntı yok .. bulunur para . Bakalım su Ekim ayını dört gözle bekliyorum , nasip gerisi gönlümüzdekinin hayırlısı olsun

• Doların yükselişi tabii ki büyük sıkıntı. Vize ücreti bile kişi başı şu an 1800 tl civarında. Benim en büyük endişem yasanın iptali ya da değişikliği. Her şey daha da zorlaşır.

• Basvuruluarin azalmasi mumkun degil ulke daha kotuye giderken kim boyle bi sansi denemez.cogu kisi sartlari bilmiyor bende surecin nasil devam ettigini bilmiyordum kazandiktan sonra ogrendim .kesinlikle artacak

• Arzum ve beklentim .. hatta dualarım basvuraların azalması yönünde .. yolumuza bakalım ne kadar az basvuru o kadar iyi 😃 mümkün oldugu kadar basvuruları azaltmak lazım .. doların yükselmesi tabiki kesinlikle kötü ve olumsuz ama bu yukselme suni ve yakın zamanda düser diye tahmin ediyorum

• Artacak arkadaşlar başvurular, bizim insanımız hele bir çıksında bakarız mantığında olan gerçekten isteyene olacak

• Dv2020 bekleme odası Açılacak bu gidişle :))

• Yıllardır düzenli olarak çekilişe olan katılım artıyor. Hem bireysel başvuru anlamında hem de bu başvurular neticesinde aile fertleriyle ortaya çıkan sayı anlamında. Bu yüzden çekiliş, yaşanan günlük iktisadi gelişmelerden bağımsız olarak cazibesini koruyacaktır.

• uzulme arkadasim yine dene

• Yeşil kart da kişi başı sadece 3 $ başvuru ücreti alınsın yüzde 30 başvuru azalır liseliler bile başvuruyor ayrıca ölücüler var beleş her şeye katılan kardeşimin sınıftan 9 kişi başvurmuş lise son geçen sene

• @mosoko BİZ bunu bir kaç defa dedik ama kendimize bir vize parası kadar olmalı 160 dolar . başvuran isteğen vuru istemeğen hiç başvurmasın ama biz bize diyoruz.

• çekilişi paralı yapmak bu uygulamanın yapılış amacına ters.elbette sembolik bi ücret gereksiz başvuruları düşürecektirde de adamların umrunda değilki ister 10 milyon kişi başvursun ister 100 bin. bu arada 160 dolar olsa ne olacağı belli olmayan bi çekilişe sizde vermezsiniz abartı olmuş

• Keske 200 dolar olsa da yeter ki basvurular düssün .. ben açıkçası razıyım , ins böyle bir karar alınır ve duyarlar sesimizi . Kesinlikle böyle karar alınsa katılırım

• selam 🙂 artık dedikoduyu bırakalım günaha girmeyelim mi dediniz 🙂 nerelerdesiniz 🙂

• A.s artık DV 2020 konusu istiyoruz .. gerisayım baslasın 🙂 yaz bitti iyi oldu gelsin sonbahar gelsin kıs 😃

• Hayırlısıyla geri döndük. 🙂 DV2019 çekilişinde çok üzülmüştüm. Ağlayan arkadaşlarım olmuştu. En çok onlar adına üzüldüm. Artık kalbimiz DV2020 için atıyor. @bowyerlee DV2020 bekleme odası kurulmuştur.

• Hayırlı , ugurlu olsun .. ins hayırlı haberler alarız 🙂 herkese bol sans getirsin ..

• @bowyerlee bende bu akşam aynı şeyi düşündüm.sonbahar geldi başvurulara az kaldı diye 🙂 hepimize hayırlı olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

184

42.0k
Users

4.4k
Topics

431.5k

| | | |