DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Geçen seneler (özellikle geçen sene) aşırı umutluydum, kesin bana çıkacak gibi hissediyordum. Bu sene şubata kadar aslında yine umutluydum. Ama şubat'tan sonra nedense hiçbir şeye karşı umudum kalmadı. Buna GC de dahil. Zaten Ekonomik durum öyle bir noktaya geldi ki, dolar bu haldeyken gitmek imkansız gibi. Bugünkü kurla maaşım yaklaşık 400 dolar. Bunun kaçıyla birikim yapıp kaç ile gideceğim ben...
    Ha, çıksa yeniden umutlandırım. Gitmek için her yolu denerim. Banka falan soyarım XD Ama hiç umudum yok.
    Eskiden bu zamanlar dakika sayardım ben de. Şimdi ekşi sözlükte gördüm GC başlığını, bu site aklıma geldi ilk, girdim baktım ne var ne Yok diye. Yazasım geldi yazayım dedim.

Umarım isteyen herkese çıkar. 🙇🏿♀

• ........

• Bu ileti silindi!

• @elektra DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Geçen seneler (özellikle geçen sene) aşırı umutluydum, kesin bana çıkacak gibi hissediyordum. Bu sene şubata kadar aslında yine umutluydum. Ama şubat'tan sonra nedense hiçbir şeye karşı umudum kalmadı. Buna GC de dahil. Zaten Ekonomik durum öyle bir noktaya geldi ki, dolar bu haldeyken gitmek imkansız gibi. Bugünkü kurla maaşım yaklaşık 400 dolar. Bunun kaçıyla birikim yapıp kaç ile gideceğim ben...
    Ha, çıksa yeniden umutlandırım. Gitmek için her yolu denerim. Banka falan soyarım XD Ama hiç umudum yok.
    Eskiden bu zamanlar dakika sayardım ben de. Şimdi ekşi sözlükte gördüm GC başlığını, bu site aklıma geldi ilk, girdim baktım ne var ne Yok diye. Yazasım geldi yazayım dedim.

Umarım isteyen herkese çıkar. 🙇🏿♀

Üzme kendi varsa sansın yoluna girer benim başvuru yaptığımda 2500 dolar kadar param vardı şu an epey var kimine göre azdır elbet fakar birşekilde kısmet geliyor.

• Arkadaşlar sitede saat 19:00 da büyük bir yüklenme olmuyor mu? Yani bir kaç saat ulaşılamama problemi olmuyor mu?

• aşırı heyecanlıyım

• Kendisine saygı duymayan başkalarına da duymaz. Lütfen karşımızdakileri de kendimiz gibi görelim, saygı ve sevgi çerçevesinde hareket edelim. Karşıt görüşlere saygı duyalım. Farklı görüşler bizler için zenginliktir.

• @karakurtsert DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

hayalim, uzun burunlu amerikan tırları ile hem şoförlük yapıp hem de amerika birleşik devletlerinin her yerini gezmek :d 🚚 🚚

Allah muaffak etsin. İnşallah hayallerin gerçekleşir. 👍🏻

• harita kadastro teknikeriyim,
    aynı zamanda İHA1 belgeli Drone operatörüyüm,
    Oda olmazsa Profesyonel ÇİFTÇİ'yim,
    Kaliteli iş ve iyi bir maaş için Bu alanların hangisinde amerikada şansım daha fazla olur sizce,
    Hangi eyalet-şehiri tercih etmeliyim,bilgisi-düşüncesi olan varmı, tşk

• @alp-turk DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar sitede saat 19:00 da büyük bir yüklenme olmuyor mu? Yani bir kaç saat ulaşılamama problemi olmuyor mu?

Oluyor. Yapacak bir şey yok. Sürekli girmeyi deneyeceğiz.

• @alp-turk DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar sitede saat 19:00 da büyük bir yüklenme olmuyor mu? Yani bir kaç saat ulaşılamama problemi olmuyor mu?

evet, dvlottery sitesinde yoğunluk oluyor. genelde birçok kişi ilk saatler kontrol edemiyor.

• harita kadastro teknikeriyim,
    aynı zamanda İHA1 belgeli Drone operatörüyüm,
    Oda olmazsa Profesyonel ÇİFTÇİ'yim,
    Kaliteli iş ve iyi bir maaş için Bu alanların hangisinde amerikada şansım daha fazla olur sizce,
    Hangi eyalet-şehiri tercih etmeliyim,bilgisi-düşüncesi olan varmı, tşk

• Forum Coşuyorduuuuu 🙂 hoşgeldiniz hoşgeldiniz çay kahve 🙂

• @gizemb DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Forum Coşuyorduuuuu 🙂 hoşgeldiniz hoşgeldiniz çay kahve 🙂

Evet konu şuan çok iyi en azından vakit geçiyor. Forumu okumak vakit geçirmek için 1 e 1 👍👍

• @gokcell 15bin doları karşılayacak herhangi bir banka olabilir. Çıkarsa foruma fikir almaya gelirim XD

• ⭐⭐⭐⭐

ya şimdi benim bir sorum var yaklaşık 1.5 ay önce ciddi olduğunu düşündüğüm bir ilişkiye başladım eğer ki gc çıkarsa nikah yapıp ds formuna onuda ekleyeceğim tabi ama konsoloslukta evliliğin sahte olduğuna karar verilirse ne oluyor ? gc çıkan kişinin hakkı yanıyor mu ? başka ne tür yollar izlenebilir ?

• ⭐⭐

@rhonster büyük ihtimalle eşinizle birlikte green card alırsınız

• @thementor DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Kendisine saygı duymayan başkalarına da duymaz. Lütfen karşımızdakileri de kendimiz gibi görelim, saygı ve sevgi çerçevesinde hareket edelim. Karşıt görüşlere saygı duyalım. Farklı görüşler bizler için zenginliktir.

Karşıt görüşe saygımız var elbette. Ama oda bizim görüşlerimize saygı duyarsa.. Anneye babay aileye hakarete, bedduaya varan kötü şeyler söylerse orada durulması gerekiyor. Boyut değişiyor.

• ⭐⭐⭐⭐

@yapay-zeka teşekkürler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.0k

| | | |