Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Amerika'da isminizi değiştirmek isteseydiniz ne olurdu?

• @sinem Amerika'da isminizi değiştirmek isteseydiniz ne olurdu? içinde söyledi:

şu an annemin konken arkadaşlarından ekstra nefret ediyorum. 🙂 o halde benim kastettigim öpüş şekline sosyete öpücügü diyelim. böyle birbirine yanaşıp ama asla dokunmadan yanakları öper gibi yapıp havayı öpmek . 😃 temas yok öpücük yok.

Sormami mazur gorurseniz; neden israrla tanimadiginiz ve rahatsizligini kibarca belli etmis biri uzerinde “opmek” eylemini gerceklestirmek veya gerceklestireceginizi yazmak ihtiyaci hissediyorsunuz? Biliyorsunuz taciz(harassment) sadece bir cinse ait bir suc degil ve ABD’de cok ciddiye aliniyor.

• Banned

@sharm çok masumane ve beklemedigim kadar tatlı bir cevap verdi ve ben hoşnutlugumu böye ifade ettm yoksa ne ben onu öperim ne o beni öper. Neyse farklı bir ifade şekli kullanırım bundan böyle. 🙂 hiç taciz olarak düşünmedim ve öyle de davranmadım. Yani bakınca pek de taciz gibi durmuyor ama neyse. 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sinem Hanim, forumda her turlu opucuk sekli ve taciz yasak. 🙂

• @Sinem Sinem hanımdan rahatsız olanlar daha ABD ye ayak basar basmaz kendisini şikayet edip cinsel tacizden ceza almasını sağlayabilirler. Jail da ekip biçme işlerine devam edebilirsiniz sinem hanım 🤭😆 Sayın tanti duyurulur 😆😆😅👍😘

• @crazycells Amerika'da isminizi değiştirmek isteseydiniz ne olurdu? içinde söyledi:

Forum kurallarına acilen ekleyiniz sayın @crazycells. Ne olur ne olmaz. 👍🤗

• Banned

@crazycells Amerika'da isminizi değiştirmek isteseydiniz ne olurdu? içinde söyledi:

aman tamam bundan böyle tatlı ve masumane laflarına sadece gülüp geçecegim öpmeyejegim. 🙂

• Banned

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Ufuk isminde akrabam ilk yıllarında ev sahibi yüzünden mahkemeye çıkmışlar mübaşir tarafları hakime isimlerini okuyor u-fuk okurken you fuck diyor sonra hakim tekrar akrabaya soruyor ismin ne u - fuk yazılışı ama okurken you fuck diyor az kalsın küfürden hapise giriyormuş sonra arkadaşları ona ken oğlunun ismi tunahan onada tunafish diyorlar yani sen bir şey söylemesen de onlar zaten sana kendilerince bir isim takacaklar

• Bilinçaltı kendini değişik şekillerde gösterebiliyor...

• This post is deleted!
  • Banned

@labrador teşekkürler. 🙂

• Gül gibi Konuyu yediniz vallahi.... 🙄😐🤨😑

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sinem Amerika'da isminizi değiştirmek isteseydiniz ne olurdu? içinde söyledi:

@labrador teşekkürler. 🙂

@Sinem Hanim opucuk fantazilerinizi forum disinda tutarsaniz sevinirim.

• Gerçekten rahatsız oldum yukarıda yazılanları okuyunca. Benim bir süredir göz işaretine basıp yazdıklarını okumadığım ama kendisine cevap vermeye çalışan arkadaşların yaptığı alıntılarla yazdıklarına maruz kaldığım kişi sonunda işi Fransız Ö. kadar getirmiş. Bu foruma hiç yakışmıyor, daha ne kadar dibi göreceğiz, çok yazık...

• Banned

@crazycells Amerika'da isminizi değiştirmek isteseydiniz ne olurdu? içinde söyledi:

@sinem Amerika'da isminizi değiştirmek isteseydiniz ne olurdu? içinde söyledi:

@labrador teşekkürler. 🙂

@Sinem Hanim opucuk fantazilerinizi forum disinda tutarsaniz sevinirim.

Sayın @crazycells biraz haddinizi aşmıyor musunuz? Öpücük fantezim falan yok benim. Safça ve tatlı tatlı benimle dalga geçen biriyle kendi tarzımla dalga geçiyorum. Neden bu kadar rahatsız olunuyor onu da anlamış degilim. Tamam irrite oldunuz da artık bir son verseniz diyorum Kendinzden farklı düşünüp hareket edeni illa ki dışlamanız şart mı! Amerika özgürlükler ülkesi ya hani.. biri de orada sizinle bu tarz dalga geçerse ona da aynı tepkiyi mi vereceksiniz yoksa gülüp geçecek misiniz? Sanırım bu biraz da insanların olgunluk ve algılama seviyelerine baglı bir şey ve forumdaki bazı arkadaşlar-hepsi degil bazıları- o seviyeyi henüz yakalayamamışlarsa kusura bakmayın bu benim sorunum degil. Karşıt fikirdeki insana biri git kendini yak benzin parası benden der! Biri kalkar igreniyorum der! Biri kalkar güya espri yapacak bilinçaltından bahseder-kendi bilinçaltını hesaba katmaz tabii!... Ne tuhaf insanlar varmış ülkemizde! Bu insanlardan müteşekkil bir ülkeye enflasyon da hak her türlü bela da hak. .Çok kızdım size zira forum sahibi yöneticisisiniz en fazla esnek olması gereken siz bana "öpücük fantezisi " mi diyorsunuz!! Atılacak biri varsa ben degilim ama eminim ki forumdaki bazılarında mevcut bulunan bu egoizm çok bilmişlik ukalalık ve algı kıtlıgı varken atılacak kişi yine ben olurum. Ha şu var, bu forumda çok degerli efendi aklı başında terbiyeli edep uslub sahibi insanlar da var. Görüyorum ki azınlıktalar ve susmayı tercih ediyorlar zira ONLARI BİRİLERİ sindirmiş Buna ancak yazıklar olsun denir! Şurada açıklanmasına sekiz on gün kalmış. Bilgi edinmek ve beklerken muhabbet etmek için girdigim bu forumda fayda gördügüm/faydalı olabildigim sürece bulunacagım. Ta ki atılana kadar ya da artık bu forumla işim kalmayana kadar. Tekrar derin teessüflerimi siz @crazycells e bildiririm efendim! Efendi efendi yazışanlara selam haddini aşanlara da yazıklar olsun!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sinem Sinem Hanim, sizi uyardiktan sonra bile konuyu durup durup acan ve birilerini opmeye calisan ya da sakasini yapan sizsiniz, ben degil.
    https://yesilkartforum.com/forum/post/58021

Serbest Kursu bolumune hadi neyse desek bile (ki bundan da forum kullanicilari rahatsiz), diger bolumlerdeki ciddi konulari benzer konularla sulandiriyorsunuz.

Sizi suresiz olarak forumdan cikariyorum, hem forum duzenine uyamiyorsunuz, hem de ben dahil pek cok uyeye bos yere vakit harcatiyorsunuz.

Cevap hakki dogdugunu dusunuyorsaniz ve cevap vermek isterseniz bana mesajinizi gonderebilirsiniz. Iletinin altina eklerim.

• @crazycells Saygılar, sevgiler. Çok teşekkür ediyorum. Yeterince iyi bile dayandınız. Sabrınıza hayranım

• ⭐⭐ Banned

Erin Jarvis (jay) Ernhardt

• Benimki de herhalde ''Lily'' ya da Nily gibi bir şey olurdu ki asla rahatsız olmazdım 🙂

• Anıl ismine önerisi olan varmı ya 😝

Benzer Başlıklar

• 17
  • 39
  • 1
  • 492
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

40.9k
Users

4.4k
Topics

425.9k

| | | |