DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Şaka maka 2 gün kaldı 🙂 @reader @wwinter @ekpr @hsndmn @gözde ve adını hatırlamadığım ama görsem anımsayacağım nice kader ortağı arkadaşım, umarım şu 2 günün sonunda gülümseriz:)

• @vecihi eyvah ya 2 gün kaldı harbiden kalbim güm güm ediyor algılayınca ne kadar az kaldığını

• Bu sene çıksın artık,kaç senedir bu hayalle geçiyor.kasımda başvuru yapıyorum,mayısa kadar zaman nasıl geçecek derken mayıs geliyor,çıkmıyor sonrasında kasımı bekle sonra tekrar mayısı insan yaşlandığını anlıyor geriye bakıp düşününce geçen zamanı

• Bu ileti silindi!

• @nobre gerçekten çok zor. Üstelik tekrar tekrar başvuranları gördükçe sizin gibi... Vallahi benim sinirlerim hiç kaldırmaz gibime geliyor.

• hadi hayırlısı bakalım salı günü mutluluk veya hüzün

• Abi ben jetlag olmak istiyorum ya 😂

• Hiç sanmıyorum bu güzel şansın bana vurduğunu ama yine de bir ümit.

Az kaldı açıklanmasına artık iyisiyle kötüsüyle bir sonuç alıp kafamı toparlamak istiyorum. Zihnimi fazlasıyla meşgul ediyor.

• @ekpr DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Hiç sanmıyorum bu güzel şansın bana vurduğunu ama yine de bir ümit.

Az kaldı açıklanmasına artık iyisiyle kötüsüyle bir sonuç alıp kafamı toparlamak istiyorum. Zihnimi fazlasıyla meşgul ediyor.

Hepimiz aynıyız

• 02 Adıyaman 🙂

• Arkadaşlar sinerji yapalım pozitif enerjiye ihtiyacımız var. 3-5 kişiye GC konusunu dua etmeleri için bahsettim inşallah uğuru kaçmaz bu sefer olsun gidelim. Yeni hayata başlamak istiyoruz hepimiz.

• @crazycells @reader @wwinter @ekpr @hsndmn @gözde @vecihi nefesler tutuldu hakem saatine baktı uzatmalarda 2 gozuktu evet son 2 gun kaldı sayın forum halkı 🙂 umarım bu damı gol değil hakim bey demeyiz...

• Az önce youtube kanalının altındaki yorumda okudum.İçim daraldı resmen 🙂
    '18. başvurum, ingilizcem iyidir, bilgisayar teknisyeniyim, dolayısı ile hatasız 17 başvuruda şans gülmedi.
    makara olsun diye yada zaten varlıkları $50bin veya üstünde olupta başvuranları da yuh'luyorum, kazanıpta gitmeyenleri ise sonsuza kadar lanetliyorum'

• @vecihi O yorumu ben de gördüm ve tam da o sebepten bir kaç post önceki umutsuz mesajı bıraktım buraya. 😅 Şu 8 10 yıldır çıkmayaların durumu zaten yeterince heves kırıcıyken 18 yılı duyunca yok dedim bu kadar talihsizlik oluyorsa o gelir bulur beni.

18 yıl dile kolay. Tabiki sallamasyon bir yorum değilse.

• @vecihi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Şaka maka 2 gün kaldı 🙂 @reader @wwinter @ekpr @hsndmn @gözde ve adını hatırlamadığım ama görsem anımsayacağım nice kader ortağı arkadaşım, umarım şu 2 günün sonunda gülümseriz:)

Amin kardeşim. Nedense benim aklımda Çarşamba açıklanacak kalmış. Salı akşamı olduğunu geç idrak ettim. Bu sene tatil planı bile yapmadım, sonuçlara göre çıkarım ya da çıkmam diye. Keşke kazansak da çıkmasak, parasını biriktirsek, razıyım vallahi. Hakkımızda hayırlısı. Umarım buradaki bütün arkadaşlara ve sana çıkar 🙏🏻

• @ekpr her umutsuz olduğumda birilerine çıktığını hatılrıyorum ve o kişi neden ben olmayayım diyoyrum fakat senelerdir o kişi değilim 🙂 Bu sene olmak istiyorum .

• @vecihi Bu sene bir güzellik olsa da şans bol keseden forum ahalisine dağıtılsa. Az kaldı bakalım onca şafak saydık sayılı gün bitiyor umarım herkes için en iyisi olur.

• @hadi DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

merhaba, umarim beklediginiz sonucu alirsiniz Sali gunu. Merak ettim, lotto sonucunu bekleyenler arasinda ABD'yi hic gidip gormus olanlar var mi?

Merhaba. Evet orada bulunmuşluğumuz oldu ama Loto sonucunu etkileyeceğini sanmıyorum.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@ocolletta-toros DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells

Yok tek başvuru yaptık. Demek istedigim a ulkesinde dogduk ya ondan dolayi oranib kontenjanina otomatik olarak katildik. Fakat Türkiye pasaportubda bulunan isim soyisimleri girdik. Oysaki her iki pasaportta da isim soyisimlerimiz farkli mesela a ulkesinde aliyken b de cevdet vs.

ha tamam, o durumda hic sorun olmaz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

46

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.6k

| | | |