Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• maalesef yine bir saldiri daha oldu. su sorunu artik cozmeleri lazim. bu kadar rahat silaha erisilen bir ulkede, ozentilik-manyaklik karisinca bu tarz facialar yasaniyor. cidden yeter...

• sırf bu yüzden hangi eyaleti seçsek diye düşünüyorum

• sırf bu yüzden hangi eyaleti seçsek diye düşünüyorum

• @dragonmom sırf bu yüzden hangi eyaleti seçsek diye düşünüyorum

• ⭐⭐⭐⭐

@dragonmom eyalet seçimi bu konu da fazla etken olmaz. Abd nin kanayan yarası . Eyaletten öte güvenlik haritalarına bakarak emniyetli bölge seçimi ve demografik yapı konusunda araştırma yapmak lazım. Savannah eskiden bazı sıkıntıları vardı. Ancak vali
    Belediye Başkanı kiliseler ve halk işbirliği ile iyi bir duruma getirdiler. Polisler burada vızır vızır çalışıyor. Demografik yapı silah kullanımı ve alışkanlık konusunda bayağı iyi bir kıstas oluyor.

• Böyle saldırılar Texasta da çok oluyor. Allah korusun. Gerçekten kabus bir şey..bunları düşünmemek çalışıyorum. Önlem da yok..okullarda güvenlik da var onlar da engel olamıyorlar..nasıl bir şey ya:((

Benzer Başlıklar

• 330
  • 31
  • 2
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |