DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Doğrudur şans %50 ya çıkar ya çıkmaz 😁 Olasılık %0,75-1,00(400k-600k başvuru)

@aayhann DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

bi arkadaşın yorumu çok hoşuma gitmişti.önümüzde 7 mayıs günü 2 sonuç var..gc olumlu veya olumsuz sonuçlanacak dimi..o zaman çıkma şansı yüzde 50 yani doğru orantı 🙂 o tarihe kadar pollyanna cılık oynamakta bi sakınca yok 🙂

• Sizce kazananlar şu an da belli midir? Son gün mü çekiyorlar kurayı?

• Bu sene forumdan başvuran herkese çı-kaa-caaak... Niye inanmıyorsunuz, görürsünüz bakın

Hatta çıkmayan olursa bugüne kadarki tüm masraflarını ben karşılıyorum. O kadar kesin yani...

• @likable 2018 de başvuru 400k imiş en az 700k başvuru tahmin ediyorum.

• @guler_zeki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Sizce kazananlar şu an da belli midir? Son gün mü çekiyorlar kurayı?

bence sonuçlar bellidir.
    açıklanmasını bekliyoruz.

• Dv2020 den sonra başvuru şartları dahada zorlaşacak ielts skoru ve mesleki yeterlilik hakkında puanlama sistemi gibi eklemeler olacagı söyleniyor.

• @daydreamer DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu sene forumdan başvuran herkese çı-kaa-caaak... Niye inanmıyorsunuz, görürsünüz bakın
    Hatta çıkmayan olursa bugüne kadarki tüm masraflarını ben karşılıyorum. O kadar kesin yani...

allah allah nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsun.
    umarım senin dediğin gibi olur da hep beraber forumca gideriz.
    biz 4 gözle bekliyoruz.etrafıma bakıyorum başvuran oluyor ama ne zaman açıklanacağını bile bilmiyor.unutmuş gitmiş.umarım bizim gibi 4 gözle bekleyen herkese çıkar.

• @mrfirat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Dv2020 den sonra başvuru şartları dahada zorlaşacak ielts skoru ve mesleki yeterlilik hakkında puanlama sistemi gibi eklemeler olacagı söyleniyor.

puanlama sistemi gelirse gitmek çok zor.umarım sistem değişmeden çıkarda gideriz.her geçen sene başvurular katlanarak arttığı için çıkma olasılığı dahada düşüyor.

• @sadikcagan 40 $ veya 50 $ gibi başvuru ücreti olsa süper olur en az %70 azalır.

• @mrfirat DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan 40 $ veya 50 $ gibi başvuru ücreti olsa süper olur en az %70 azalır.

kesinlikle.katılıyorum size.ücretli olsun ki gerçekten gitmek isteyenler başvursun.

• @mrfirat liberal politikalara aykırı.

• @sadikcagan anladığım kadarı ile kararlaştırılan yasalar gereği değişilik yapılmıyot hep göçmenlik yasasında sunulan teklifler ret alıyor. Elemeler bence başvuru yapıldıktan sonra yapılıyor ve bence herkesin geçmiş incelemeside bu süre zarfında yapılıyor gibi geliyor bana

• @dreams_usa haaahaha davullu zurnalı forum halayı yaparız işte hep beraber 😅🤭🤗👍🎡🎢🎪💈🎠🗽💒⛲🏝⛰🏞🏕🏖🌋🎉🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎵🎵🎵🎵🎵🎵 Nasip herşey yazıldıysa olur. Olduğu kadar, olmadığı kader...

• @nilfersev DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sadikcagan anladığım kadarı ile kararlaştırılan yasalar gereği değişilik yapılmıyot hep göçmenlik yasasında sunulan teklifler ret alıyor. Elemeler bence başvuru yapıldıktan sonra yapılıyor ve bence herkesin geçmiş incelemeside bu süre zarfında yapılıyor gibi geliyor bana

Elenenler başvuru yapıldıktan sonra sistem tarafından eleniyordur geri kalanlar çekilişe sokuluyor. 100k civarı elenme vardır diye tahmin ediyorum söz konusu Türkiye olunca. Netice YKS Sınavında bile 41.000 kişi sıfır çekiyorsa 😃

• @sadikcagan DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@daydreamer DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Bu sene forumdan başvuran herkese çı-kaa-caaak... Niye inanmıyorsunuz, görürsünüz bakın

allah allah nasıl bu kadar kesin konuşabiliyorsun.
    umarım senin dediğin gibi olur da hep beraber forumca gideriz.
    biz 4 gözle bekliyoruz.etrafıma bakıyorum başvuran oluyor ama ne zaman açıklanacağını bile bilmiyor.unutmuş gitmiş.umarım bizim gibi 4 gözle bekleyen herkese çıkar.

Emin ol onlara çıkar, bize çıkmaz @sadikcagan

• Bir iki aydır sessizden takip ediyorum yorumları. Gün yaklaştıkça heyecan had safhada valla 🙂 gün sayar vaziyetteyiz. Amerikaya bi şekilde gideceğim kafaya koydum ama dierim green cardla olsun.

• Sisteme yabancı olduğum için soruyorum. Elemede herhangi bir kriter vs var mı? Adli sicil kaydı sanırım bir kriterdir diye düşünüyorum. Başka neler olduğuna dair bir fikrim yok ama araştırma zamanım olmadığı için sormak istedim açıkçası. Bu konuda düşünce fikir ve duyumları ısı paylaşırsanız çok mutlu olurum. Daha önce paylaşıldıysa da affola.

• ........

• Yeşilkartforum' dan DV2020 'yi bekleyen kaç kişiyiz acaba?

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

259

41.5k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.5k

| | | |