Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Herkese hayırlı ugurlu olsun bahtınız açık olsun.şimdi sıra beklemede bundan sonraki konumuzu Eyaletler yaşam bilgileri

• ........

• ⭐⭐⭐

• gunaydin herkeze mulakat deneyimlerini okuyorum bu ara baktigimda mali yetersizlik sonucu sponsorluk istenen arkadaslar olmus para konusu daha sıkı tutuluyor sanki

• ⭐⭐

Arkadaşlar günaydın başvurabilen herkese hayırlı uğurlu olsun başvurmayanlar üzülmesinler seneye tekrar denerler Ben fikirlerinizi almak istiyorum nacara + pasaport zorunluluğu derken sizce bu sene başvuru sayısı düşmüş müdür yoksa daha da artmış mıdır

• ⭐⭐

@asilelif çok düşmemiştir bence sonuçta bir kota var çok da şansımız olacak denme herhalde

• ⭐⭐

@haymatlos_ ben geçen senelere bakarak pasaportu olmayan ve sırf katılmak için katılan çoğu kişinin pasaport zorunluluğunu göze alıp başvurmamıştır diye düşünüyorum sırf başvurmuş olmak için pasaport çıkartmamışlardır

• Günaydın herkese. Umarım herkes hayallerine en kısa sürede kavuşur. Sonuçta yüzde inanılmaz düşük olsa da umutlar arşa değecek kadar büyük o nedenle, bir umuttur yaşatan diyerek üstadı da yad etmiş olalım. Sevgiler.

• Geçen sene mayıs ayını bekleme aşamasında bi furya vardı 🙂 Çıkma şansını yüzde 1 olarak görülüyodu ve aklımızdan 100 den 1 e kadar bir sayı tutup daha sonra bilgisayardan random 1 den 100 e kadar sayı çekilişi yapıyorduk. Eğer aklınızdaki sayı ile bilgisayarın random çektiği sayı tutarsa Greencard ı kazanırcasına seviniliyordu :))
    Umarım bu sene yine o durumlara düşmeyiz :))

• ⭐⭐

@crazycells merhaba tekrar ankara buluşması yapmayı düşünüyormusunuz? Tahminen en yakın tarih ne zaman olur ?

• @anilcangokben tam tersine beni çok sevindirdi çünkü artık bir sonraki aşamaya geçebiliriz heycanla 5 mayısı beklicez. 🙂 bence buna odaklanın 😃

• @asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@topraxxx ne dağılması daha bunun mayısa kadar gün sayması var dur daha yeni toplandık 🤣

Yeni olduğunuz için normaldir. Bütün yoğunluk başvuru içindi. Bugünden sonra kimse kalmaz buralarda... Mayısta gelirler geri göçmen kuş misali...

• ⭐⭐

acaba katılım istatistiği şimdiden varmıdır ki

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ daha kentucky bile çıkaramadı nasıl yayınlasın 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 herşeyi bilgisayar yapınca dedim bir veri vardır 16 saatte :)))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haymatlos_ bizden 9 saat gerideler. Unutma çünkü 1 saat daha geriye aldılar.

• Ben şimdi yeni bir soru bekliyorum ama 🙂 ya unutmuşuz sistemleri de hatalıymış zaten 1 hafta falan ek tercih zamanı (başvuru) açılmaz mı ? diye.
    Ülke insanları buna alıştırınca her yerden bekliyor bu tarz uygulamaları 🙂 bol şans hepimize mayıs a çok var 🙂 🙂

• Bu sene çok zor başvurabildim. O neydi öyle tam iki gün uğraştık ama sonunda bir numara alabildik😀 resim olayını da bu sene tam süper hallettim, valla benden yana herşey tamam bi çıkması kaldı😁

• ⭐⭐

@topraxxx aslında yeni sayılmam 2. Başvurum geçen seneden beri formu (sinsi sinsi 🤣🤣🤣) takip edip bu sene üye olmaya karar verenlerdenim.

• GC uygulaması kaç senedir yapılıyor bilen var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

40

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |