DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Oktay-İbiş USA benim cocukluk hayalimdi mesela, ama bu sene mayis ayina kadar abd ye gitmeyi nasil olduysa hiic ama hic dusunmedim, is guc egitim kariyer derken - ki Turkiyeyi de cok cok seviyorum. Bu zamana kadar ertelendi bu hayalim, bu sene tekrar Allah istetti diye dusunuyorum, baska bi aciklamasi yok bence 🙂

• ⭐⭐⭐

@AgeGuns herkesin görüşü tabikide kendinedir. kaderci değilim ama nasibin kısmetinde olduğuna inanırım. ben hadis olarak yazmadım ilim adamı da değilim sadece orada her şeyin ALLAH,ın izni ile olacağını işaret etmek istedim. görüşlerinize saygım var 🙂

• O değil de bugün benim 260 bin nüfusluk şehrime (Fort Wayne) ve eyaletime (Indiana) laf eden Houstonlılar oldu. 🙂

• @Final-Approach arastirmak lazim.

• @Final-Approach tek değilsin 😂

• ⭐⭐⭐

@Merika aslında herkesin bir hayali var ALLAH size hayallerinizi dolu dolu yaşamayı nasip etsin.

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach benim derken 🙂

• @Oktay-İbiş Amin Insallah hepimiz icin!:)

• @Oktay-İbiş şimdiden sahiplenmiş 😂

• Forumu yıllardır takip ederim ilk yorumumu yazayım. Hayırlısıyla başvurumuzu yaptık. Yanılmıyorsam 2010 yada 11 di eşim ilk başvurusunda kazanmıştı o sene tarihinde ilk defa iptal oldu neyse kısmet.. 2016 da 2. Başvurumuzu yaptık kazanamadık..2017 Ege ailemize katıldı o sene basvurmadik.. 2018 2019 kazanamadık. Bu başvuruya kadar çok umutlanmadan başvurduk kazansak gidecektik ama birseyler yarım bırakıp gidecektik bu sene 43 yaşındayım ve memurum önümüzdeki şubat ücretsiz emekliliği hakediyorum 2026dada ikramiyemi alacağım ve maaşım bağlanacak. Yani kazanırsam içim rahat bir şekilde gidebilirim ama nedense bu sene heyecen yok denecek kadar az hemde pasaport şartı gelmesiyle şansımız hiç olmadığı kadar artmisken. Sizde durumlar nasıl? Defalarca başvurup kazanamayinca bunun bir çekiliş olduğu ve kazanma şansınizin çok az olduğunu anladıkça heyecana azalıyor sanki. Bazı ilk başvuran arkadaşların yazdıklarını okuyunca hayrete düşüyorum kendini okadar kaptıran varki hayatını bu çekiliş üzerine kurmuş gibi yorumlar yazılıyor. Bu adı üzerinde çekiliş başvurun kenara atın hayatınızı kurmaya bakın çıkarsa gidersiniz çıkmazsa kaldığıniz yerden devam. Hayal kırıklığına uğramayin şansınız çok az. Ben ve benim gibi kurulu düzeni olanlar için zaten sorun yok olsa güzel olur olmazsa sorun değil. Ama gençler çok kaptiriyor gibi geldi. Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun hepimize bol şans..

• Bu çekilişte yada mülakatta başörtülü insanlara karşı bir önyargıları varmı sizce arkadaşlar?

• ⭐⭐⭐

@Yunus-Tilki arkadaştaki sahiplenme duygusu inşallah bizlerede örnek olur 🙂

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn ben araştırdım yok. mesela benim eşimde tesettürlü yani dünyanın en gelişmiş ülkesi dediğimiz yerde din dil ırk ayrımı yapılacağına ihtimal vermiyorum. niteki amerikalılarda bu kısır çekişmelerin içinde olmak istediklerinede ihtimal vermiyorum. ne varsa siyasetçilerde var tahminimce. çünkü amerikada yaşayan bir türk oğlunu okula ilk gönderdiğinde şu cümleyi kurmuştu burada çocuklara ilk insan olmayı saygılı olmayı öğretiyor demişti.

• Bu aralar evrene mesaj yollamak modaymış ya. Ben de evrene mesaj yollayayım dedim. İletilir mi evrene iletilmez mi bilmem. Adını da kuantum olumlama koymuşlar. Yeni bir kazanç kapısı.

3-4 yıl önce tarot falı bakan kadın şimdi esma-ül hüsna isimleriyle kitap yazarı olmuş D&R'a baktım kadının kitapları yok satıyor.

Amerika'da yeni tarikat falan mı kursak, güzel kazanç kapısı.

• ⭐⭐⭐

@Merika, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya Ne guzel 🙂 sevindim sizin adiniza, umarim bende de gecer zamanla bakalim:) bu arada, organik isler yapiyorsunuz sanirim fethiyede, tam da amerikada talep goren bi sektor, Houston da dusunuyorsaniz ozellikle 👍 simdiden bol sans dilerim 😇

Sizi çok iyi anlıyorum. Umarım siz de bu korkunuzu atlatırsınız.
    Evet mümkün olduğunca yapmaya çalışıyorum. Henüz ticari olarak bir faaliyetim yok eve ve eşe dosta çalışıyorum 😂 hem gıda hem de doğal sabunlar yapıyorum. Kısmet olurda gidersem bir diploma ya da sertifika alıp kendimi geliştirmek istiyorum. Hepimize bol şanslar. Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için🍀

• @dmrtkn öyle olsa ülkeye almazlar

• @Oktay-İbiş benimde eşim tesettürlü onun için aklima takıldı abi

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn sen bakma cidden bizim ülkemizde bu konu çok istismar ediliyor. önceden sağ sol vardı sonra alevi sünni olmadı şimdi açık kapalı boş şeyler bunlar insan olsun istediği gibi yaşasın ne var bunda ama bizim milletimiz balık hafızalı ve birazda eğitimsiz maalesef.

• @Final-Approach orada boş işlere merak varmı bilmiyorum ama varsa tutar bu iş

• ⭐⭐⭐

@Final-Approach insanlar ne yapacaklarını şaşırdılar 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

57

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |