Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba eğer ki bitti ise sadece 3 Mail mi dağıtıldı yani

• Asya dosyalarından da mail alanlar olmuş iranlı arkadaşım söyledi

• @Demayfo teşekkür ederim. Umarım bekleyen herkese mailler gelir.

• @misha90 saat 11 civarı geliyordu mailler bir kcc den dosyanızı kontrol etseniz belki belli olmuştur ?

• @mervey hayırlısı olsun inşallah; darısı hepimizin başına

• @yusufalak sistemden kontrol edebilir misin ?

• @melikemim

yok malesef. delirmeye 1. kaldı.

going cracy

• @yusufalak Amerika’da saat 17:02 muhtemelen gelmez bu saatten sonra

• Arada alan var mı görürüz sabaha artık inşallah bi kaç kişi daha almıştır en azından

• @melikemim

Bencede sonraki aya bakalım artık. Eşiğine geldik tırmalıyoruz resmen delirmemek elde değil ya.

• @melikemim Merhabalar, eğer görürüz derken excel listesi üzerinden görebilmeyi kastediyorsanız maalesef gerek bugün olsun gerek önceki zamanlar olsun maalesef birçok kişi excel üzerinde bilgilerini girmeye tenezzül etmiyor. Söz geldiği vakit herkes bu platformdan faydalandığını söylüyor ki eminiz bu platform olmasa hiçbirimiz bu süreci bu şekilde sürdüremezdik ama yakındığım konu buradaki bazı forum üyelerimizin bunu bilmesine rağmen bazılarının hem imza ve excel bilgileri yok bazılarının da ayrı ayrı tek olarak bu bilgileri yok.

• @Revolter keşke sadece excele veri girme konusu olsa; hepimizin elinde veri olması için çok değerli Excel tablosu ama bir çok arkadaşımız sorduğumuz sorulara cevap bile vermiyor. Tamam vermek zorunda değil ama hepimiz burada pamuk ipliğine bağlı umudumuzu tutmaya çalışıyoruz. Taşısak mı napsak ya da bekleyelim mi vs vs. Bazı kişiler standart olarak; sadece almayı seviyor 🤷♀

• @yusufalak valla bizim için bir sonraki ay da zor gibi

• Her ay olduğu gibi bu aya başlarken full umut dolu bekleyiş yine çöp oldu. Şuan moral, motivasyon, umutların tükenmesi gibi bir çok olumsuzluk hepimizin üzernde var. Yarın kalktığımızda yeni bir gün, yeni bir umut olacak. Süreç zor ama güzel bir gün olsun, 23 Nisan tüm çocukların bayramı kutlu olsun. Bize bu bayramı armağan eden, Cumhuriyetimizin kurucusu, Atamız asla pes etmedi, biz de pes etmeden, umutsuzluğa kapılmadan son güne kadar yapılacak her şeyi yapıp sonucunu beklememiz gerekiyor.

• Arkadaşlar merhaba sıralama no 8K larda mülakat yerim ankarada fakat sıra gelmicek gibi taşıma işlemlerini nasıl yapabilirim bununla ilgili bir link var mı ? ve hangi konsolosluklara taşırsam daha hızlı sonuc alırım

• @Revolter mesela şuanda mülakat maili alan iki kişinin excelde kaydı yok. Ciddi anlamda sürekli birilerinin çabalaması, birilerinin kenardan sessizce izleyip insanların süreçlerinde aldıkları aksiyonları, zorlukları, harcadıkları zamanı sıfır çaba ile onlardan alıp ilerliyor insanlar.

• @Cumutey Maalesef öyle, süreç başladığında DV2024 ile alakalı başlıkların hepsini baştan sonra okuduğumda 100 kadar kişi excel üzerinde yoktu. Tabi zaman içerisinde bu sayı artmıştır ama azalmamıştır. Ayrıca bu durum sadece bizim süreci takip edebilmemiz için değil ayrıca gelecek dönem talihlilerinin de inceleyebilmesi için kaynak niteliği taşıyor. İşin özü maalesef ne desek kafi gelmiyor, bazen kendimizi tam anlatamıyoruz bazen de ettiğimiz kelamın karşıda tesiri olmuyor.

• @Revolter

Excel işlemenin ne gibi bir sakıncası var anlamıyorum. Sırada bekleyen kişiler için önemli bir veri kaynağı. Tabi kimseyi zorlayamazsınız illa gireceksin diye ama bu formda birçok konuyu insanlar tecrubelerini paylaşarak öğreniyor. Sizde paylaşımcı olmasınız ki bilgi çoğalsın.

• @yusufalak Tamamen katılıyorum size, ben artık birkaç kere bu konunun hassasiyeti hakkında uyarılmasına rağmen bu konu üzerine aksiyon almayan üyeleri şahsım adına hüsnü zan üzere göremiyorum maalesef ve o üyelerin paylaşımlarını dahi görmemek için engellenen üyeler arasına ekliyorum.

• @Revolter
    İnan herkes çok stresli şunun surasında 3 dağıtım kaldı. Mayıs dağıtımı (Temmuz ayı için), Haziran dağıtımı (Ağustos ayı için), Temmuz dağıtımı (Eylül ayı için). Ama geçen seneki durumları göze alırsak, temmuz dağıtımına kalmak istemem. Bu performans ile giderse ANKARA korkuyorum ki ben bile artık mart'a gitmenin planlarını yaparken mülakat alabilieceğimin derdine düştük. Sağlımından olmadan şu süreci bi şekilde tamamlamak istiyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

198

41.2k
Users

4.4k
Topics

427.8k

| | | |