DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba herkese ben de amerika da yaşamak istiyorum ve ilk defa green card başvurucam acaba rica etsem dikkat etmem en önemli bilgileri verebilirmisiniz

• Bu konu ile ilgili forumda bir başlık var başvurma ile ilgili. Bu sene kaçtı artık 2019 ekim-kasım arası başvurular tekrar olur o zamanı beklemelisin. Yada benim önerim yaş ve okul durumlarınız uygunsa okul okumak( özellikle community colleage) için başvurular yapmak tabi onun içinde 2019'u beklemek lazım. Türkiye ABD arasındaki sorundan dolayı randevular baya sarktı. Amerika için en önemli konulardan biride ilk zaman için gerekli yeterli miktarda para. Amerika'ya gidince çalışıp para kazanma durumları halledilebilir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@malefez Green Card cekilisi hakkinda bilgi icin su sayfalari inceleyebilirsiniz: https://yesilkartforum.com/abd-ve-greencard-hakkinda/

sayin gkhanfeez 'in dedigi gibi bu yilki basvurular bitti, 2018 yilinin sonunda DV2020 Green Card cekilisi icin basvuru yapabilirsiniz. Bu konudaki yasal guncellemeler icin forumu takipte kalin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

42.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.8k

| | | |