DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@ErdalK bırakın böyle yaftalamalı konuşanları uzaklaşma imkanınız yoksa tersleyin işe yarıyor,
    ben ataları için kurtarilmayı yaşayanları için terk edilmeyi hak eden bir Türkiye görüyorum bu evre de bahsetmemek en iyisi biz mülteci değiliz olmaya çalışmıyoruz adamlar çekiliş kazansak bile bizi eliyor bir turist almak bile ne zor onlar sallana sallana geldi her imkan sunuldu aynı değiliz ömrümün yarısını tükettim yeter çocuğumun başındayken bir de o denesin diyemem hükümet değişir mülteciler gider ama bu zihniyetin göçüp gitmesi 50 yıl o kadar ömrüm yok bekleyemem

• @berolika anlatamıyorsun ki işte sen geleceğin için çalışıp çabalarken birilerine birşeyler altın tabaklarda sunulunca bir anlamı kalmıyor bazı şeylerin

• ⭐⭐⭐

@ErdalK ben bana böyle diyenlere şunu diyorum, kendi ülkemde göçmen gibi davranılmasındansa başka ülkede davranılması daha az dokunur.

• @Zelene bunu kaydettim zihnime kullanırım, ben de direkt tersliyorum zaten, senin bahsettiğin mülteci kalıbına kaçakçılara para verip giden ve orda burda kalacak yer arayan iş arayan kişiler giriyor ben direkt yaşam hakkı sahibi olarak gidiyorum yasal yollarla ve bir çok güvenlik soruşturmasından geçiyorum kaçak yollarla gidenlerle bir tutamazsın beni diyorum

• @ErdalK Kesinlikle katılıyorum. Yoksa kim ister ki yerini yurdunu sevdiklerini geride bırakıp gitmeyi.

• ⭐⭐

@tolgasatir aynen katılıyorum annem hep amerikaya gitmek istememe falan napıcaksınız orada Meksikalılar gibi davranacaklar size böcek gibi yaşıycaksınız diye burada durum hiç farklı değil suriyeliler hastanede benden önde sırada onlar ilaç parasına sıfır katkı patı ödüyor ben katı payı ödüyorum... bu nasıl adalet

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly günaydın senin adını okuyunca da hep aklıma Selly Hansen geliyor :)))

hahahaha güzel ürünlermiş inşallahbir gün benimde kendi markam olur en çok istediğim şeylerden biri 😁 😁

• ⭐⭐

@ErdalK sen sen ol bu insanlarla tartışmaya girme, çünkü biliyorum ki sana bunları diyen arkadaşına green cart çıksa kimselere demeden tüyer bu ülkeden sana da valla hiç istemedim ama hanım kazanmış çocuklar için geldik diyiverir... lafta herkese bıdı bıdı konuşmak iyi geliyor herhalde rahatlıyorlar böyle... öyle vatan millet Sakarya dönemini çoktan geçtik söyle o arkadaşına sinirlendirmesin beni 🙂

• ⭐⭐

@Selly ay inşallah çok da güzel olur valla... derim heyyy biliyor musunuz ben bu markanın sahibini tanıyorum diye herkese :)))

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 sadece hastane olsa, emlakçısı suratına bakmaz , taksicisi almaz, vergi muafiyetleri ıvır zıvır saymıyorum bile. yanlarında getirdikleri paraya vergi de uygulanmıyor

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly güldü şuan çok heveslenmek istemiyorum olurda çıkmazsa fazla üzülmemek için diyor, bende dedim ya hayal kuruyoruz işte evrene olumsuz mesaj gönderme 😂 birde dedim bak forumdakiler seni de aralarında görmek istiyorlar tamam ben de üye olacağım dedi 😂

ooo tamam işte gönlü varmış 😁 😁 😁 sorun yok kazanıp hep beraber forum ailesi olarak gidiyoruz 😁 😁 🙏🏻 🙏🏻

• @berolika, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@berolika ayyy orada pozlar ver fotolarını da ben çekeyim inşallah :))) bende gitmek istiyorum haberleşir programlar beraber gideriz:)

Müthiş oluur yazdım bunu bol bol fotoğraf çekilip instagramda paylaşırızz :))

@berolika ve @debbieLA77 lütfen bizi de dahil edin geziye 😁 😁 sonuçta hep beraber kazanıp gideceğiz buralardan 😁 😁

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly tüh ya hep ters köşe yapardım milleti 😂

hahahahaha kısmet değilmiş bu sefer 😁 😁

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

orta yaş grubu biraz geçmişe yolculuk yapalım adam olacak çocuk veya 7 den 77 ye dicem tahminler tuttu. Dünya starımızın hikayesini koyuyorum.

ne güzel günlerdi ne çok severdim ki hala çok severim kendisini. Mekanı cennet olsun keşke onun gibi iyi insanlar çoğalsa dünya da ama malesef tam zıttı insanlar çoğalıyor

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly ay inşallah çok da güzel olur valla... derim heyyy biliyor musunuz ben bu markanın sahibini tanıyorum diye herkese :)))

ay hadi inşallah 😁 😁

• @tolgasatir, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@debbieLA77 sadece hastane olsa, emlakçısı suratına bakmaz , taksicisi almaz, vergi muafiyetleri ıvır zıvır saymıyorum bile. yanlarında getirdikleri paraya vergi de uygulanmıyor

aynen öyle bedavadan bizden iyi yaşayıp bizi beğenmiyorlar , bizden nefret edip bizlere kötü davranıyorlar. Bizim de Ağustos ta kontratımız bitiyor ve çıkmamız gerekecek şuan oturduğumuz evden kara kar düşünüyoruz ne yapacağız diye. Gerçi ben diyorum green card ı kazanacağımız için eşyaları satar gidene kadar ailelerin yanında idare ederiz bir kaç ay. bakalım kısmet herşey

• @debbieLA77 bu aslında milli piyango almayın günahtır diye dolaşan tebliğciler gibi kendilerine çıksa direkt ortadan kaybolurlar , dünya çapında bir loto ve kazanmışım gitmeyip napacağım burada kalıp sinir krizleri mi geçireyim çalışıp emeğinin karşılığını alamayan, kendi vatandaşlarına göçmen gibi davranan bir ülkede nasıl mutlu olabilir ki bir insan

• @Selly ay hadi İnşallah 🤭 birde kazanıp yakın eyaletlerde veya yakın mahallelerde otursak tadından yenmez uzunca bir süre kafayı yemeden idare edebiliriz gibi 😂

• @ErdalK, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Selly ay hadi İnşallah 🤭 birde kazanıp yakın eyaletlerde veya yakın mahallelerde otursak tadından yenmez uzunca bir süre kafayı yemeden idare edebiliriz gibi 😂

aynen inşallah 😁 😁 😁

• ⭐⭐

@Selly @ErdalK bize çıkarsa, @diablo_ercan in duaları kabul olmazsa 😂😂 ve çok büyük bir aksilik olmazsa (çok fazla sa oldu sanki :)) biz Houston'da (sugar land, Katy yada spring taraflarında) olacağız. Herkesi bekleriz 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.8k

| | | |