DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Aka Kazanan kişinin gitmesi gerekiyor. Ayrıca sizde 21 yaşın altındaysanız sizde green card alabilirsiniz onlarla birlikte. Aksi halde sizin kendinizin kazanması gerek.

• Banned

@kebabdefender istediğin yerde girersin

• ⭐⭐

@Aka 21 yaşından küçük ve bekarsan, annen veya babana çıkarsa asıl talihlinin giriş yapması gerekiyor.

• ⭐⭐⭐

Günaydınlar olsun ahali 🌺

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Orcrist ikinci bir kontrol sitesi sonuçta bu siteler dv lottery fotoğraf şartlarına uygun bir şekilde kontrol ediyor. Senin 591 hatası alman elinde ki resim biometrik ondan o hatayı aldın. Daha önce de yazdın fotoğrafçıdan ham yani oynanmamış ilk makineden çekti bilgisayara yüklediği resmi alırsan ozaman idphoto programı 10 saniye de çeviriyor. İndirmesi 88 saniye sürüyor.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@francis her üçü farklı kulvar olduğu için hepsinin vizeleri farklı farklı birbirini etkilemez şurda etkiler eğer work and travel vizen var green kart kazandın mülakatı geçersen artık bu work vizen iptal olur yerine green kart basılır o kadar aynı şekilde turist için de geçerli turist var green kart onaylandı ozaman turist iptal olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kebabdefender hayır değil başvuru yapma çünkü ret yersin 7.0 < 8.0 olması gerekiyor yazık masrafların yanar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@frkbzdg bu sitenin en altında var

• @quikless Evet.Dediğiniz gibi kontrol ettiğimde orjinal fotoğraf 591x591 diğer fotoğraf 600x600 olarak gözüyor.Cevapladığınız için sağolun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@CRR tebrikler nur topu gibi bir resmin var
    11.jpg
    22.jpg
    33.jpg
    44.jpg

• @ayvalik10 Sizin bahsettiğiniz programdan(idphoto) fotografı yükledikten sonra 600x600 oldu fakat dediğiniz gibi fotoğrafçıdan gidip ham halini isteyeceğim.Bana zaten 600x600 ölçülerde göndereceğini söylemişti.591x591 olarak değilde ölçüleri daha büyük olarak gelseydi dediğiniz programda halledecektim zaten.Cevapladığınız için teşekkür ederim.

• ⭐⭐

@Aka, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Detaylarına pek girmek istemiyorum ama ailem başvurup kazanırsa mülakatla vizeyi kazanırsa (aynı zamanda ben de başvurcam) onlar gitmese bile ben gidebiliyor muyum yoksa o hakkı benim de kazanmam için orada mı yaşamaları gerekiyor?

Asıl talihlinin giriş yapması gerekiyor denmiş diğer cevaplarda. Kafa karışıklığını önlemek için yazıyorum. Asıl talihlinin mülakata gitmesi ve ABD'ye giriş yapması zorunlu ama ABD'de yaşaması zorunlu değil. Asil talihli ABD'ye giriş yaptıktan sonra ayrı olarak değerlendiriliyor green kart. Örneğin babanız kazandı. Babanızın mülakata gitmesi şart. Yoksa vize onayı alamazsınız. Ayrıca babanızın uçakla sizinle beraber ABD'ye gitmesi de şart. ABD'ye girdikten sonra babanız akşam dönebilir sıkıntı yok. ABD size daha sonra "Baban geri dönmüş sen de git" demiyor. Girişten sonra herkes ayrı ayrı değerlendiriliyor.

• Arkadaşlar tekrar danışmak istiyorum malum başvurulara da az kaldı pasaportumun süres 2022 senesinin 17 ekim tarihinde bitecek başvururken bu pasaportu kullansam atıyorum çıktığında pasaport süresini uzatmak durumunda kalacağım bu da sanırım numara değişikliğine yol açacak herhangi bir sorun yaratır mı ne yapmalıyım ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hknengz dediğin gibi eğer mayıs ayında kazandığını gördüğün zaman DS260 doldurmadan önce YENİ pasaportu çıkartacaksın daha sonra ds260 YENİ pasaportun numarasını yazacaksın. Zaten yeni pasaportuna eski pasaportun geriye kalan günleri de ilave edecekler. Daha sonra mülakata gideceğin zaman ilk başvuruda pasaport numaran kafadan salladın yoksa gerçek mi olduğunu ispat etmek için ESKİ pasaportunu da yeni pasaportunla birlikte yanında götüreceksin. O yüzden mayıs ayında YENİ pasaportunu çıkarırken ESKİ pasaportu SAKIN geri verme o pasaporta ihtiyacın olacak. Mülakata 2 pasaport birlikte gideceksin.

• @ayvalik10 çok teşekkür ederim bu yazınızı kaybettim umarım mayısta o güzel yazı gözükür

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hknengz sadece yazı değil aynı zamanda son beş rakamı en fazla 20000 olsun

• ⭐⭐

Günaydın Yeşil Kart Forum ailesi..

• Hayırlısıyla bu sene eşimle birlikte başvurucaz
    Sormak istediğim iki sorum olacak

1- pasaportu aldığım tarih başvurular başladıktan sonra ki bir tarih olsa sıkıntı olur mu ?

2- Benim bebeklikten kalma halk dilinde sarılık tıp dilinde hepatirB denilen bir sorunum var ancak ben sağlıklı bir taşıyıcıyım hasta değilim yani kronik hepatitB taşıyıcısıyım . Bu sağlık raporu için umganlara gidince elçilikte ret yememe sebep olur mu ?

• Banned

• Merhaba ilk başvuruyu bu sene yapacağım eminim
    İnşallah bana nasip olur ..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

257

41.5k
Users

4.4k
Topics

429.6k

| | | |