Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Sayın @frozen salgın dolayısıyla sizde durumlar nedir? Umarım her şey yolundadır

• ⭐⭐⭐

ABD otomotiv sektorunden bilgi geceyim;

Otomotiv fabrikalari haftaya tam kapsamli olarak uretimlerine basliyor. Mart sonundan itibaren baslayan ve bu haftaya kadar suren evden calisma hayatim boylelikle sonlanmis olacak gibi duruyor. Muhtemelen haftaya, "Corona Virus ile yasamaya alismaliyiz" temasi ile islerimize donecegiz gibi gorunuyor.

• @FreeWoRLD Hayırlısı olsun, bi yerden başlamak gerekli artık.

• Merhabalar. Forumda ilk girisini yapamayan ve uzatma icin konsolosluga basvuran cok kisinin hikayesini bir sekilde duyduk ancak sureci birinci agizdan anlatan kimse yok. Varsa affiniza siginarak linki paylasmanizi isterim. Gidis bi sekilde var ancak saglik sebepleri yuzunden seyehatten kendi sagligim icin tedirgin oluyorum dogal olarak. Uzatma icin daha once onceki yillarda nasil bir yol izlenmisti?

• ⭐⭐⭐⭐

@berkpnt, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Merhabalar. Forumda ilk girisini yapamayan ve uzatma icin konsolosluga basvuran cok kisinin hikayesini bir sekilde duyduk ancak sureci birinci agizdan anlatan kimse yok. Varsa affiniza siginarak linki paylasmanizi isterim. Gidis bi sekilde var ancak saglik sebepleri yuzunden seyehatten kendi sagligim icin tedirgin oluyorum dogal olarak. Uzatma icin daha once onceki yillarda nasil bir yol izlenmisti?

re entry permit konusunu inceleyin aradığınız bilgiler orada.

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Merhabalar. Forumda ilk girisini yapamayan ve uzatma icin konsolosluga basvuran cok kisinin hikayesini bir sekilde duyduk ancak sureci birinci agizdan anlatan kimse yok. Varsa affiniza siginarak linki paylasmanizi isterim. Gidis bi sekilde var ancak saglik sebepleri yuzunden seyehatten kendi sagligim icin tedirgin oluyorum dogal olarak. Uzatma icin daha once onceki yillarda nasil bir yol izlenmisti?

Re-entry permit ABD’ye giriş yaptıktan sonra alınabilen bir izin

• ⭐⭐⭐⭐

@Edelweiss, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@Rhonster, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

Re-entry permit ABD’ye giriş yaptıktan sonra alınabilen bir izin

orda tartışmışlardı diye hatırlıyorum ondan öyle yazmıştım.

• Re entry sayfasinda tek bir bilgi bile yok nu bahsettigim konu hakkinda. Zaten re entry ilk girisini yapmis olanlarin erteleme istemesi.
    Ayri bir baslik. Yinede tesekkurler.

• ⭐⭐⭐⭐

Re entry sayfasinda tek bir bilgi bile yok nu bahsettigim konu hakkinda. Zaten re entry ilk girisini yapmis olanlarin erteleme istemesi.
    Ayri bir baslik. Yinede tesekkurler.

okudugum sayfayı karıştırdım demek ki bir göz atayım geçmişe bulursam atarım linki.

• @berkpnt şu süreç içerisinde bu öğrenmek istediğinizi yapma konusunda size tek bir tavsiyede bulunabilirim çok kısa bir zaman kalıyor 2 ay bilemedin 2.5 ay o süre içerisinde hiçbirşeyi ertelemenizi tavsiye etmem edebileceģim tek tavsiye dualarimiz kabul olurda konsolosluk bir an once acilirsa mulakata girin vizeyi alin ilk girişi yapin geri donun bi kac ay sonra tekrar gidersiniz eger bir cekinceniz varsa.yoksa zaten herkesin vize alabilme olasiligi imkansiza 1 kala iken birde birşeyleri ertelemek tamamen elenmeniz demek olabilir.

• @dogodogo
    dunyayi etkileyrn bir salgin var. sadece ogrenmek istedigim daha once uzatma alanlar nasil aldilar? Bu kadar. Forumda hep bahsediliyor ancak somur bir ornek surec hakkinda goremedim.

• ⭐⭐⭐⭐

@dogodogo
    dunyayi etkileyrn bir salgin var. sadece ogrenmek istedigim daha once uzatma alanlar nasil aldilar? Bu kadar. Forumda hep bahsediliyor ancak somur bir ornek surec hakkinda goremedim.

daha önceki alanlar havaalanından giriş yapıp re entry alıp hemen sonraki uçakla geri dönenler ( duruma göre bir kaç hafta kalanda var) ilk defa böyle bir durum oluyor.

• @berkpnt şöyle oluyor mulakata girip vizeyi aliyorsunuz fakat 6 aylik vize surecinde abd ye ilk girişi yapmiyorsunuz konsoloslukla iletisime geciyorsunuz butun belgelerin guncel halini ve pasaportu hazirliyorsunuz saglik testine tekrar para verip girip cikiyorsunuz ve belgelerle pasaportu tekrar konsolosluga yolluyorsunuz onlarda size yeni bir 6 aylik vize basiyor vize ucretinide yeniliyorsunuz tabi.ama bu uzatmadab sonraki 2. Vizeyide 30 eylul tarihi gectikten sonra alabiliyormusunuz bilmiyorum.salgin konusunda da ben artik gercekten alini agzina yuzune surmedikten ve insanlara yaklasmadiktan sonra bulastigini dusunmuyorum.maskeyi tak kimseye yaklasma alini hozune agzina goturme hasta olmazsin😂kaynak CDC WHO TC.SAĞLIK BAKANLIĞI.

• @dogodogo yani anladigim su yanlissam lutfen duzeltin.

Konsolosluk ile iletisime gecin,
    Istenilen belgeleri gonderin. Tekrar saglik kontrolu gibi islemleri gectikten sonra ikinci vizeyi aliyoruz. 30 eylulu gecmemek kosulu ile.

• ⭐⭐⭐⭐

@dogodogo, içinde söyledi: Coronavirus (COVID-19)

@berkpnt şöyle oluyor mulakata girip vizeyi aliyorsunuz fakat 6 aylik vize surecinde abd ye ilk girişi yapmiyorsunuz konsoloslukla iletisime geciyorsunuz butun belgelerin guncel halini ve pasaportu hazirliyorsunuz saglik testine tekrar para verip girip cikiyorsunuz ve belgelerle pasaportu tekrar konsolosluga yolluyorsunuz onlarda size yeni bir 6 aylik vize basiyor vize ucretinide yeniliyorsunuz tabi.ama bu uzatmadab sonraki 2. Vizeyide 30 eylul tarihi gectikten sonra alabiliyormusunuz bilmiyorum.salgin konusunda da ben artik gercekten alini agzina yuzune surmedikten ve insanlara yaklasmadiktan sonra bulastigini dusunmuyorum.maskeyi tak kimseye yaklasma alini hozune agzina goturme hasta olmazsin😂kaynak CDC WHO TC.SAĞLIK BAKANLIĞI.

gc süreci abd ye ayak bastıktan sonra başlıyor yani green cardın basılması için ülkeye giriş yapması gerek son vizede 30 eylülde veriliyor o yıl için.

• ⭐⭐⭐⭐

@dogodogo yani anladigim su yanlissam lutfen duzeltin.

Istenilen belgeleri gonderin. Tekrar saglik kontrolu gibi islemleri gectikten sonra ikinci vizeyi aliyoruz. 30 eylulu gecmemek kosulu ile.

bunu deneyebilirsiniz. eğer sağlık kontrolü süreniz 30 eylülden önce bitiyorsa

• Bunu deneyipte alan varmi peki bu forumda asil ogrenmek istedigim sey bu:) yani evet herkes diyor ancak birinci agizdan ben bu sureci yasadim, ilk girisimi bazi sebeplerden oturu yapamadim ama ikinci kez vizemi aldim diyem varmi bu forumda?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dogodogo yani anladigim su yanlissam lutfen duzeltin.

30 Eylül'den önce olması ve konsolosluğun elinde size verebileceği bir DV vizesi bulunması şartıyla bu şekilde yeniden vize alabilirsiniz. Ancak bu durumda olan çok kişi olduğundan ve konsolosluğun tam kapasite ile çalışmaması durumundan dolayı ben imkanı olanların vize süresi bitmeden ABD'ye giriş yapmasını tavsiye ederim. ABD'de herhangi bir şehirden girebilir, birkaç saat bile kalıp geri dönebilirsiniz.

• Suan bu dediginiz mumkun gozukmuyor. Ayrica, bu paylasim girisini yapamayanlar icin yol gosterilmesi amaci ile yazilmistir. Bu forumda var ise vizesini gocmen vizesini uzatan tecrubeleri bizim icin cok onemlidir.

• @FreeWoRLD Merhaba hocam, sanırım ABD'de otomotiv sektöründe çalışıyorsunuz. Özel değilse hangi firma ve nasıl işe alındığınıza dair bilgi verirmisiniz?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

144

40.9k
Users

4.4k
Topics

426.0k

| | | |