DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

günaydınlar herkese bir iki gündür çok giremedim gibi cenaze menaze işlerimiz vardı... anladım ki herşey boş... istiyoruz sadece her zaman hayırlısını istemek gerek olursa bir hayır olmazsa bin hayır arayalım her işte... ama isteyin istemekten vazgeçmek yok:) ama herşey fani işte böyle mezarlık ölüm mölüm başka moda sokuyor insanı benim değil erkek arkadaşımın bir yakınıydı... valla kadını attılar çuval gibi bir çukurun içine geçmiş olsun ruhuna el fatiha allah rahmet eylesin o kadar... allah hepimize sevdikleriyle uzun uzun ömürler nasip etsin... allah ölmeden bize amerikada dilediğimiz gibi yaşamayı nasip etsin saplıkla sıhhatle... sağlığımızın kıymetini bilelim o en kıymetli varlığımız ondan ötesi yok... güzel bir gün olsun bundan sonrası için daha güzel bakalım hayata ve güne:)

@debbieLA77 değil yakınım olması, mezarlık ziyareti yaparken hiç tanımadığım birinin gömüldüğünü gördüğümde bile, hatta mezarlık ziyareti yaptığımda dahi kedimi başka bı modda buluyorum hemen. Çok sarsıcı oluyo, sanırım kaçınılmaz sonumuzu gözlerimizle görmek bu kadar etkiliyo. Bu yüzden de hiç sevmem mezarlık ziyaretlerini kendimi hep çaresiz hissettirir bana. Başınız sağolsun... Dediğin gibi güzel bı gün olsun 🌸

• ⭐⭐

• @abrakadabra yeter ya artık her gün paylaşılıyor insan gaza geliyor bunları görünce😂

Fotoğrafları nerden buluyorsunuz🤔

• ⭐⭐

@Sabri-FT, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra yeter ya artık her gün paylaşılıyor insan gaza geliyor bunları görünce😂

Fotoğrafları nerden buluyorsunuz🤔

Gaza gelelim, moda girelim diye yapıyoruz zaten 😃
    Hazreti Google sağ olsun 🙂

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@abrakadabra, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

1. gün ve ABD'nin 36. eyaleti Oklahoma'dan herkese günaydın ve iyi forumlar 🙂

54f80b86-eae2-4a68-829e-87ab8615308b.jpg

Oklahoma-City-Cosa-Vedere-Attrazioni.jpg

ghnewsok-OK-3664229-18230f66.jpg

Features-00-Main-Streets-Pawhuska.jpg

@abrakadabra bu fotoğraflar beni benden alıyoooo ☺

Hangimizi kendinden almıyor ki 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@hasnotben, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ibrahimasar Medine’ye giden tarikat mi Şikago’ya giden tarikat mı 😀

Valla orasına sen karar vericen.

• çekilişe kalan süre sayacı kayıp mı oldu?

• ⭐⭐⭐

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çoğunluk Houston a gidiyor 🙂

Ben mangal icin gidicem. Forum ailemi goreyim, etimi, tatlimi, icecegimi gomeyim geri doncem.
    Bu arada californiadan yola çıkıp sikagodan birilerini alip oyle geleceğim. Kimi alacagimi da unuttum tabi 😂
    ( Abd'de yaşayıp su yazdiklarimi okuyanlar. Cok dalga gecmeyin 😂 )

• ⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

herkese günaydın, kendimi çıkmaz diye şartlandırdım ve 6 Şubat Maraş depreminden sonra gitmemenin iyi olacağını bile düşündüm ama hislerim bu forumu takip etmemi söylüyor hepinize bol şans kısmette ne varsa hayırlısıyla olur umarım

Eski arkadaslari tekrar gormek guzel 😊

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy “has been selected” , yok henüz amerikada değiliz

Bilet bakiyordun. Almissin o zaman biletleri.

YouTuber falan olma ama gidis olayini ceksen ne kadar guzel oluuur. Evden cikis, havalimani, ucaga binis, ucakta bol bol görüntü, inis, ilk cikis falan 😊

• ⭐⭐⭐

@karaçay, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

çekilişe kalan süre sayacı kayıp mı oldu?

Sayfayi yenile (F5)

• @semavi kadir bey youtube da videosunda green card kazandığı sene için, o sene değişik bir inanmışlık vardı demişti. hemen not aldım o lafı çünkü, bu seneyi benim için en iyi anlatan ifade oldu. kendimi mi gaza getiriyorum bilmiyorum ama çok değişik bir inanmışlık var bu sene. eve robot süpürge lazımdı, 10 gün salladım almayı, ya gidioruz nası olsa ne gerek var diye 🙂 geleceğe dair tüm planları 7mayıs, 30 eylül, mülakat tarihi vsye göre planlıyorum. bu şekilde misiniz siz de? veya bu şekilde hissedip çıkmayan oldu mu 🙂 çok umutlanmıyayım öyle ise 🙂

• Yasaklı

• Bizim sarı oğlanı tutuklamışlar. ABD tarihinde tutuklanan ilk başkan olarak tarihe geçti image.png

• ⭐⭐

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Abi tamam sana cephanelik vereceğim ABD'ye gidelim söz 😃

• Arkadaşlar destek lazım süreç çok yavaş ve neredeyse durma noktasına geldi excel listesine bakarsanız nisan ve mayıs ayında Ankarada mülakata girecek Türkiyeden EU kazananı yok. Seneye nasıl olur bilmem ama bu sene durum vahim böyle giderse.

• ⭐⭐⭐

@hadi-BE evet 6 nisan günü yolculuğumuz. Valla çok güzel olurda o kayıt işleri, kamera karşısına geçme filan hiç bana göre değil ya fotoğraf çekilmeyi bile çok sevmem hep kasılıyorum böyle işlerde 😄

• ⭐⭐

@hadi-BE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Çoğunluk Houston a gidiyor 🙂

Ben mangal icin gidicem. Forum ailemi goreyim, etimi, tatlimi, icecegimi gomeyim geri doncem.
    Bu arada californiadan yola çıkıp sikagodan birilerini alip oyle geleceğim. Kimi alacagimi da unuttum tabi 😂
    ( Abd'de yaşayıp su yazdiklarimi okuyanlar. Cok dalga gecmeyin 😂 )

Arkadaslar duydunuz mu, kaçak var 😂😂 sakın izin vermeyin 😂

• @sonar bizim için iyi oldu zaten biz göçmenleri sevmiyordu

• ⭐⭐

@baran-bozdogan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar destek lazım süreç çok yavaş ve neredeyse durma noktasına geldi excel listesine bakarsanız nisan ve mayıs ayında Ankarada mülakata girecek Türkiyeden EU kazananı yok. Seneye nasıl olur bilmem ama bu sene durum vahim böyle giderse.

Ne yapmamız lazım?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.3k

| | | |