Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gerçekten gitmek isteyen herkese umarım çıkar. Zaman hızlı geçiyor arkadaşlar düne kadar panik halde mülakat için evrak toparlıyorduk, şimdi ilk uçuşu yapıyoruz.

• Çekilişe başvuran bütün arkadaşları tebrik ederim, hayırlı olsun, inşallah bu kadar isteyen tüm arkadaşların, 5 mayıs günü ve sonrasında güzel haberlerini alırız, tekrardan tebrikler

• @caglarcan Yolunuz bahtınız açık olsun. Umarım herşey istediğiniz gibi olur dostum...

• ⭐⭐

@caglarcan iyi yolculuklar oradan bol haber verirseniz bilgimiz olsun

• Başvuran herkesi tebrik eder bol şanslar dilerim.hepimizin hakkında hayırlısı olsun.🙏

• Yasaklı

Başvurular bitti sanırım. Herkese bol şans dilerim, herşey gönlünüzce olur umarım. 🙂

• @Hasan-HASAR Teşekkurler dostum, çok sağolun, darısı sizlere.

• @haymatlos_ Çok teşekkürler, bu forumdan ben çok faydalandım ve burası sayesinde bu noktaya getirdim. Bu güzel insanlara bilgileri her fırsatta memnuniyetle aktaracağım . selamlar

• Herkese hayırlı olsun.

Dağılabilirsiniz 🤣🤣👍🏻🙏👏🙌

• Başvuruların bitmesi beni nedense üzdü..... Bu hayatta her şey bitiyor. Aşklar.... Sevgiler.... Başvurular..... her şey bitiyor. Herkese başarılar...

• fotograf nasil olmali sorusu bitti ☺

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Basvuran herkese bol sanslar! Sonuclar 5 Mayis'ta aciklanacak.

dv2021 takvim.png

• @aysegul aynen artik oyle diycez tesekkur ederim guzel dilekleriniz icin.

• ⭐⭐⭐

Başvuran herkesi tebrik ediyorum. Hepimize bol şanslar. Hakkımızda hayırlısı olsun😊

• @caglarcan iyi yolculuklar yeni hayatinizda başarılar dilerim

• Asıl bekleyiş şimdi başladı. 🙂
    Herkese bol şans. Bana çıkmıyorsa da umarım burdan en az 50 kişiye çıkar. DV2022 bekleme odasında görüşmemek dileğiyle 😃

• ⭐⭐⭐

@caglarcan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Gerçekten gitmek isteyen herkese umarım çıkar. Zaman hızlı geçiyor arkadaşlar düne kadar panik halde mülakat için evrak toparlıyorduk, şimdi ilk uçuşu yapıyoruz.

İyi yolculuklar. Yeni hayatınızda mutluluklar dilerim. Tecrübelerinizi merakla bekliyoruz😊(

• ⭐⭐

@topraxxx ne dağılması daha bunun mayısa kadar gün sayması var dur daha yeni toplandık 🤣

• Başvuru süreci bittiğine göre foruma geri dönebilirim 😃😃😃

Aynı soruların bin defa sorulmasından bıkıp kaçmıştım da... Şimdi biz bize kaldığımıza göre hayallere planlara devam 😇

• @Passion aynı dertten bende müzdariptim ama garip bişey var bilgisayarı açtığımda ilk sekmede forumu açıp sessizce okuyodum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |