DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar.Ben göçmen olarak amerikaya geldim.6 ay içinde green card adrese ulaşıcak denildi fakat 7 ay oldu hala gelmedi. Ne yapmam gerekiyor bunun için

• ⭐⭐⭐

@İrem Hangi kapsamda geldiginize gore bu sorunun cevabi degisir bir de tabii dogru baslik burasi degil.

• merhaba. eşim ödemeyi yapıp abd giriş yapıp ssn ve greencardını aldı. ben apye kaldığım için ödeme yapmamıştık. benim vizem onaylandı 15 gün sonra abd gireceğim. ödeme için nasıl bir yol izlemeliyiz yardımcı olur musunuz

• @kutaykc, içinde söyledi: USCIS Immigrant Fee Ödeme (ekran görüntüleriyle)

merhaba. eşim ödemeyi yapıp abd giriş yapıp ssn ve greencardını aldı. ben apye kaldığım için ödeme yapmamıştık. benim vizem onaylandı 15 gün sonra abd gireceğim. ödeme için nasıl bir yol izlemeliyiz yardımcı olur musunuz

GC basılmasi için ödenen ücretten bahsediyoruz dimi?. Öyle ise Türkiye den de ödüyebilirsiniz. Şimdi ödeyip oraya gittiğinizde kolaylık olmuş olur.

• @rnc evet öyle yapacağım ama asıl talihli eşim o ödemişti şimdi ben ödeyeceğim ama nasıl yapılacağını bilmiyorum

• @kutaykc asıl talihli olan eşiniz kendisi için açtığı USCIS hesabından sizin bilgilerinizi de ekleyerek sizin için ödeme yapmayı denediniz mi?

• @ATS16 hocam öyle yapamadık bana verilen vizeyle birlikte bir kağıt verdiler your alien registration number a var. sanırım bu ve case id noyla ödeyeceğim

• @lumos aile birleşimi ile geldik

• Merhabalar, ben USCIS Fee'yi sorunsuz bir şekilde ödedim. Bu arada arkadaşlara bilgi tazelemek için hatırlatma yapayım, normal ev Wi-Fi'yına değil de telefonumun Wi-Fi'yını açarak PC'mi bağladım ve o şekilde Browser'da sorunsuz açabildim. Ancak sonrasında Identity Quiz açıldı ve vaktim olmadığı için sonra tamamlamak üzere yarım bıraktım. Daha sonra USCIS account'umdan girerek bunu tamamlayabilir miyim? Teşekkürler.

• Uscis teki kayıtlı adresimi nasıl bulabilirim.

• @sevgilisena ilk kayıt olurken saklanması gerektiğine dair uyarı yazısı çıkan “Two-Step Verification Backup Code” vardı, onu sakladınız mı?

Benzer Başlıklar

• 2
  • 2
  • 57
  • 58
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

50

43.5k
Users

4.5k
Topics

440.0k

| | | |