DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arada tehdit ediyor götürmem seni burada bırakırım, girişte ben bunu tanimiyirim derim falan diye 😂

• Ya sonuca yaklaşıyoruzda hata yaptım diye sıkıntı oluştu içimde.

Biz çifte vatandaşız, kendi ülkemize a diyelim Türkiye’ye b diyelim.

İsim ve soyisimlerimiz her iki ülkenin pasaportundada farklı, üstüne a ülkesinde doğduk ve otomatik olarak oranın kontenjanına kattı ama b ülkesinde ki isim soyisimlerimizi girdik, sizce ne olur bir sıkıntı var mısır ? Çıkıpta bu sebepten elerlerse varyaaa

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ocolletta-toros DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Ya sonuca yaklaşıyoruzda hata yaptım diye sıkıntı oluştu içimde.

Biz çifte vatandaşız, kendi ülkemize a diyelim Türkiye’ye b diyelim.

İsim ve soyisimlerimiz her iki ülkenin pasaportundada farklı, üstüne a ülkesinde doğduk ve otomatik olarak oranın kontenjanına kattı ama b ülkesinde ki isim soyisimlerimizi girdik, sizce ne olur bir sıkıntı var mısır ? Çıkıpta bu sebepten elerlerse varyaaa

Yani iki farkli basvuru mu yaptiniz? Herkes bir basvuru yapabilir sadece. Eger kazanirsaniz kullanilan farkli isimlerden dolayi idari isleme kalabilirsiniz ve burada eger ikinci basvurunuzu farkederlerse elenirsiniz. Dogum tarihleri ayni olacagi icin farketmeleri zor olmaz diye dusunuyorum.

• @crazycells

Yok tek başvuru yaptık. Demek istedigim a ulkesinde dogduk ya ondan dolayi oranib kontenjanina otomatik olarak katildik. Fakat Türkiye pasaportubda bulunan isim soyisimleri girdik. Oysaki her iki pasaportta da isim soyisimlerimiz farkli mesela a ulkesinde aliyken b de cevdet vs.

• @crazycells hocam merakımdan soruyorum siz yurtdışında mı yaşıyorsunuz yoksa Türkiye’de misiniz?

• Ne yapıyorsunuz lotocular 😄

• İnşallah şampiyonuz bu sene. 💛❤@reader Fazla samimiyet kesinlikle iyi birşey değil. Türkiye'de insanlar diğer insanları kendisi gibi sandığı için hep bir sorun çıkıyor. Bugün olan olay da dediğin gibi en canlı örneğidir. Ayrıca eğer Amerikalıların mesafeli davranışı varsa bir o kadar da gerçek dostluk ilişkileri var. O gidip gelenler bunları bilmezler.

• Hiç unutmam ben Amerikadaykene 😁

• @hsndmn @reader benim herhangi samimi bir tavrım olmadı yanlız o kişiye karşı

• @likable DV2019 bekleme odası içinde söyledi:

Hiç unutmam ben Amerikadaykene 😁

ziyaaaaa 🙂

• @tanti 😁😁

• Samimi tavır olmadığı doğrudur. Şöyle diyelim o halde. Burada herhangi bir x kişisi sürekli y kişisini etiketleyerek birşeyler yazıyor ve x kişisi de bir şekilde cevap veriyor ise ortada forum çerçevesinde bir samimiyet oluşur. Bu arkadaş da olayı ileriki boyuta taşımaya çalıştı. @gözde Bu konuda suçunuz kesinlikle yok. Olay tamamen karşı tarafın dengesizliği. Söylediklerim yanlış anlaşılmasın lütfen.

• @hsndmn ben bu kişinin bana bugüne kadar söylediği tek bir şeye cevap vermişim zaten o da yazıyor . Sonra diyorlar ki bu ülkeden gitmeyi isteme sebebiniz nedir ?

• Türkiye'de erkeklere selam verirseniz aa bu kız benle sevgili olmak istiyor diye düşünüyor malesef durum bu 🙂 .

• şurda dursun

• @yekta evet haklısınız bu ülkede kadın olmak gerçekten çok çok zor

• Adam sürekli sister, brother vs vs şekilde bir çok kişiye hitap etti. Ben bu arkadaşın ettiği muhabbetlerin birisini bile bilmiyorum. İşin en başından beri gereksiz birisi olduğunu düşünüyordum zaten. O yüzden bu insan ile kim ne kadar ne derecede muhabbet etti ne konuştu bilmiyorum. Bu arkadaş ile tanışıklı olan kişilerin bu konuda yorum yapması daha mantıklı olur. Gözüme yanlış görünmediyse telefondan konuştuğu birileri vardı sanırsam. "brother az sonra ararım" gibi mesajlar gördüğümü hatırlıyorum.

• Gerek yok konuyu kapatmak en iyisi. Şurda kalmış 2-2,5 gün 😁

• 3 gün sonra level atlamak istiyorum numaram şu şu diye imza bölümüne ekleyip diğer başlıklara geçmek istiyorum hadi bakalım inşallah. Tüm arkadaşlara bol şans iyi enerji salın evrene kimi dua ile kimi iyi dilekler ile kimi totem ile.

• @gözde kesinlikle. Sizin için yazmadım zaten. Azıcık insani niyetle konuşan bir kadına rastlayınca benim niyetim iyi diyerek haddini aşabilen samimiyim ben böyle sıcakkanlıyım diyen tipler için yazmıştım. Aslında sadece kadın erkekle de ilgili değil erkek erkeğe de sohbet etsen bu tarz kişiler hemen haddini aşıp samimiyet adı altında fikir beyan ediyor akıl veriyor. Bana birisi senin fikrini sormadığı sürece cevap vermek öneride bulunmak ters geliyor ne bileyim. Belki bazı kişilere göre fazla soğuk geliyorum bu yüzden. Bir de sadece yazarak anlaşmak da çok zor şimdi biz o arkadaşın mimiklerini ses tonunu bilmediğimiz için ters algılayabilmiş de olabiliriz. Tıpkı sizin benim samimi derken yanlış anladığınız gibi. Aslında aklıma da geldi yanlış anlayabileceğiniz ama bir iki aydır burda yazdıklarıma dayanarak onu demek istemediğimi anlarsınız herhalde diye düşünmüştüm. Yine de yanlış anlayan başkaları olduysa açıklık getireyim diye yazayım dedim tekrardan.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

43.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.7k

| | | |