DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba ds260 formu için videolar izliyorum da hep bekar olanlar için videolar var evli olanlar için bulamadım

• @depresif bende Avustralyaymış Almanyaymış bakıyorum, şimdi bir şirketle görüştüm hollandaya gönderelim dediler, ama Amerika ağır basıyor, hem de şartlar daha kolay gibi geldi bana, sizin hemşire olarak şansınız tecrübe olunca almanya alıyor ben paramedik olduğum için diplomam geçersiz sen gelme diyorlar.

• @depresif, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba arkadaşlar.Forumda pek aktif değilim ama ara ara yorumları okuyorum.Malum çekiliş yaklaştı ve heyecanlarda arttı.Her sene has not been selected görünce buarada işi şansa bırakmadım yaklaşık iki yıldır almancaya çalıştım ve dil sertifikamı aldım ve almanyada hemşirelik için denklik işlemlerine başladım.Ama Almanyaya değilde Amerikaya gitme isteğim hep baskın geliyor ve ilk günkü heyecanım hiç geçmedi.Bu ne Amerika sevgisidir bende anlamadım 😅Bu arada 42 yaşındayım çalışıyorum ve 2 çocuğum var.Yani gençlere tavsiyem pes etmeyin bir B planınız olsun .Herkese bol şans

@depresif hafızam beni yanıltmıyorsa çok kıymetli sayın @semavi Bey'de kazandığı senenin hissiyatını tarif ederken yaklaşık olarak bu tarz cümleler ile ifade etmişti. Geçmiş senelerden farklı bir hissiyat olduğunu söylediği sene kazanmıştı. Azminize hayran kaldım geçen iki yılı dolu dolu geçirmişsiniz. Umarım altı mayısta hepimiz için hayırlısı olur 🙂

• ⭐⭐

@Murat-4 Olurda orda parayı bulursam , bende hayalimdeki Japon araçlarını kapıya dizeceğim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Bertilda hiçbir farkı yokki. Kazanan kişi ilk kendisi için ds 260 doldurduğu zaman ona başka kişi eklicen mi diye sorunca evet dediği zaman senin numaranın yanına -1 olarak devam edecek çocuk olursa -2 olarak devam edecek

• ⭐⭐

@depresif Umarım siz bu sene Kazananlardan olursunuz , azminiz takdir edilesi ve örnek alınası , Canı gönülden sevinirim kazanırsanız 🇺🇸🙏

• ⭐⭐

@Bertilda Evli olanlar için farkı
    -Evli misiniz sorusuna Evet diyet Eş bilgilerini
    -Çocuğunuz varmı kısmına Evet deyip Bilgilerini eklemek 1 den fazla çocuk için ( + Add Another ) seçeneğini işaretleyerek diğer çocuğunuzun bilgilerini girmek olacak , başka bir farkı yok

• Çekiliş talihlisi evli ise eşler tek tek ayrı ayrı mı form doldurması gerekir yoksa tek bir DS260 iki içinde geçerli oluyor oluyor mu ? farklı bir durum var ise açıklarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

• Bu ileti silindi!

• @hdemircanusa çok teşekkürler.Umarım isteyen herkese çıkar🙏

• ⭐⭐

@depresif Umarım 🙏

• ⭐⭐

Benim düşünceme göre bu yıl başvuru sayısı geçen yılın 2 katından fazladır. Ben bu yıl 8 başvuru yaptım duyan geldi ve hepsi çıkacağına o kadar eminler ki çocukları dahil pasaport çıkarttılar 🤦🏼

• ⭐⭐

@gariban Bütün umudunu geçen senelerde bırakan ben daha pasaport başvurusunda bulunmadım 😅

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gariban Bütün umudunu geçen senelerde bırakan ben daha pasaport başvurusunda bulunmadım 😅

@hdemircanusa bir bakarsınız hiç beklemediğiniz anda çiçek açar umutlar 😅 pes etmek yok 💪

• @gariban Tüh keşke Önce Sana Çıktıktan sonra Diğerlerini hesaba katsaydın 😎

• Merhabalar ds260 formunun türkçe kılavuzu ile forumdan temin ettim ve hazırladım orada bir kısım var hem şuan çalıştığım işin özel bir yetenek istiyor mu birde orada ne iş yapmakistiyorsunuz orada ne iş yapacaksınız diyor bunları doldururken ingilizce mi yazacağız türkçe mi? google translate kullanırsam yanlış ifade edebilirim kendimi?

• Merhaba, kafama takilan bir soru var çekilişi kazandik diyelim. Mülakat için askerlik belgesi gerekiyormuş. Askerlik tecilim temmuzda doluyor. Sınava hazirlandiğim için tecil ettirme hakkim olmayacak muhtemelen. Her hangi bir üniversiteye yazilamam çünkü çıkacaği garanti degil, çiksa bile vize alacağim garanti degil. Eğer bir okula yazilirsam okul başari puanım kırılmış olacak. Yoklama kacagi durumunda, askerlik belgesi alinabilir mi? veya askerlik belgesini almazsam mülkat için sorun çıkar mi?

• ⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Benim düşünceme göre bu yıl başvuru sayısı geçen yılın 2 katından fazladır. Ben bu yıl 8 başvuru yaptım duyan geldi ve hepsi çıkacağına o kadar eminler ki çocukları dahil pasaport çıkarttılar 🤦🏼

Vallahi bencillikmi dersiniz ne derseniz deyin ben kimseye söylemedim, soranlara detaylı açıklama yapıp işte şu kadar masraf vs. anlatıp vazgeçirmeye çalıştım ki kendileri vazgeçti zaten işin iç yüzünü ögrenince,, 😃 çogunluk olarak bedava sanıp çıkar çıkmaz hiç bir şey yapmadan uçağa binip gideceklerini sanıyorlar 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@T-C-Kubilay-Dikici olduğu gibi türkçe yazacaksın zaten konsoloslukta ki kişiler türkçe biliyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.7k

| | | |