Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Çok teşekkür ederim yönlendirme için @waterman

Kaptan emeğine sağlık güzel bilgi oldu adres gösterebilirim evet @denizci10 😇ikna konusu bende 🖊

• Zillow, trulie, apartmans marketplace ev arama sürecinde yardımcı siteler.

• Arkadaşlar merhaba
    Yaşadığım şehir los angeles
    Turist vizesi ile Aralıktan beri buradayım. vize statümü değiştirmeyi düşünüyorum. Ev kiralamak istiyorum ancak bir problem var. Hiç kimse ev vermiyor. Banka hesabımda iyi bir para var. İtine başvuralı 3 ay oldu itinim daha elime ulaşmadı. Nasıl bir yol izleyebilirim adama 6 ay sözleşme yapalım 6 ay Cash veriyim diyorum ona da yanaşmıyorlar ne yapabilirim önerisi olan varmı?

• ⭐⭐⭐

@mehmetgumus LA bu konudaki en sıkı eyaletlerden biridir. Şansınızı sürekli deneyin belki de statü değişiminden sonra ev kiralamak konusunda daha iyi seçeneklere sahip olabilirsiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mehmetgumus telefondan giriyorsanız sol üst taraftaki 3 çizgiden menü açıp en alt sıralarda harita isminde dünya işaretine tıklayın oradan las vegas forum aile üyelerini görebilirsin onlardan yardım isteyebilirsin sana yardımcı olacaklardır biz aileyiz burada

• @ayvalik10, içinde söyledi: Turist Vizesiyle Ev Kiralamak, Banka Hesabı Açmak, Ehliyet Almak...

@mehmetgumus telefondan giriyorsanız sol üst taraftaki 3 çizgiden menü açıp en alt sıralarda harita isminde dünya işaretine tıklayın oradan las vegas forum aile üyelerini görebilirsin onlardan yardım isteyebilirsin sana yardımcı olacaklardır biz aileyiz burada

Teşekkür ederim umarım birini bulabilirim 🙏🙏🙏

• ⭐⭐⭐

@mehmetgumus turist vizesiyle ev tutmak özellike LA,SF gibi Calinin pahalı şehirlerinde zor bence. Hiçbir kredi geçmişiniz olmadığı için araya garantör koymak istiyorlar. Bizde şimdi SFda ev tutmak için işlemlerimizi yapıyoruz job offer letter sunmama ve aynı şekilde 3-4 ay peşin verebileceğimi belirtmeme rağmen kabul etmediler. Çalıştıkları bir tane aracı sigorta firması olduğunu onlar üzerinden sigorta yapıp başvurumuzu alabileceklerini söylediler. Bu aracı şirkette sizden bir seferlik kiranızın yarısı civarında bir miktarı alıyor hizmet bedeli olarak. Tek başınızaysanız ev aramak yerine oda yada co-living tarzı yerler bakın derim

• @ayvalik10, içinde söyledi: Turist Vizesiyle Ev Kiralamak, Banka Hesabı Açmak, Ehliyet Almak...

Maalesef cosigner bulamıyorum cevap vermiyor kimse ücreti karşılığında eğer bu hizmeti sağlayabilecek biri olursa lütfen yazsın yeter 🙏

• ⭐⭐⭐

@mehmetgumus buradan co-signer bulmanız çok zor. co-signer olan kişinin bir sorumluluğu oluyor. Amerika gibi bir ülkede tanıdığın kişiye bile kolay kolay co-signer olmak istemezler. The Guarantors diye bir firma var benim evi bulduğum site onlarla çalışıyordu bizler gibi yeni gelen göçmenler onlarla kira sigortası yapıp güvence oluşturuyor bir araştırın isterseniz

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: Turist Vizesiyle Ev Kiralamak, Banka Hesabı Açmak, Ehliyet Almak...

@mehmetgumus buradan co-signer bulmanız çok zor. co-signer olan kişinin bir sorumluluğu oluyor. Amerika gibi bir ülkede tanıdığın kişiye bile kolay kolay co-signer olmak istemezler. The Guarantors diye bir firma var benim evi bulduğum site onlarla çalışıyordu bizler gibi yeni gelen göçmenler onlarla kira sigortası yapıp güvence oluşturuyor bir araştırın isterseniz

Teşekkür ederim benim de kiralamak istediğim bir emlak şirketi oraya yönlendirdi az önce. Ortalama ne kadar ücret çıkar peki aylık 3000 dolarlık bir ev için? Ve benim herhangi biri yapmam gereken birşey var mı?

• ⭐⭐⭐

@mehmetgumus bizim aylık kiramız 2700$ normalde, bu şirketten bize 1600$ ödeme çıktı ama etkileyen faktörleri bilmiyorum biz eşimle birlikte iki kişiyiz belki bu azaltan veya arttıran bir etkendir

Benzer Başlıklar

• 28
  • 4
  • 8
  • 18
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |