Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Green Card çekilişini kaçıncı başvurunuzda ve kaç yaşındayken kazandınız?

• Merhabalar hep merak ettiğim bir konudur bu ilk başvuruşum ve 18 yaşındayım. Gözlemlediğim kadarıyla gençlere daha çok çıkıyor gibi gözüküyor bunun yazılı bir dayanağı var mı yoksa sadece şans mı ne düşünüyorsunuz?

Herkese Bol Şans!amerika

• İlk başvurumda, 35 yaşında kazandım; ancak dosya numaramdan dolayı gidebilecek miyim göreceğiz.

• @ptcuye35 inşallah her şey istediğiniz gibi olur ve arkanızdan ben de 2025'te gelebilirim

• 36 yasına giricem 2007 den beri basvuruyorum veya 2008 tam emin degilim. Enerjim ve istegim pek kalmadı gibi , kendimi ölmüş gibi hissediyorum bikaç senedir hiçbirseye hevesim yok. türkiyeyi cok takıyordum kafaya onu da takmıyorum. Bal şeker verseler içemez oldum kırdılar kanadımı ucamaz oldum ister aglat ister öldür efendim modundayım.

• one shot one goal

• İlk ve tek başvurumuzda 33 yaşında kazandık. Önce sevindik sonra sıra ilerlemedi üzüldük ve bu fikirden tamamen vazgeçtik. Sonra hiç beklemezken 14 binlerde olan numaramızla mali yılın son ayı için mülakat randevusu aldık tekrar sevindik. Ve finalde tüm mali yılın son günü olacağını bilmeden, o tedirgin 6 Eylül günü, belki de en son basılan vizelerden biriyle Amerika’ya geldik. Nasıl bir araftı… Umut etmekle vazgeçmek, inanmakla inkar etmek arasında, bağırmak isteyipte sesinin çıkmadığı, uyanılamayan rüyalar gibiydi.

• Merhaba,
    54 yaşındayım. 1998 yılından beri başvururum(2001-2003 arası başvurmadım.) tam 25 yıl sonra 2023'de çıktı. Vizem onaylandı, Allah nasip eder ise temmuz ayında çocukluk ve gençlik hayalim gerçekleşecek.

• @Erhan-2 abi gözün aydın, dile kolay 25 yıl.
    Bende kendime diyorum yıllardır çıkmıyor diye 🙂

• @Erhan-2 Bahtınız açık olsun. Ben de 20 yıldır başvuranlardanım 🙂 Beklemeye devam.

• @Erhan-2 : Sabrın sonu kazanmaktır isimli simge isim sembol talihli. Tebrikler, hayırlı uğurlu olsun, bol şans.

• @ptcuye35 Dosya taşıma konusunu bir düşünün derim.

• garip bir şekilde ilk başvuranlara çok çıkıyor.
    forumdaki listede de ilk başvuran kişilerin yoğunluğu çok fazla.

• @melihguney Onu genelde greencarda olan talebin yıllar içinde artması ile açıklıyorlar ki bence de bu durumun açıklaması o. Başvuran sayısı yıllar boyu giderek arttığı için ilk kez başvuran sayısındaki artış sonuçlara da yansıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |