Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @ahmeter32 hadi hayirlisi olsun. Isparta li misiniz? Bol sans size. Case no , kac kisisiniz ve hangi ilden katildiginizi ve kacinci basvurunuz oldugunu da yazar misiniz? Istatik tutulacak... tabi istersenizmerak da ediyoruz.👏

• @bezdarniy siz 21 bin eşiniz 16 binde peki 55 binde olan adam da kazanmadımı yoksa sadece numarası erken olanlar daha mı erken gidiyor ?55 binde olan daha geö tarihtemi gidiyor ?

• @uysalkedi DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@annecik hadi hayirlisi olsun. Bol sans size. Case no , kac kisisiniz ve hangi ilden katildiginizi ve kacinci basvurunuz oldugunu da yazar misiniz? Istatik tutulacak... tabi istersenizmerak da ediyoruz.👏

yanlışlık oldu sanırım ,biz henüz giremedik siteye 🤞

• @annecik gordum duzelttim. Kusura bakmayin Ahnet bey e cikmis. Ben de daha giremedim. Umarum bize de cikar.👍

• @uysalkedi ilk basvurum daha ıspartalıyım 50476 numaram 6 kişi katılmıstık bana cıkmıs bır tek Gaziosmanpasa istanbul

• @ahmeter32 ben de Egirdir liyim. Dunya kucuk. Hayirli olsun arkadasim. Umarim hersey guzel olur sizin ve aileniz icin. . 👏

• @ahmeter32 Yılda 50.000-55.000 DV veriyor ABD. Ancak çekilişte bunun 2-3 katı kadar kişiye çıkıyor. Kazanan herkes başvurmuyor yada başvuran herkes şartları taşımıyor ve yahut vize verilmeye uygun bulunmayabiliyor. Bu yüzden bazı yıllar numarası büyük olanlara sıra gelmeyebiliyor. Her durumda formları erken ve eksiksiz ve hatasız doldurup göndermek avantaj. Numarası küçük olanlar Kasım ayından itibaren mülakata çağrılırken numarası büyük olanlar daha geç mülakata çağrılıyor.

• @denizaydinli Peki net alım tam ne kadardı?

• @ahmeter32 Tebrikler kardeşim

• @bezdarniy çifte tebrikler

• @ahmeter32 Bu yıl 50.000 diye bir yerde görmüştüm, max. 55.000 zaten. Bunun önemi yok çoğu yıl tüm numaralar current oluyor yani herkese sıra geliyor, arada büyük numaralara sıra gelmediği yıllar oluyor nadiren. Numaranıza takılmayın çünkü bu yıl numaralar çok çok büyük, demek ki sistemde bir şeyler değişti. Zamanla bunu öğrenirsiniz.

• Has not been selected 😃
    devam 2021 e 😃

• @denizaydinli inşaallah ya çıkarda gideyim buralardan artık.

• @bezdarniy Tebrikler

• Kısa da olsa umutlanmak güzeldi, teşekkürler "has not been selected"

• dün yazmıştım ama tekrar detaylı açıklama yapmak istedim. geçen sene 18 yaşıma basmamla beraber ilk green card başvurumu, umutsuz bir şekilde yaptım. dün akşam açıklandığında da akşam 9 gibi girebildim ve seçildiğimi görünce çok şaşırdım, hemen yapmam gerekenleri araştırdım ve ds-260 formunu doldurdum. gidebilirsem in-state şeklinde üniversite okumak için gideceğim. case number'ım 44xxx olduğu için hala bir umutsuzluk var ama hayırlısı artık.

• @sadikcagan teşekkürler, onda bir sıkıntımız var, eşim yabancı uyruklu, diploması, iş tecrübesi yok, riske girmek istemiyorum açıkçası ama küçük numara onun

• @mearth hayirli ugurlu olsun. Sen yine umudunu kaybetme. Cok gencsin daha...👏

• tekrardan selamlar, şu sıralar girip kontrol edebilen oldu mu? ben hala siteye ulaşamadım.

• @muhlis Teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |