DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @HAYAT hocam gc çıkarsa neden burda devam etmek istiyorsunuz onu anlamadım?

Ayrıca şu vatandaşlık ile ilgili olarak örneğin milli savunma bakanlığının sitesinde kara harp okulu vesayre bu tür askeri okullara girecek öğrencilerin 2.vatandaslıklarından çıkmaları gerekmektedir diyor sonuçta adam okulu bitirince subay oluyor.. Sadece paylaşmak istedim..

• ⭐⭐⭐⭐

@HAYAT abd ye girdikten sonra süreç tamamen kişisel ilerler yani evet yine de sorun.

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG vatandaşlığı sormuyor 6 ayda bir girip çıkmayı soruyor gc ile

• @Ping-PONG Neyse artık eşimde evinin erkeği olur yapacak bir şey yok😝 😝 😝

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 maliyet dolar üzerinden olunca bizi aşacak kadar 15binler konuşuluyordu. O dönem o kadar yoktu şimdi yeniden denenebilir

15 bin yıllık sıkıntı yok. Ben ekstra çalışarak 1 sene de toplarım onu kanada da. 2 yılda sonrasında nasıl olsa pr a gidecek yolu açmış olacağım.

• Yasaklı

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@HAYAT hocam gc çıkarsa neden burda devam etmek istiyorsunuz onu anlamadım?

Ayrıca şu vatandaşlık ile ilgili olarak örneğin milli savunma bakanlığının sitesinde kara harp okulu vesayre bu tür askeri okullara girecek öğrencilerin 2.vatandaslıklarından çıkmaları gerekmektedir diyor sonuçta adam okulu bitirince subay oluyor.. Sadece paylaşmak istedim..

Aynı şey ABD' dede var. Hatta bu konu askerlikle sınırlı değil. Ben de bunu anlatmaya çalıştım ama anlamak istemediler. 😃

• Selamlar uzun süredir yoktum. Yazılım alanında birşeyler öğrenmeye çabalarken zaman nasıl geçti anlamadım ama son günler yaklaştıkça biraz heyecan olmaya başladı. Ara ara girip sizleri okuyordum ama 🙂 Çocuklu arkadaşlar nereye gidiyorsa bizde oraya gelelim 2 tane bıcırıkta bizde var 🙂

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Ping-PONG vatandaşlığı sormuyor 6 ayda bir girip çıkmayı soruyor gc ile

Vatandaşlığa giden yolun sorusu bu farkında mısın? 😃
    Bazen leb den leblebiyi anlayıp cevap verebilir insanlar çok basit olmaya gerek yok gardaşım benim 😃

• ⭐⭐

@WithNaz Florida Tampa tabi bu sene hepimiz oraya gidiyoruz @Rhonster izniyle

• @Batuhan-X Benim emekliilk için sürem tamam ama eşimin bir kaç yılı var onun için. O kadar çalışmış hakkı yanmasın diye merak ettim.

• ⭐⭐⭐⭐

@HAYAT, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 Bu yaştan sonra düşündüğün tek şey kemiklerimin ısınması 😂 😂 😂

Pablo Escobar gibi dolar yakar ısırırım ben😎😂

• Benim mekan belli san francisco veya çevresi mecburen 😃 meslek orada

• @gariban hadi inşallah 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@HAYAT bu arada gc ile çıkıp 6 aydan fazla kalabilirsiniz 1 yılı geçtikten sonra sorular soracaklardır ama çok problem olmayacaktır ama bunu tekrarlamanız dediğim gibi problem elinizden alınabilir gc.

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@HAYAT, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10 Bu yaştan sonra düşündüğün tek şey kemiklerimin ısınması 😂 😂 😂

Pablo Escobar gibi dolar yakar ısırırım ben😎😂

Rubleye çevirin daha çok ısınırsınız 😇😇

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG bir yolda yürüyorsun diye sonunu getirmek zorunda değilsin bazen sapaklardan dönülebiliyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban benden herkese izin var Tampa'yı Sevenler Derneği başkanı olarak gelen herkese kapımız açık 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@HAYAT bu durumda re entry permit alırsınız çok uzun bir zaman yoksa

• ⭐⭐⭐⭐

@HAYAT re entry permitler 2 yıllık veriliyor daha sonra yenileyebiliyorsun ama sıkıntılı bir süreç olabiliyor.

• Yasaklı

@Rhonster Kankacım insanlara bekledikleri cevabı vermeye. çalışıyorum. Mesela bak.

@HAYAT
    Sorunuza şöyle bir cevap daha vereyim. Aslında cevaplarımın yönünü de anlayabilirsiniz bu cevaptan. Ben neden sonuç ilişkisini düşünerek kendimi yerinize koyarak cevap vermeye çalışıyorum.

Siz 5 sene sonra vatandaşlığı alacağınız için bırakın eşiniz ne yaparsa yapsın. Siz vatandaş olduktan ve evliliğiniz gerçek olduktan sonra bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum. Vatandaşlık gecikebilir sadece 😃
    Olurda sizi bu süreçte sizden boşanırsa (sadece varsayım) oda onun sorunu, bırakın ne hali varsa görsün 😃

İkinizden birisi vatandaşlığa emin adımlarla gittikten sonra bir problem yok.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.1k

| | | |